Partides de pilota per a la setmana

De nou un any més ací estem al vostre costat per apropar-vos les partides de pilota més destacades de la setmana ‘el racó de la pilota del tio canya’ enguany serà quinzenal però intentarem que esteu informats i informades de totes les partides que es juguen a prop i també les que ho fan un poc més lluny. Com sempre hem dit, vos animem a que feu tria que hi tenim de tot.

Partides més interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 17-11-16 (16:30 h):
1a) Salva i Xavi F. – Kevin II i Guillermo.
2a) Miguel i Xavi – Pablo, Santi i Herrera.
2) Sueca, divendres 18-11-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Marc i Salva – Lluís Vega i Pere.
3) Vila-real, divendres 18-11-16 Trofeu Joves (18:30 h): Carlos i Natxo – Giner. Alvaro i Josep.
4) Vilamarxant, divendres 18-11-16 (18 h): Soro III i Monrabal – Pere Roc II, Jesús i Alvaro.
5) Pedreguer, dissabte 19-11-16 (16:45 h):
1a) Pablo i Sala – Ferrer i Bernat..
2a) IV Tr. Savipecho: Pujol II i Santi – Giner, Xavi i Hèctor II. 
6) Pelaio, dissabte 19-11-16 (16:15 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II, Hèctor i Carlos – Francés, Dani i Conillet.
7) Massamagrell, diumenge 20-11-16 (16 h) Tr. Savipecho: Soro III i Fèlix – Miguel, Pere i Bueno.
8) La Pobla, dilluns 21-11-16 (16 h): Professionals
9) Borriana, dilluns 21-11-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Circuit Joves: Ll.de la Vega i Monrabal – Francés i Carlos.
10) Guadassuar, dilluns 21-11-16 (17:30 h): Juvenils.
11) Massamagrell, dimarts 22-11-16 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 17-11-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Nèstor – Jeffery i Pau.
2) La Llosa, dijous 17-11-16 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Raül, Leandro i Pelli – Momblanc i Gabi.
3) Piles, divendres 18-11-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) IV Tr. Savipecho: Moltó i Dorín – Sergio, Tonet II i Raül II.
4) Genovés, divendres 18-11-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Punxa i Brisca – Ian i Sanchis.
5) Algemesí, divendres 19-11-16 (15:30 h) I Tr. Raspall:
1a) Raspall Femení.
2a) Waldo i Guillem – Ricard i Josep.
6) Bellreguard, dissabte 19-11-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Coeter II – Badenes, Moro i Nèstor.
7) La Llosa, dissabte 19-11-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
3a) Pepe i Raül II – Jeffry i Miravalles.
8) Bellreguard, diumenge 20-11-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Montaner i Brisca – P. Salvà i Sanchis.
9) Xeraco, dilluns 21-11-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Vilanova, dilluns 21-11-16 (17 h).
11) Oliva, dimarts 22-11-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) La Llosa, dimarts 22-11-16 (16:45 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.-Partides RASPALL AFICIONATS Masculí 1a Cat. Jornada-13 i Penúltima.
· Dissabte 19-11-16:
-Masc.-1a) 1) La Vall A – Oliva A 2) Cocentaina – Xeraco A 3) Genovés – Rafelbunyol A. –Descansa: Fenollet A.
-Fem.-1a) 1) Tavernes – Monts A 2) Beniarbeig – Moixent. 3) Alqueria C – Beniparrell. 4) Borbo – Rafelbunyol A.


4.-Partides RASPALL INDIVIDUAL Femení Sub-23 Finals.
· Alcàsser dijous 17-11-16 (18:30 h):
-Finals -1) 3er- 4rt Lloc: Andrea – Anabel. -2) Final: Noèlia – Myriam.


5.–Partides RASPALL INDIVIDUAL Femení Sub-18 Finals.
· Alcàsser dijous 17-11-16 (17 h):
-1) 3ra – 4rta: Amparo – Victòria. –2) –Final: Anna Puertes – Mar.


6.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL 1a Cat. (ESPECIAL).
· Dissabte 19-11-16, Semifinal Tornada:
1a) Pasqual II – Xavi Moro.
2a) Adrià II (Museros) – Adrià III (Quart).


7.-Partides LLARGUES Circuit “La Bolata” 4rta Jornada.
· Ondara, diumenge 20-11-16 (10 h):
-1 (10 h): Agost – Benimagrell
-2 (12 h): La Vila – Valencia.
-3 (15:30 h): Sella – Parcent.
138 Visites