Partides interessants de pilota per a la setmana

Una setmana més ahir dimarts de 21h a 21:30h “El Racó del Tio Canya” va oferir tota la actualitat del món de la pilota amb el resum dels fets més destacats de la setmana, les cròniques de les millors partides i com no, les recomanacions de les millors partides a veure. Si t’ho vas perdre, en la secció “Descàrregues”, “Audios Web” pots accedir al programa emès este mateix dimarts. Les partides més destacades les tens ací mateix per a què faces bona tria, anima’t!
Partides interressants per a esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 14-11-13 (16:45 h):
1a) Ferrer i Juliàn – Pablo II i Conillet.
2a) Fageca i Herrera – Pablo i Hèctor.
2) Sueca, divendres 15-11-13 (16:45 h):
1a) Francés i Martí – Maravilla i Hèctor II. Juvenils
2a) 1era Pda. Bancaixa-13: Soro i Jesús – Víctor, Dani i Colau.
3) Vilamarxant, divendres 15-11-13 (18:30 h.): Professionals.
4) Vilareal, divendres 15-11-13 (18:30 h.): Genovés II i Salva –
5) Pelaio, dissabte 9-11-13 (17:30 h): Pedro, Pere i Tomàs II – León, Santi i Herrera.
6) Pedreguer, dissabte 16-11-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) 2ona Pda. Bancaixa: Rodrigo, Raúl i Hèctor- Miguel i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 16-11-13 (18:30 h): Àngel i Conillet – Panete i Carlos II.
8) Murla, diumenge 17-11-13 (11:30 h) Bancaixa: Álvaro, Tato i Natxo – Fageca, Xavi i Monrabal.
9) Torrent, diumenge 17-11-13 (16 h): Professionals
*Dg-3-11: Cervera, Jesús i Colau II – Pedro, Salva i Carlos II.
10) Alzira, dilluns 18-11-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Bancaixa: Genovés II, Pere i Carlos II – León, Santi i Tomàs II.
11) Borriana, dilluns 18-11-13 (18:30 h): Professionals
*Di-11-11: Pedro i Hèctor. – Fageca i Tato.
12) Massamagrell, dimarts 19-11-13 (16 h): Professionals.
*Dm-12-11: Soro i Hèctor– Víctor i Xavi.

2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 14-11-13 (16,30 h):
1a) Domingo i Enrico – Dani i Sagasta II.
2a) Sergio i Coeter II – Monjo, Sanxis i Xoto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 14-11-13 (16,30 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Borja – Ian i Jaume II.
3) Piles, divendres 15-11-13 (16:30 h):
1a) Nalda i Ricardet – Pablo i Brisca.
2a) Punxa i Xoto – Pepe i Canari.
4) Bellreguard, dissabte 16-11-13 (16:30 h):
1a) Raúl i Enrico – Lluiset i Roberto. (50 €)
2a) Marrahí i Coeter II – Moltó, Moro i Leandro III (Gran Premi Zurdo, 200 €)
5) La Llosa, dissabte 16-11-13 (16:00 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) David i Sagasta II – Domingo i Miravalles.
6) Bellreguard, diumenge 17-11-13 (16,30 h):
1a) Jordi i Borja – Ian i Nèstor (Pego)
2a) Pepe i Sanxis – Punxa i Alberto. (100 €).
7) Xeraco, diumenge 17-11-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Campionat Aficionats-1era: Xeraco A – Genovés A.
8) Xàbia, diumenge 17-11-13(10,30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
9) Benigànim, diumenge 17-11-13(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-20-10: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
10) Oliva, dimarts 19-11-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts 19-11-13 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
*Dm-22-10 → Sergio i Sagasta – Raúl i Sidahmed.

3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1era Categoria.
· Dissabte 16-11-13. Última jornada de lliga.
§ 1a).- 1) Xeraco A – Genovés A.(qui guanye serà el 1er. Classificat). –Descansen : Bicorp A i Castelló Rugat A.

4.-Partides Lliga Cadet Escala i Corda.
· Alcàsser, diumenge 17-11-13 ( 17 h.).
1a) Murla – Montcada. 2a) Vilareal – Petrer. 3ª) Orba – Alcàsser.
27 Visites

Deixa un comentari