Partides de pilota interessants per a la propera setmana


Seguidors del món de la pilota, ací teniu les partides més interessants als diferents trinquets i modalitats, esta setmana, amb un poc de retard però ací les teniu.
Partides interessants propera setmana.

1.- Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 13-3-14 (16:45 h):
1a) Maravilla i Guillermo – Angel i Hèctor
2a) Santi II i Carlos – Francesc i Pere
*Dj-6: Rodrigo i Carlos – Pablo i Hèctor.
2) Sueca, divendres 14-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-28: Francés i Paulino – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Rodrigo i Carlos – Pablo i Herrera.
3) Dénia, divendres 14-3-14 (18 h.): Soro III i Raül – Rodrigo i Fèlix.
4) Vilamarxant, divendres 14-3-14 (18:30 h.): Alvaro i Salva – Pujol II i Hèctor.
5) Vila-real, divendres 14-3-14 (18:30 h.): Professionals?
*Dv-21: Alvaro i Raül – Genovés II i Jesús.
6) Pelaio, dissabte 15-314 (16:30 h.):
1ª) Final Juvenil Cespiva: Murla- Orba.
2ª) Genovés II i Jesús – Víctor i Dani.
7) Pedreguer, dissabte 15-3- 14(16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-8: Maravilla i Joan – Giner i Sala.
2a) Santi II i Hèctor – Colau i Pere.
8) Petrer, dissabte 15-3-14 (17 h.): Professionals
*Ds-22: Francés i Herrera – Miguel i Paulino.
9) Montcada, diumenge 16-3-14(10 h):
1a) Final Sub-23: Montcada (Carlos, Víctor II i Pablo) – Orba (Marc i Conillet).
2a) Final Bancaixa: Víctor,Santi i Tomàs II – Fageca, Xavi i Monrabal.
10) Bellreguard, diumenge 16-3-14 (16:30 h): Professionals?
*Ds-2: Soro III i Pere – Miguel i Fèlix.
11) Xàbia, diumenge 16-2-14 (11:30 h.) Juvenils?
*Ds-23: Ferrer i Jordi – Giner, Sala i Adolfo.
12) Alzira, dilluns 17-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-24: Francés i Paulino – Giner, Sala i Adolfo.
2a) Professionals.
*Di-10: Miguel i Raül – Francés i Dani.
13) Borriana, dilluns 17-3-14 (18 h.) Professionals?
*Di-27: Angel, Juliàn i Alvan – Pablo II i Cristià.
14) Massamagrell, dimarts 18-3-14 (16 h.): Professionals.
*Dm-11: Pujol II i Salva – Víctor i Jesús.

2.- Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 13-3-14 (16:30 h):
1a) P.Salvà i Muro – Montaner i Tonet II. (Falta al 7)
2a) Lluiset i Alberto – Sergio i Dorin. (100 €).
2) Genovés, dijous 13-3-14 (17 h):
1ª) Juvenils.
2ª) Caxu i Roberto – Escoto i Borja.
3) La Llosa, dijous 13-3-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Iàn i Ricardet – Pablo i Jaume II.
4) Piles, divendres 14-3-14 (16:30 h):
1a) Pau i Guillem – Dani i Nèstor.
2a) Waldo i Josep – Ricard, Dorín i Leandro III. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 15-3-14 (16:30 h):
1a) Iàn i Enrico – Jordi i Sagasta. (50 €).
2a) 1ª Semifinal ”Trofeu Falles”: Marrahí, Dorín i Xoto – Moltó i Coeter II.
6) La Llosa, dissabte 15-3-14(16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Monjo i Sidahmed – Pepe i Brisca.
7) Xàbia, diumenge 9-3-14 (11:30 h.) Professionals?
*Dg-26 Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 16-3-14 (16:30 h):
1a) Domingo i Tonet II – Ferràn i Nèstor.
2a) 2ª Semifinal ”Trofeu Falles”: Punxa, Alberto i Canari – Guille, Moro i Leandro III.
9) Xeraco, diumenge 16-3-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Xaveli II i Borja – Caxu i Tonet II. ( 50 €)
10) Genovés, diumenge 16-3-14(11 h):
1a) Juvenils ?
*Dg-9: Desafiu (300€)Aficionats.
2a) Professionals?
*Dg-9: Xaveli II i Borja- – Caxu i Tonet II.
11) Vilanova Castelló, dilluns 17-3-14 (16:30 h.) Professionals?
*Di-3: Moltó i Sanxis – Ricard i Coeter II.
12) Oliva, dimarts 18-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-11: Vercher i Lorja – Salelles i Muro.
2a) Professionals.
*Dm-11: Waldo i Canari – Moltó i Coeter II.
13) La Llosa, dimarts 18-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-18: Nèstor i Adrià – Iàn i Robert.
2a) Professionals.
*Dm-11: Sergio i Sidahmed – David i Xoto.

3.- Partides RASPALL AFICIONATS 1ª Cat. 2ªJuvenil.
· Dissabte 15-Març: No n’hi ha Partides en 1ª i 2ª Cat.
· Dissabte 22-Març:
1ª Cat.) -1) Valldigna – Cocentaina A -2) Xeraco – Genovés A. -3) Alzira – BicorpA.
2ª Cat.) -1) Quatretonda – Ondara A.

4.- Partides Cespiva ESCALA i CORDA Sub-23.
· Final Montcada, diumenge 16-Març (9:30 h.).

5.- Partides Cespiva ESCALA i CORDA Juvenil.
· Final Pelaio, dissabte 15-Març (16,30 h.)

6.- Partides de LLARGUES.
· Diumenge 16-3-14:
– 1ª Cat.) 1) Benimagrell A – Laguar 2) Alfàs – Tibi. 3) Sella – Benimagrell B. 3) Parcent – Murla.
– 2ª Cat.) 1) Sella – Benidorm. 2) Tormos – Castells. 3) Murla A – Campello A. 4) Campello B – Murla B.

7.- Partides FRONTÓ AFICIONATS Parelles.
· Dissabte 15-Març: No n’hi ha partides en 1ª Cat.
· Dissbate 22-Març – 1ª Cat.) 1) AlmussafesB – Benicarló. -2) Museros A – Vilamarxant. -3) Quart – Almussafes A.

58 Visites

Deixa un comentari