Partides de pilota per a esta setmana

Este dimecres no hem tingut programa ‘del Racó del Tio Canya’ en directe, però com cada setmana, ací teniu les partides més destacades a les diferents modalitats per a que no deixeu de gaudir del nostre esport.

Partides més interessants per a la setmana:

1. – DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Genovés, divendres 16-11-12-(19 h.)- Bancaixa-Presentació : Genovés II i Fèlix – León, Salva i Raul II.
2) Vilareal, divendres 16-11-12- (18:30 h) → Professionals.
*Dv-9: Cervera, Raúl II i Pere – Puchol II i Dani.
3) Sueca, divendres 16-11-12-(17 h):
1a) Maravilla i Víctor II – Marc i Josep.
2a) Rodrigo i Carlos II – Pablo i Colau II.
4) Pelaio, dissabte 17-11-12-(17:30 h) →Bancaixa: Álvaro i Xavi – Pujol, Tato i Herrera.
5) Pedreguer, dissabte 17-11-12-(16:30 h):
1a) Bancaixa: Miguel i Dani – Fageca, Santi i Tino.
2a) Juvenils
6) Dénia, diumenge 18-11-12 Bancaixa→ Soro III i Jesús – Colau, Hèctor i Tomàs II.
7) Guadassuar, dilluns 19-11-12-(16:30h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-12: Santi II, Jesús i Carlos II- Pablo, Salva i Monrabal II.
8) Borriana, dilluns 19-11-12-(18:30 h) → Professionals
*Di-12: León i Raúl – Cervera i Pere.
9) Massamagrell, dimarts 20-11-12-(15:30 h) Bancaixa→1a Semif.: (Genovés-León) – (Miguel- Fageca)
10) Guadassuar, dimecres -21-11-12-(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Bancaixa 2a Semif.→ Guanyador (Alvaro- Pujol II) – Guanyador (Soro III – Colau).


2. – RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 16-11-12-(16:30 h):
1a) Juvenils : Nalda i Guillem – Pau i Jaume II.
2a) Virgi i Sanxis – Ricard i Coeter II.
2) Bellreguard, dissabte 17-11-12-(16:30 h):
1a) Raúl i Sagasta II – Pepe i Xoto. (50 €)
2a) Waldo i Miravalles – Monjo, Moro i Leandro III. (Savipecho-200 €).
3) La Llosa, dissabte 17-11-12-(16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Ricard i Guillem – Lluiset i Jaume II.
4) Bellreguard, diumenge 18-11-12-(16,30 h):
1a) Escoto i Sidahmed – Xaveli II i Roberto. (50 €).
2a) Punxa i Dorín – Moltó i Alberto. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 18-11-12-(10:30 h):
1a) Promeses.
2a) ??
*Dg-11: Afic-1a → Xeraco B – Genovés B.
6) Oliva, dimarts 20-11-12-(17:00 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dm-13: Waldo i Jaume II – Punxa i Coeter II.
7) La Llosa, dimarts 20-11-12-(16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-13: Pepe i Sanxis – Moltó i Gabriel.
8) Castelló Rugat, dimecres 21-11-12-(17 h);
1a) Promeses
2a) Professionals de 1a.


3. – RASPALL AFICCIONATS.
· Dissabte 17-11-12 → Lliga Acabada sols partides pendents

4 Visites

Deixa un comentari