Pilota, partides per a la setmana

Aci teniu les partides de pilota més destacades a les diferents lligues i campionats actius.
1. Properes partides DALT CORDA.
1) Pelaio, dijous 27-1-11 (16:45 h):
1era) Carlos i Colau II. –Panete i Tomàs II
2ona) Colau i Canari – Pedro i Solaz.
2) Bellreguard, dijous-27-1-11 (16:30 h):
1era) Raspall.
2ona) Bancaixa --> Miguel i Dani – Soro III i Xavi.
3) Sueca, divendres 28-1-11 (16:45 h):
1era) Juvenils.
2ona) Carlos i Pere –Fageca i Herrera.
4) Vila-real, divendres 28-1-11 (18:30 h) --> Pujol II i Melxor – Santi II i Jesús.
5) Pelaio, dissabte 29-1-11 (17:30 h) --> Pedro, Raúl i Pedrito –Cervera, Salva i Hèctor.
6) Pedreguer, dissabte 29-1-11 (16:30 h):
1era) Rodrigo i Monrabal – Pablo i Carlos II.
2ona) Bancaixa --> Genovés II i Sarasol II – Núñez, Tato i Santi.
7) Alcàsser, diumenge 30-1-11 (11:30 h): Bancaixa --> Miguel i Dani – León, Natxo i Tino
8) Llíria, diumenge 30-1-11 (11:30 h.) --> Pujol II, Herrera i Colau II – Fageca i Jesús.
9) Dénia, diumenge 30-1-11 (11:30 h): Bancaixa --> Álvaro i Fèlix – Soro III i Xavi.
10) Benissa, diumenge 30-1-11 (11:30 h):
1era) Juvenils.
2ona) Colau i Pere – Santi II, Santi i Tomàs II.
11) Guadassuar, dilluns 31-1-11 (16:30 h):
1era) Juvenils.
2ona) Carlos i Hèctor – Fran i Canari.
12) La Pobla, dilluns 31-1-11 (15:45 h) --> Pedro i Solaz – Adrià I, Melcior i Colau II.
13) Massamagrell, dimarts 1-2-11 (15:45 h) --> Colau i Salva – Cervera i Tato.
14) Benidorm, dimarts 2-2-11 (17,30 h.) --> Rodrigo i Santi – Pujol II i Pere.
15) Guadassuar, dimecres 26-1-11 (16:45 h):
1era) Fageca i Natxo – Santi II i Herrera.
2ona) León i Raul II – Pedro i Fèlix.
16) Vila-real, dimecres 26-1-11 (18:30 h) --> Professionals de 1era?

2. Partides Dalt Corda Aficionats – Autonòmic.
Divendres- 28 gener
1) Benissa – Carcaixent.

3. Partides Dal Corda Lliga Juvenil Caixa Popular.
Començà al Pelaio divendres -14-gener.
· Pelaio, divendres 28-gener --> 17 h) Pedreguer –Xilxes. 18 h.) Alcàsser. – orba.
· Benissa, diumenge 30-gener --> 10:30 h) Benissa – Beniparrell 12:15 h) Barxeta-Benidorm.

4. Partides VI Copa Generalitat Galotxa SemiFinals.
Dissabte-29-gener
· Seniors: 1) Massalfassar- Marquesat. 2) Godelleta – Vilareal.
· Juvenils: 1) Meliana – Borriol 2) Sella. – Xilxes.

5. JECV- Galotxa. Semifinalsd’Alacant .
Benidorm-dissabte-29-gener-9,30 h.- Carrer de Pilota.

6. Partides Frontó – Juvenil-Parelles.
Dissabte-29-gener.
· 1) Moixent A – Piles. 2) Moixent B – Oliva.

7. Partides interessants Raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 27-1-11 (15 h):
1era) Blasco i Dorin – Punxa i Canana II
2ona) Dalt Corda-Bancaixa --> Miguel i Dani – Soro III i Xavi.
2) La Llosa, dijous 27-1-11 (16:30 h):
1era) Aficionats.
2ona) Lluïset i Roberto – Guille i Víctor
3) Bellreguard, divendres 28-1-11 (17 h):
1era) Juvenils
2ona) Ricard i Jaume – Mario i Gabi
4) Bellreguard, dissabte 29-1-11 (17 h):
1era) Juvenils
2ona) Virgi i Dorín – Punxa i Alberto
5) La Llosa, dissabte 29-1-11 (16:30 h):
1era) Partida Xiquets Escoles de Pilota.
2ona) Aficionats.
3era) Desafiu 1000 € --> Alfonso Moltó i Jaume II – Raül i Sagasta II.
6) Bellreguard, diumenge 30-1-11 (17 h):
1era) Juvenils
2ona) Gran Premi Savipecho --> Waldo i Canari – Loripet i Coeter II
7) Xeraco, diumenge 30 (11:30 h) --> Partida professionals.
8) Oliva, dimarts 1-2-11 (16:30 h):
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.
* Dimarts 25-1-11 1) Juvenils 2) Professionals
9) La Llosa, dimarts 1-2-11 (16:30 h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
* Dimarts 25-1-11 1) Aficionats 2) Raül i Costeta- A. Moltó i Sagasta II Dani i Sidahmed – Mario i Perales.
17 Visites

Deixa un comentari