Partides interessants de pilota per a la setmana

Bon any amigues i amics de la pilota, de nou tornem a estar amb totes i tots per oferir-vos les partides més destacades de la setmana per a què si no heu pogut sentir el programa ací fàcilment podeu veure quines partides hi han. Elegiu-ne algunes i gaudiu del nostre esport.
Partides interessants per a la setmana.
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio dijous 14-1-16 (16:30 h):
1a) David i Alvaro – David i Pablo.
2a) Pablo, Hèctor i Carlos – Marc, Raül i Herrera
2) Sueca, divendres 15-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dv-8: Pablo Carlos – Marc i Tomàs II
3) Vila-real, divendres 15-1-16 (18:30 h): Pablo II II i Hèctor II – Marc i Bueno.
4) Vilamarxant divendres 15-1-16 (17:30 h): Francés i Pere – Víctor i Salva.
5) Petrer, dissabte 16-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
6) Pedreguer, dissabte 16-1-16 (16:30 h):
1a) Ferrer i Jordi – Carlos II i Manel.
2a) Pablo, Hèctor i Carlos – Pere Roc II i Tomàs.
7) Pelaio, dissabte 16-1-16 (16:15 h):
1a) J. Sdor. i Juliàn – Lluís i Xavi.
2a) Desafiu (5.000 €): Soro III i Xavi – Pujol II i Fèlix.
8) Dénia, diumenge 17-1-16 (11:30 h): Miguel i Dani – Pere Roc II i Pere.
9) Borriana, dilluns di-18-1-16 (17:30 h): Professionals
*Di-4: Marc i Bueno – Lluís i Natxo.
10) Guadassuar, dilluns 18-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-4: Pablo II i Conillet – Marc i Saxa.
11) Massamagrell, dimarts 19-1-16 (16 h): Professionals.
*Dm-12: Soro i Hèctot – Pere Roc i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 14-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Verger i Galàn – Domingo i Tonet II.
2) La Llosa, dijous 14-1-16 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Badenes i Seve – Mario i Guillem.
3) Piles, divendres 15-1-16-(16 h):
1a) Feo i Borja – David i Ricardet.
2a) Jeffry, Brisca i Raül II – Sergio i Sanxis.
4) Genovés, divendres 15-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Alberto – Monjo i Gabi
5) El Verger-Carrer de Pilota, dissabte 16-1-16 (15:30 h): Dos Partides Raspall (estan fent-se les últimes setmanes).
6) Bellreguard, dissabte 16-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils .
2a) Domingo i Moro – Pablo i Dorín.
7) La Llosa, dissabte 16-1-16 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Desafiu 2 rests – 2 mitgers: Ian i Moltó (sempre jugant davant) – Sidahmed i Coeter II.
8) Xàbia, diumenge 17-1-16 (10:30 h):
1a) Campionat local: Pau i Diego – David i Jose.
2a) Escala i Corda.
9) Verger, diumenge 17-1-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
10) Bellreguard, diumenge 17-1-16 (16:30 h):
1a) Feo i Raül – David i Seve.
2a) Ricard i Brisca – Jeffry i Sanxis.
11) Xeraco, dilluns 18-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-4: Moltó i Brisca 20 – Ricard, Miravalles i Guillem 25.
12) Oliva, dimarts 19-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils .
2a) Professionals
*Dm-12: Moltó i Josep – Ricard, Brisca i Tonet II.
13) La Llosa, dimarts 19-1-16 (16 :30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-12: Domingo, Sidahmed i Leandro II – Ian i Gabi.


3.–Partides COPA GENERALITAT 4rts de final – tornada.
· Dissabte 16-1-16
Juvenils:
1) Benidorm – Quart de poblet 2) Borbotó – Quart de les valls
3) Orba – Murla 4) Massalfasar – Montserrat
Seniors:
1) Marquessat – Borbotó 2) Agost – Xest
3) Sella – Quart de les valls 4) Montserrat – Sella
Semifinals anada, el dissabte 23-1-16 i el 30-1-16 semifinals de tornada.
Finals el dissabte 6-2-16.

16 Visites

Deixa un comentari