Partides interessants de pilota per a la setmana (actualitzada)

Una setmana més amigues i amics, després del ratet que hem passat junts este mig dia al 107.8 de la FM o be també, des d’ací, la nostra web, a continuació vos deixem eixes partides que hem comentat.
Si voleu tenir més informació del món de la pilota, recordeu que “el racó de la pilota del tio canya” s’emet en directe de 14h a 14:30h aproximadament cada dimecres. No falteu!

Partides més interessants de pilota per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 12-11-15 (16:30 h):
1a) Lluís i Àlvaro – Martí II i Martí I.
2a) Pablo, Natxo i Conillet – Pablo II, Hèctor i Hèctor II.
2) Sueca, divendres 13-11-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Pablo i Tomàs II – Santi II i Herrera.
3) Vila-real, divendres 13-11-15 (18:30 h): Víctor i Hèctor – Boni i Dani.
4) Vilamarxant, divendres 13-11-15 (17:30 h): Marc i Monrabal – Carlos II i Salva.
5) Pedreguer, divendres 13-11-15 (22:30 h) III Trofeu mixtSavipecho:
1a) Soro III i Pere – Pere Roc II, Xavi i Carlos
2a) Raspall: Waldo, Dorín i Pau – Ian, Moro i Tonet II.
6) Petrer, dissabte 14-11-15 (16:30 h): Professionals
*Ds-31: Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
7) Pedreguer, dissabte 14-11-15 (17 h) :
1a) Giner, Jordi i Sergi – Xavi II, Guillermo i Manel.
2a) Campionat Joves Marina Alta: Ferrer i Carlos – Pablo II, Víctor II i feridor
8) Pelaio, dissabte 14-11-15 (16:30 h) III Trofeu Savipecho:
1a) Raspall: Moltó, Canari i Lorja – Punxa, Brisca i Gabi
2a) Pujol II i Jesús – Francés, Fèlix.i Monrabal.
9) Dénia, diumenge 15-11-15 (11:30 h) Campionat Joves Marina A.: Carlos, Hèctor II i feridor – Francés, Sala i Manel.
10) Xest, diumenge 15-11-15 (11:30 h) Semifinal Tornada Frontó: Adrià II – Àlex.
11) La Pobla Vallbona, diumenge 15-11-15: Semifinal Tornada Frontó: Pasqual II – Adrià III.
12) Borriana, dilluns 16-11-15 (16:30 h) III Trofeu mixtSavipecho- 1res.Semifinals: :
1a) Raspall: 1er.- 4rt.
2a) Escala i Corda: 1er.- 4rt.
13) Guadassuar, dilluns 16-11-15 (17 h):
1a) Juvenil
*Di-9: Giner i Martí I – J.Sdor.i Nèstor.
2a) Professionals.
*Di-9: Marc i Jordi – Ferrer i Pepet.
14) Massamagrell, dimarts 17-11-15 (16 h): Professionals.
*Dm-10: Soro i Hèctor – Víctor, Xavi i Carlos.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 12-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Domingo i Gabi – Badenes i Galàn.
2) La Llosa, dijous 12 -11-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Feo i Seve – Kilian i Ricardet II.
3) Piles, divendres 13-11-15 (17 h):
1a) Ximo i Borja – Montaner i Ricardet.
*Dv-6: Escoto i Nèstor– Jeffry i Pau.
2a) Monjo i Josep – Verger i Sidahmed.
4) Genovés, divendres 13-11-15(17 h.):
1a) Mata i Dani – Montblanc i Marrahí II.
2a) Ricard i Guillem – Caxu i Raül II.
5) Verger, dissabte 14-11-15 (16 h): No sabem si n’hi ha Pda.
*Dg-7: 1a)Bueno-Trini. 2a) Favara i Soqueta – Murillo i Alex.
6) Bellreguard, dissabte 14-11-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sergio i Alberto – Guille i Sanxis.
7) Ondara, dissabte 14-11-15 (15:30 h): No saben si hi ha partides.
8) Pelaio, dissabte 14-11-15 (16:30 h): Raspall-III.Tr.Savipecho: Moltó, Canari i Lorja – Punxa, Brisca i Gabi
9) La Llosa, dissabte 14-11-15 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Víctor – Domingo i Tonet II.
10) Bellreguard, diumenge 15-11-15 (17 h):
1a) Verger i Molina – Escoto i Valls.
*Dg-8: Kilian i Molina – Jeffry i Ricardet.
2a) Ian i Lorxa – Badenes i Sidhamed.
*Dg-8: Punxa i Pau – Ian i Brisca.
11) Xàbia, diumenge 15-11-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-8: Sariero i Surdet – Ferrer i Vilare
12) Xeraco, dilluns 16-11-15(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-9: Ricard i Canari – Monjo i Dorín.
13) Borriana, dilluns 16-11-15 (16,30 h): Raspall-1a. Semifinal III Tr. Mixt Savipecho…
14) Oliva, dimarts 17-11-15 (17 h)
1a) Juvenils.
*Dm-27: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Professionals.
*Dm-27: Individual: Waldo – Punxa.
15) La Llosa, dimarts 17-11-15 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL Cat. ESPECIAL.
· Semifinals Tornada. Diumenge 15-11-15
1) Xest: Alex – Adrià II.
2) La Pobla: Pasqual II – Adrià III.


4.-Partides RASPALL AFICIONATS 1era Cat. Semifinals.
· Dissabte, 14-11-15:
1) Rafelbunyol – Xeraco.
2) Bicorp – Fenollet.


27 Visites

Deixa un comentari