Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics com cada setmana ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets, carrers i frontons de la nostra terra.
“El racó de la pilota del tio Canya” ha tancat hui la temporada 2015-2016, des d’ara i fins la propera temporada intentarem portar-vos les partides totes les setmanes que ens siga possible, vos demanem ja disculpes per aquelles que no pugam oferir-vos-les que les hauran.

Desitgem que tingau molt bon estiu, si teniu vacances que les gaudiu i que clar està, vegeu molta, molta pilota.

Salut amigues i amics i fins prompte!

Partides més interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 16-6-16 (16:45 h):
1a) Jesús i Xavi – David i Rafa.
2a) Víctor, Hèctor II i Pepet – Pablo, Natxo i Conillet.
2) Murla, divendres 17-6-16 (23 h) Diputació: Giner i Fèlix – Marc i Dani.
3) Sueca, divendres 17-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
4) Vilamarxant, divendres 17-6-16 (17:30 h) Trofeu Promeses: J.Salvador i Carlos – Martí II i Monrabal.
5) Vila-Real, divendres 17-6-16 (17:30 h): Pere Roc i Hèctor II – Pablo Borriol i Monrabal.
6) Massamagrell, divendres 17-6-16 Minitrinquet Nits màgiques: 1a) 20 h –Sopar– 2a) 23 h
7) Petrer, dissabte 18-6-16 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
8) Pedreguer, dissabte 18-6-16 (17 h):
1a) Ferrer i Sala – Maravilla i Conillet.
2a) Pujol II i Natxo – Giner, Fèlix i Hèctor II.
9) Pelaio, dissabte 18-6-16 (16:30 h):
1a) Sergi i Martí I – Salva i Alvaro.
2a) Miguel, Hèctor i Carlos – Francés, Salva i Monrabal.
10) Xàbia, diumenge 19-6-16 (11:30 h) 2 partides:
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda: Santi Silla i Pere – Marc i Dani.
11) Bellreguard, diumenge 19-6-16 (17h):
1a) Diputació: Santi Silla i Pere – Lluís Vega i Xavi.
2a) Raspall.
12) La Pobla, dilluns 20-6-16 (17 h):
1a) Juvenils o Aficionats.
2a) Diputació: Pere Roc i Jesús – Miguel i Salva.
13) Borriana, dilluns 20-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
14) Massamagrell, dimarts 21-6-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Diputació: Pujol i Monrabal – Francés i Santi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 16-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Montaner i Néstor – Jeffry i Seve
2) La Llosa, dijous 16-6-16(17 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Guillem – Momblanc i Leandro.
3) Piles, divendres 17-6-16 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Badenes i Coeter II – Pepe i Josep
4) Genovés, divendres 17-6-16 (17 h):
1a)Juvenils
2a) Mario i Miravalles – Vercher i Gabi
5) Vilanova, divendres 17-6-16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
6) El Verger – Carrer de Pilota, dissabte 11-6-16 (15:30 h): 2 Partides Raspall.
7) Bellreguard, dissabte 18-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó i Tonet II – Moncho i Sanchis.
8) Ondara, dissabte 18-6-16 (16 h): 1a) Xiquets 2a) Aficionats. 3a) Professionals.
9) La Llosa, dissabte 18-6-16 (17 h) :
1a) Juvenils.
2a) Ian i Moro – Pablo, Brisca i Seve.
10) Xàbia, diumenge 19-6-16 (10:30 h): 1a) Aficionats-Raspall. 2a) Escala i Corda.
11) El Verger, diumenge 19-6-16 (16 h): Raspall.
12) Bellreguard, diumenge 19-6-16 (17 h):
1a) Diputació: Santi Silla i Pere – Lluís Vega i Xavi.
2a) Jeffry i Néstor – Vercher i Pau
13) Xeraco, diumenge 12-6-16 (10:30 h):
1a) Juvenils. 2a) Lluïset i Nèstor – Xaveli II i Jeffry.
14) Vilanova, dilluns 20-6-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Ricard i Coeter II – Moncho i Sanchis.
15) Xeraco, dilluns 13-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
16) Oliva, dimarts 21-6-16(16:30 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
17) La Llosa, dimarts 21-6-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.-Partides Lliga LLARGUES 1a.
· Semifinals Anada 18 i 19 de juny:
1) Sella – Benimagrell. 2) Parcent – Guanyador Prèvia.
· Tornada 25 i 26 de juny.
· FINALS, Parcent 9 i 10 de juliol.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS 1a.
· Semifinals Anada 18 de juny:
1) Alzira – Xeraco 2) Genovés – BicorpA.
· Tornada 25 de juny.
· FINALS, Genovés, Carrer M. Hernàndez, 2 i 3 de juliol.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a.
· Lliga acabada. Partides pendents. 18 de juny.
· Semifinals Anada 25 de juny: 1a) Quart – Pobla. 2a) Almussafes – Xest
· Tornada 2 de juliol
· FINALS 16 i 17 de juliol.


6.–Partides Lliga Juvenil RASPALL TECNIFICACIÓ.
1) Llosa, dilluns 20-6-16 (19:30 h): Cristià, Blai i Sergi – Nicolau, Aaró i Emili.
2) Piles, dimarts 21-6-16 (20h): Ramón, Xapa i Raimon – Ivà, Gerard i Fran.
3) Xeraco, divendres 24-6-16 (19:30 h): Joan X., Joan P. i Jonathan – Ximo, Jordi i Dani.
18 Visites

Deixa un comentari