Partides de pilota per a esta setmana

Com cada setmana ací teniu les partides de pilota més destacades a les diferents modalitats i trinquets. Esta setmana hem d’anunciar, almenys fins al moment, que a Oliva no hi hauran partides, ja que el trinquet vell ha estat tancat per falta de pagament de les quotes del lloguer des del mes d’agost passat.
A més, desgraciadament, com que el trinquet nou no es pot acabar per falta d’una última partida econòmica, ens veiem en la desastrosa noticia de que cau una de les principals ciutats representants de la modalitat del raspall. Esperem poder la setmana vinent contar alguna cosa bona al respecte.

Partides a veure:

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 2-2-12 (16:30 h):
1a) Adrià III i Carlos II – Pablo II i Colau II.
2a) Colau i Salva – Cervera i Hèctor.
2) Sueca, divendres 3-2-12 (16:30 h):
1a) Escoto i Jose – Pablo II i Penalba.
2a) C.Oxford --> Rodrigio, Tomàs II i Colau II – Panete, Natxo i Colau II.
3) Vila-real, divendres 3-2-12 (18:30 h) --> León i Tato – Núñez i Raúl II.
4) Pelaio, dissabte 4-2-(17 h) --> Alvaro i Santi – Soro III i Hèctor.
5) Pedreguer, dissabte 4-2-11 (16 h) :
1a) Primi i Dani – Santi II , Jesús i Herrera.
2a) Pablo i Jesús II – Maravilla i Pere.
6) Vila-real, diumenge 5-2-12 (11:30 h): Bancaixa FINAL --> Fageca, Xavi i Tino – Adrià I, Fèlix i Tomàs II.
7) Benissa, diumenge 5-2-12 (17:30 h): no hi han partides.
8) La Pobla, dilluns 6-2-12 (15:30 h.) --> No sabem si n’hi ha partida.
9) Borriana, dilluns 6-2-12(18,30 h): Alvaro i Sarasol II – Cervera, Jesús i Pedrito.
10) Guadassuar, dilluns 6-2-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Benidorm, dimarts 7-2-(17:30 h) --> Professionals.
**Dm-31-1: Primi i Colau II – Pujol II i Carlos II.
12) Massamagrell, dimarts 7-2-12 (15:30 h) --> Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 8-2-12 (16:30 h):
1a) Juvenils . 2a) Professionals.
** Dx-1-2 --> Fageca i Dani – Santi II, Xavi i Tomàs II.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFRESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 2-2-12 (16:30 h):
1a) Caxu i Nèstor – Cerver i Sidahmed.
2a) Waldo i Dorín – Virgi, Coeter II i Xoto (Premi Savipecho 150 €).
2) La Llosa, dijous 2-2-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Lluiset i Guillem – Raúl i Sidahmed.
3) Piles, divendres -3-2-12 (17 h): 1a) Juvenils ………. 2a) Professionals.
** Dv-27-1-: Monjo i Moro – Juan, Armando i Leandro III.
4) Bellreguard, dissabte 4-2-12 (16:30 h):
1a) Pepe i Sidahmed – Marrahí I Sagasta II. (50 €)
2a) Blasco i Dorín – Punxa, Sanxis i Xoto . (150 €).
5) La Llosa, dissabte 4-2-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Revenja (2.000 €) => Monjo i Coeter II – Moltó i Moro.
6) Bellreguard, diumenge 5-2-12 (16:30 h):
1a) Guille i Galàn – Monjo i Canana II (50 €).
2a) Waldo i Dorín – Virgi, Alberto i Leandro III. (Premi Savipecho (200 €).
7) Xeraco, diumenge 5-1-12 (10:30 h) --> 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
**Dg-22-1 --> Monjo i Sagasta II – David i Leandro III.
8) Oliva, dimarts 7-2-12 (16:30 h): TRINQUET TANCAT
**Dm-31-1-:1a)Caxu i Sagasta – Sergio i Sidahmed. 2a) Virgi, Sanxis i Xoto – Carlos i Coeter II.
9) La Llosa, dimarts 7-2-12 (17 h): 1a) Aficionats. 2a) Professionals.
** Dm-31 --> Pepe i Rubén – Monjo i Jaume II.


3.-Partides DALT CORDA AFICIONATS 1a Categoria Grup A.
· Dissabte 4-febrer-12- Semifinals:
1) Benissa B – Almenara 2) Foios A – Vilamarxant


4.-Partides GALOTXA – Copa Generalitat – FINAL.
· Canxa d’Alfarp, Diumenge-12-Febrer, 10 h.
1)Majors --> 1) Vilamarxant – Marquesat – 2)Juvenils -->1) Beniparrell – Massamagrell.


5.-Partides Lliga Juvenil Caixa Popular.
1) Dg-5-2 (11:30 h): 1)Benidorm: Alcàsser– Xilxes. 2) Xàbia: Petrer – Orba.
2) Pelaio, dx-8-2 (17 h.): 1) Laguar – Alcàsser. 10) Xilxes – Vila-real.


6.-Partides Campionat Autonòmic ‘FRONTO INTERNACIONAL'(One Wall).
· Borbotó, diumenge 5-febrer: Es jugaran 5 partides, de 10 – 13 h., al Frontó 2.




4 Visites

Deixa un comentari