Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics esta setmana tristament no hem pogut estar en directe amb vosaltres però sí podem informar-vos de les partides que tindran lloc al nostre voltant a les diferents modalitats. Si encara no teniu clar on o qui juga feu una ullada i trieu les partides que més vos agraden, no oblideu acudir a les primeres partides on normalment juguen els jovens doncs ells són el futur del nostre esport.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 7-4-16 (16:30 h):
1a) Jesús i Sala – Adolfo i Adolfo II.
2a) Giner i Santi – Ferrer, Hèctor i Conillet.
2) Sueca, divendres 8-4-16 (16:45 h):
1a) Promeses: Kevin, Pablo Seg. i Pablo – David, Nèstor i Adrià.
2a) J.Salvador i Saxa – Salva, Martí I i Xavi.
3) Vilamarxant, divendres 8-4-16 (17:30 h)
1a) Promeses: Sergi, Rafa i Alex – Martí II, Julian i Manel.
2a) Víctor i Tomàs II – Santi II i Monrabal.
4) Vila-Real, divendres 8-4-16 (18:30 h): Colau i Carlos – Lluís de la Vega i Natxo.
5) Petrer, dissabte 9-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 9-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
7) Pelaio, dissabte 9-4-16 (16:30 h) Trofeu Universitat València:
1a) Pere Roc, Fèlix i Conillet – Francés, Xavi i Carlos.
2a) Pujol II i Jesús – Marc, Dani i Tomàs II.
8) Montcada, diumenge 10-4-16 (11:30 h) 2a Final: Soro III i Salva – Miguel, Pere i Hèctor II.
9) Pobla, diumenge 10-4-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Ricardo, Alvaro i Pablo – Sergi, Rafa i Alex.
2a) Francés i Hèctor – Colau i Natxo.
10) Dénia, diumenge 10-4-16 ( 11:30 h) Lliga-2: Ferrer, Jordi i Martí I – Carlos II, Guillermo i Josep.
11) Borriana, dilluns 11-4-16 (17:30 h): Professionals.
12) Guadassuar, dilluns 11-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-2: Giner II i Saxa – Lluís, Herrera i Nèstor.
13) Massamagrell, dimarts 12-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 7-4-16 (17 h):
1a) Pau II Molina – Salvà Jaume II.
2a) Guille i Gabi – Monjo i Dorín
2) La Llosa, dijous 7-4-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Semifinal Promeses: David i Adrià – Ximo i Lorja.
3) Piles, divendres 8-4-16 (17 h):
1a) Badenes i Leandro III – Caxu i Ricardet II.
2a) Sergio i Coeter II – Punxa i Canari.
4) Genovés, divendres 8-4-16 (16:45 h):
1a) Promeses-Semifinal: Kilian i Raül II – Montaner i Valls.
2a) Lliga-2 Semifinal: Pablo i Nèstor – Vercher i Pau.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 9-4-16 (15:30 h): 2 partides raspall.
6) Bellreguard, dissabte 9-4-16 (17 h):
1a) Mario Seve – Jeffry Borja.
2a) Moltó i Tonet II – Ian i Sanchis.
7) La Llosa, dissabte 9-4-16 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Ricard i Gabi – Domingo i Miravalles.
8) Xeraco, diumenge 10-4-16 (??) 3a Semifinal: Ricard, Sanchis i Roberto – Monjo, Canari i Tonet II
9) Xàbia, diumenge 10-4-16 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Verger, diumenge 10-4-16 (16 h): Raspall.
11) Bellreguard, diumenge 10-4-16 (17 h):
1a) Montaner i Lorja –Dani i Raül II.
2a) Vercher i Brisca – Pablo i Moro
12) Vilanova, dilluns 11-4-16 (16:30 h): Juvenils.
13) Xeraco, dilluns 11-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) Oliva, dimarts 12-4-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 12-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.-Partides Lliga LLARGUES 1a. Categoria
· Diumenge 10-4-16 7a Jornada:
-Gr. Alacant 4a J.:
-1)– Vila – Campello -2) Nucia – Murla -3) Benimagrell – Mutxamel. -4) Parcent – Sella.
-Gr. València 3a J.:
-1) Alfara – Pelaio -2) Borbotó – Godella –Descansa: Nàquera.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a. Categoria
· Dissabte 9-4-16 5a Jornada:
-1) Bicorp A – Genovés. -2) Oliva A – Verger -3) Fenollet – Alzira A -4) Xeraco A – Bicorp B.


5. Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a. Categoria
· Dissabte 9-4-16 4a Jornada:
-1) Pobla – Xest. -2) Moixent – Almenara -3) Almussafes – Quart. –Descansa = Museros.

224 Visites

Deixa un comentari