Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics del racó de la pilota del tio canya, ja estem de nou ací com cada dos setmanes per informar-vos de les millors partides que tenim esta setmana. Com sempre hi ha de tot, de professionals, de promeses, d’aficionats. Hi han partides de grans i de menuts d’homes i de dones així que com veureu, podem fer bona elecció. No dubteu en acudir a les partides i gaudiu del nostre esport.
Partides interessants propera setmana:
1.-Partides  DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 25-4-(h):
1a)   Pablo i Canari – Montaner i Tonet IV.    
2a) “Más i más” Pujol i Hèctor  – Francés, Jesús i Tomàs .
2) Pelaio, dijous 26-4-(16:30 h):
1a) Lliga-Promeses: Pau, Natxo i Lluís – Alex T., Hilari i Alex O.
2a) Fageca i Salva – Giner i Bueno. 
3) Sueca, divendres 27-4-(17 h):
1a) Juvenils. 
2a) Lliga-2:Carlos, Alex Onda i Adrià – Martí I, Añex Alandes i Nando.
4) Vila-real, divendres 27-4-(18 h) Desafiu: Lluís de la Vega i Alvaro – J.Sdor.i Carlos.
5) Vilamarxant, divendres 27-4-(17:30 h): Francés  i Monrabal – Pablo i Tomàs II. 
6) Pedreguer, dissabte 28-4-(17 h):
1a) Juvenils o final del Marina Alta.   
2a) Pujol i Bueno – Genovés II, Hèctor i Tomàs II.
7) Petrer, dissabte 28-4-(18 h): No sabem si n’hi hauran Partides. 
8) Pelaio, dissabte 28-4-(16:30 h.)“Màs i màs”:
1a) 1a Semif.-Raspall: Moltó i Brisca – Marrahí,Coeter i Nèstor.
2a) 1a Semifinal E.i C.: Soro i Fèlix – Pere Roc i Xavi.
9) Llíria, diumenge 29-4-(11:30 h): Santi Silla i Natxo – Fageca i Monrabal.
10) Dénia, diumenge 29-4-(11:30 h) Lliga-2: David,Guillermo i Sergio – Julio, Javi i Pablo.
11) Benissa, diumenge 29-4-(17:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
12) La Pobla Vallbona, dilluns 30-4-(17 h):
1a) Juvenils.  
2a) J.Sdor.i Alvaro – Ferrer i Tomàs II.
13) Borriana, dilluns, 30-4-(18:00 h.): Professionals ??.
14) Massamagrell, dimarts 1-5-(16 h):
1a) Promeses: Alex T., Hilari i Alex O.-Jesús,Edu i L.Miguel.  
2a) Professionals.
15) Oliva, dimarts 1-5-(17 h) Tr. “Màs i màs”: 2a Semifinal E. i C.
16) Guadassuar, dimecres 2-5-(16:45 h):
1a) Raspall (Prof.).
2a) Escala i Corda (Prof.).
17) VilaReal, dimecres 2-5-(18 h) Lliga-2: Carlos, Alex O. i Adrià – Julio, Javi i Pablo.
2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 25-4-(17 h): 
2) C.Rugat, dimecres 25-4-(17 h):
1a) Juvenils. 
2a) Ian i Coeter – Sergio i Seve 
3) Bellreguard, dijous 26-4-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Marrahí i Nèstor – Mario i Seve.
4) Piles, divendres 27-4-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Tonet IV – Sergio i Sanchis.
5) Genovés, divendres 27-4-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Montaner i Gabi – Vercher i Miravalles. 
6) Muro-Festes, dissabte 28-4-(19 h): Ian i Tonet IV – Sergio i Sanchis.
7) Bellreguard, dissabte 28-4-(16:30 h):
1a) Ximo i Miravalles – Moncho i Ricardet II.
2a) Guadi i Seve – Pablo i Canari.
8) La Llosa, dissabte 28-4-(16:15 h)
1a) Xiquets.        
2a) Juvenils.
3a) Mario i Borja – Ricard i Gabi.
9) Xàbia, diumenge 15-4-(10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats.  
2a) Raspall o Escala i Corda.
10) Bellreguard, diumenge 29-4-(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Badenes i Roberto – Verger i Josep.
11) Xeraco, dilluns 30-4-(17 h):
1a) Juvenils 
2a) Professionals.
12) Oliva, dimarts-1-5-(17 h ) “Màs i màs”:
1a) 2a Semif. E. i C.:G. (Pujol i Hèctor-trio Francés)-Trio Marc(Giner)?.
2a) 2a Semifinal Raspall: Ian i Canari – Pablo, Tonet i Ricardet II.  
13) La Llosa, dimarts-1-5-(17 h):
1a) Juvenils. 
2a) Professionals.  
14) Castelló Rugat, dimecres 2-5-(17 H):
1a) Juvenils.   
2a) Professionals.
15) Guadassuar, dimecres-2-5-(16:45 h.):
1a) Raspall professional. 
2a) Escala i Corda.
3.–Partides XXXV Lliga RASPALL AFICIONATS.
– Masculina -Lliga Semifinals- J. 1era dissabte 5-maig:
Lliga Semifinal A): 1) Piles – Oliva   2) XeracoB – XeracoA. 
Lliga Semifinal B): 1) Fenollet – Otos?.    2) Bicorp – Genovés.
– Femenina J. 5ena, diumenge 29-4-(Alqueria Asnar):
1) TavernesBl – BicorpE.   2) BeniparrellA – BorbotóA.    3) AlqueriaA – BorbotóB.
 
4.–Partides Lliga LLARGUES 11ena jornada – 1era Categoria.
· Diumenge, 29-abril:
1) SellaB – Murla.    2) Parcent – Campello.   3) Xixona – SellaA    4) Benidorm – Petrer.   
5.–Partides II Lliga RASPALL Marina Alta.
· Finals, Pedreguer, dissabte 28-abril:
  1a) (3r-4t) Xàbia A – Ondara A.               2a) (FINAL) XàbiaB – Verger.


26 Visites

Deixa un comentari