Partides de pilota per a la setmana

Les partides d’esta setmana pinten fins i tot més interessants que les de la setmana anterior i es que cada dia, hi ha més nivell i es nota. Els professionals estan en un gran moment però és que les promeses i els quasi-promeses estan cada vegada amb més força i traça i apropant-se ràpidament a eixe cel de les estrelles de la pilota.
A més esta setmana final dels jovens, no deixeu d’acudir a les partides que les escoles de la Mariana Alta estan arrasant amb tot. Anim xavals!

Partides interessants per a esta propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 7-5-15 (16:45 h):
1a) Lluís i Xavi F. – Martí II i Pablo.
2a) Santi II i Salva – Pedro i Hèctor.
2) Torrent, divendres 8-5-15 (19 h) Copa 3.000: Peluco i Herrera – Alberto, Aucejo i Ximo.
3) Sueca, divendres 8-5-15 (17 h):
1a) Giner i Sala – J. Salvador i Martí.
2a) Soro III i Pere – Genovés II i Jesús.
4) Vila-real, divendres 8-5-15 (18:30 h): Víctor i Natxo – Pablo II i Dani.
5) Vilamarxant, divendres 8-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Leon i Monrabal – Francesc i Salva.
6) Petrer, dissabte 9-5-15 (18:30 h) Desafiu 2000 €: Pujol II i Santi – Miguel i Hector II.
7) Pelaio, dissabte 9-5-15 (17:30 h): Fageca, Raúl i Carlos – Pere Roc II, Xavi i Monrabal.
8) Pedreguer, dissabte 9-5- (17: h.).
1a) Giner i Sacha – Joel i Sala.
2a) Santi II i Víctor II – Ferrer i Pere.
9) Xàbia, diumenge 10-5-15 (10:30 h) dos partides raspall.
10) Alzira, diumenge 10-5-15 (17 h):
1a) Juvenils E.i C.
*Dg-26: Kevin, Pablo S. i Adrià – J.Sdor., Sacha i Sàez
2a) Raspall: Guille i Lorja – Caxu i Roberto.
11) Vilamarxant, diumenge 10-5-15 (11:30 h): Soro III, Jesús i Monrabal – Genovés II, Fèlix i Carlos.
12) Pobla, dilluns 11-5-15 (16 h) Copa 3.000:
1a) Adrià II, Zarzo i David – Cervera, Canari i Onyate
2a) Juan, Pepet i Calles – Carlos II, Martín i Vicent.
13) Borriana, dilluns 11-5-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
14) Guadassuar, dilluns 11-5-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-4: Copa 3000: Boni i Colau II – Marc i Conillet.
2a) Professionals.
*Di-4: Copa 3000: Ribera, Tino i Paxanca – Adrià I, Bernat i Pedrito.
15) Massamagrell, dimarts 12-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-28: Soro i Hèctor – Miguel i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 7-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils Cespiva.
*Dj-30: Kilian i Molina – Mata i Marrahí.
2a) Jeffry i Dorín – Pablo i Josep.
*Dj-30: Jeffry i Dorín – Domingo i Nèstor.
2) La Llosa, dijous 7-5-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) (Sub-23) Mata i Pau – Feo i Lorja
3) Piles, divendres 8-5-15 (16:45 h):
1a) Mario i Ricardet – Nalda i Nèstor.
2a) 2a Semifinal I Lliga: Guille, Alberto i Ricardet – Pepe, Brisca i Tonet II.
4) Vilanova, divendres 8-5-15 (16:30 h):
1a.) Juvenils
2a.) Promoció.
5) Genovés, divendres 8-5-15 (16:45 h):
1a) David i Kilian – Moreno i Pepe.
2a) Caxu i Sagasta – Escoto i Gabi.
6) Bellreguard, dissabte 9-5-15 (16:45 h):
1a) Ferran i Pau – Raül i Sagasta.
*Ds-2: Ferran i Raül II – Feo i Tonet II.
2a) Moltó i Moro – Punxa i Coeter II. 
*Ds-2: Sergio i Coeter II – Moltó i Moro.
7) La Llosa, dissabte 9-5-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) 2a Semifinal II Lliga: Waldo i Sanxis – Sergio i Canari.
8) Bellreguard, diumenge 10-5-15 (17 h):
1a) (Sub-23): Verger i Molina – Pablo i Seve.
2a) Ian i Tonet II – Monjo i Dorín. 
*Dg-3: Guille, Alb. i Sagasta – Waldo i Sanxis.
9) Xàbia, diumenge 10-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall local.
2a) Ferrer i Enrico – Canella i Trini.
10) Xeraco, diumenge 10-5-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Promoció.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS. 8ena jornada.
· Dissabte 9 de maig.
1a Cat.: 1) Xeraco B – Cocentaina. –2) Oliva A – Alzira A -3) Bicorp A – Xeraco A.
4a Cat. gr. II: 1) Gavarda B – Dénia.


4.-Partides LLARGUES. 9ena jornada.
· Diumenge 10 de maig.
-1a) -1) Murla A – Benidorm. -2) Parcent – Murla B. -3) Alfàs – Sella. . –Descansa = Benimagrell.
-2a) -1) Tormos – Mutxamel. -2) Campello – Finestrat. -3) Sella – Xaló. -4) La Vila – Murla
-3a) -1) Parcent – Tibi. -2) Fondó Neus – Agost. –Descansa = Crevillent B i Crevillent A.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoría. 5ena jornada.
· Dissabte 9 de maig.
-1) Almussafes – Quart A -2) Museros – Almenara -3) Moixent – Xest.


6.-JECV – RASPALL Finals Autonòmiques.
· Dissabte 9 de maig. Trinquet de Piles (finals) i Bellreguard (3r. i 4rt. Lloc)
– Piles:
1-Juvenil) 9 h: Piles – Orba A.
2-Cadet) 9:30 h: Alcàntera Càrcer – Orba.
3-Infantil) 10:15 h: Oliva A – Murla.
4-Aleví) 11:45 h: Piles – Murla.
5-Benjamí) 11 h: Oliva A – Ondara A.
-Bellreguard:
1-Cadet) 9 h: Genovés A – Xàbia.
2-Juvenil) 9:30 h: Gavarda – Mutxamel.
3-Infantil)10:15 h:Genovés A- Orba A.
4-Aleví) 11 h: Bicorp – Ondara B.
5) Benjamí) 11:45 h: Genovés A – Orba A.

100 Visites

Deixa un comentari