Partides de pilota per a la propera setmana

Després de les festes de Pasqua i ja que no hem estat en directe, ací vos portem la informació de les principals partides a les diferents modalitats per a què si no es teu massa cansats entre tanta festa, acudiu als trinquets, frontons o carrers de pilota per a veure les bones partides que s’oferixen.
Partides més interessants per a esta setmana i la vinent:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 31-3-16 (16:30 h):
1a) Jesús i Pablo – Ricardo i Xavi F.
2a) Víctor i Hèctor – Colau i Natxo. .
2) Sueca, divendres 1-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-2: Giner, Saxa i Manel – Lluís, Rafa i Alex – Martí II, Julian i Manel.
3) Vilamarxant, divendres 1-4-16 (17:30 h)
1a) Sergi, Rafa i Alex – Martí II, Jualian i Manel.
2a) Santi II i Natxo – Marc i Santi.
4) Vila-Real, divendres 1-4-16 (18:30 h): Pere Roc i Xavi – Pujol II i Hèctor.
5) Petrer, dissabte 2-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 2-4-16 (16:30 h):
1a) Julio i Jordi – Yago i Sala.
2a) Gíner i Carlos – Carlos II i Tomàs II.
7) Pelaio, dissabte 2-4-16 (17:30 h): 1a Final Lliga: Soro III i Salva – Miguel, Pere i Hèctor II.
8) Frontó de Quart, dissabte 2-4-16 (16:30 h):
1a) Zacarías i Paquito – Arcusa I i Arcusa II.
2a) Adrià III i Titín – Lukin i Lemai.
9) Pobla, diumenge 3-4-16 (17 h): Pujol i Monrabal – Marc, Jesús i Carlos.
10) Borriol, diumenge 3-4-16 ( 17:30 h)(200 €): Pablo II i Hèctor – Lluís i Dani.
11) Borriana, dilluns 4-4-16 (17:30 h): Professionals.
12) Guadassuar, dilluns 4-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils..
2a) Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 5-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 31-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Jefry i Néstor – Pablo i Gabi
2) La Llosa, dijous 31-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Piles, divendres 1-4-16 (17 h):
1a) David i Raül II – Kilian i Ricardet II.
2a) Sergio i Dorín – Guille i Josep
4) Genovés, divendres 1-4-16 (16:45 h):
1a) David i Raül II – Kilian i Ricardet.
2a) Semifinal Lliga: Moncho, Canari i Tonet II – Ricard, Sanchis i Roberto.
5) El Verger – Carrer de Pilota, dissabte 2-4-16 (15:30 h): 2 pdes. Raspall.
6) Bellreguard, dissabte 2-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Punxa i Roberto – Ian i Brisca
7) La Llosa, dissabte 2-4-16 (17 h):
1a) Semifinal Promeses: Ximo i Javi – David i Adrià
2a) Semifinal Lliga-2: Jeffry i Lorja – Mario i Borja
8) Xàbia, diumenge 3-4-16 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
9) El Verger, diumenge 3-4-16 (16 h): Raspall.
10) Bellreguard, diumenge 3-4-16 (17 h):
1a) Momblanch i Pau – Montaner i Raül
2a) Ricard i Miravalles – Domingo i Moro
11) Vilanova, dilluns 4-4-16 (16:30 h): Juvenils.
12) Xeraco, dilluns 4-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Oliva, dimarts 5-4-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 5-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria.
· Diumenge 3-4-16 6a Jornada:
-Gr. Alacant 4a J.: -1)– Vila – Nucia -2) Campello – Murla -3) Mutxamel – Parcent -4) Benimagrell – Sella.
-Gr.València 3a J.: -1) Nàquera – Alfara -2) Pelaio – Borbotó. –Descansa: Godella.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· 4a Jornada, dissabte 2-4-16:
-1) BicorpB – Genovés. -2) Verger – AlziraA -3) XeracoA – BicorpA -4) OlivaA – Fenollet.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria.
· No n’hi ha partides, la 4a Jornada és el dissabte 9-4-16:
-1) Pobla – Xest. -2) Moixent – Almenara -3) Almussafes – Quart. –Descansa = Museros.


218 Visites

Deixa un comentari