La lliga de futbol sala quasi sentenciada

Un campionat al que li falten set jornades però que ja té un guanyador virtual: Yesos Costa/Ramon Costa, treu 13 punts al segon classificat, el Bar Zorrilla/Electricitat Moya, que el passat cap de setmana tornà a punxar al perdre davant Taller 2000/Sport La Casa. Resultats del passat cap de setmana

BAR ZORRILLA/ELECTR. MOYA 1 – 3 TALLER 2000/SPORTS LA CASA

TEAM TIP-TOP 3 – 13 SPORTS LA CASA

F. S. EDICO 3 – 7 PA VARIAR

MARPEGO/MANTENGARDEN 5 – 3 VALL D’EBO

CAFETERIA BURGUER BALI 4 – 9 YESOS COSTA/RAMON COSTA

PAP. A2/CONST. ELS PEGOLINS 3 – 3 REST. POLIGONO/TALLERES CHIPI

FONT. HILARIET/L’ENCONTRE 5 – 2 DISTRIBUCIONS CERESOLA

EMIC/FERROBOX 2 – 3 RODES SERRA/CAMBRILS OB.


Classificació de la Divisió d´Honor

1r YESOS COSTA/RAMÓN COSTA 65

2n BAR ZORRILLA/ELEC. MOYA 52

3r PA VARIAR 48

4t FONT. HILARIET/BAR L’ENCONTRE 45

5é PAP. A2/CONSTR. ELS PEGOLINS 41

6é RODES SERRA/CAMBRILS OBRERS 41

7é F. S. EDICO 40

8é CAFETERIA BURGUER BALI 35

9é SPORTS LA CASA* 34

10é TALLER 2000/SPORTS LA CASA 31

11é REST. POLIGONO/TALLERES CHIPI 31

12é EMIC/FERROBOX 26

13é MARPEGO/MANTENGARDEN 22

14é DISTRIBUCIONS CERESOLA* 12

15é VALL D’EBO 5

16é TEAM TIP-TOP 1

* 3 Punts menys per sanció


Trofeu “Rafel Mancanera” Equip Menys golejat.

1r YESOS COSTA/RAMON COSTA
42 Gols

2n BAR ZORRILLA/ELECTRICITAT MOYA
50 gols

3r FONTANERIA HILARIET/BAR L’ENCONTRE
51 Gols



Trofeu Màxim Golejador

1r CARLETS 78 Gols
YESOS COSTA/RAMON COSTA

2n REIG 58 Gols
BAR ZORRILLA/ELECTRICITAT MOYA

3r JIMMY 39 Gols
PA VARIAR



Trofeu Esportivitat

1r TEAM TIP-TOP
0 Punts

2n BAR ZORRILLA/ELEC. MOYA
25 Punts

3r PA VARIAR
45 Punts


Partits per a la propera jornada

Pavelló Dia 29 20:45 RODES SERRA/CAMBRILS OBR. vs PAP. A2/CONSTR. ELS PEGOLINS

Pavelló Dis. 14:30 VALL D’EBO vs DISTRIBUCIONS CERESOLA

Pavelló Dis. 15:30 TALLER 2000/S. LA CASA vs CAFETERIA BURGUER BALI

Pavelló Dis. 16:30 YESOS COSTA/RAMON COSTA vs F. S. EDICO

Pavelló Dis. 17:30 REST. POLIGONO/TALL. CHIPI vs FONT. HILARIET/L’ENCONTRE

Pavelló Diu. 8:30 TEAM TIP-TOP vs BAR ZORRILLA/ELEC. MOYA

Pavelló Diu. 9:30 SPORTS LA CASA vs EMIC/FERROBOX

Pavelló Diu. 10:30 PA VARIAR vs MARPEGO/MANTENGARDEN





42 Visites

Deixa un comentari