Partides de pilota per a esta setmana

Amigues i amics “del Racó del Tio Canya” com vos vam dir, esta setmana no hem tingut programa en directe però, com cada dimecres, ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets i modalitats per a que en estes dates nadalenques gaudiu del nostre esport.

Partides interessants de la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 19-12-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-12: Giner i Conillet – Angel i Paulino.
2a) Rodrigo i Pere – Pedro i Natxo.
2) Sueca, divendres 20-12-13 “Trofeu Nadal” (16:45 h):
1a) 4rts Final Sub-23: Ferrer (Llíber) – Guillermo (Massamagrell)..
2a) Alvaro i Raúl – Fageca i Dani.
3) Vilamarxant, divendres 20-12-13 (18:30 h.):Professionals
*Dv-5: Pedro i Salva – Fageca i Natxo.
4) Vila-Real, divendres 20-12-13 (18,30 h.): Santi II i Natxo – Pedro i Salva.
5) Benissa, “Trofeu Benissa” Final, divendres 20-11-13 (19 h.): León i Hèctor – Miguel i Tato
6) Pelaio, dissabte 21-12-13 (17:30 h) Final“Mestres”: Víctor, Fèlix i Tomàs- Soro i Dani.
7) Pedreguer, dissabte 21-12-13 (16:30 h):
1a) Panete i Conillet – Maravilla i Sala.
2a) Genovés II i Tato – Fageca , Santi i Carllos II.
8) Petrer, dissabte 21-12-13 (18,30 h.): Miguel i Conillet – Francés i Xavi.
9) Benidorm, “Trofeu Nadal” 1era Semifinal, dilluns 23-12-13(17 h.)
1a) Maravilla i Jesús- Ferrer i Sala. .
2a) Rodrigo, Santi i Tomàs – Pablo, Fèlix i Carlos
10) Alzira, dilluns 23-12-13 (16:45 h):
1a) 1era Semifinal Sub-23 Individual Escala i Corda.
2a) Professionals.
*Di-16: Miguel i Salva – Rodrigo i Santi.
11) Borriana, dilluns 23-12-13 (18:30 h): 2ona Semifinal Sub-23-Individual Escala i Corda.
12) Massamagrell, dimarts 24-12-13 (15:45 h): Professionals.
13) Benidorm, dijous 26-12-13 (17 h) 2ona Semifinal:
1a) Maravilla i Juan- Gineri Conillet.
2a) Genovés II i Pere- Miguel i Tato >> FINAL, dissabte 29-12-13 (11,30h).
*Dm-17: Alvaro i Xavi – León i Fèlix.
14) Vilareal, divendres 27-12-13 (18:30 h.) “Trofeu Nadal”: Soro III i Dani – Alvaro, Raúl i Tomàs II.
15) Guadassuar-dx-1-1-14-(17 h.)-Tr, Nadal: 1ª)Pepe i Coeter II- Monjo, Alberto i Miravalles.. -2ª) Genovés II i Xavi – Alvaro i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 19-12-13 (16:30 h):
1a) Badenes i Raúl II – Kilian i Molina.
2a) Pepe i Xoto – Lluiset i Dorín. (100 €).
2) La Llosa, dijous 19-12-13 (16:30 h):
1a) Aficionats
*Dj-5:Pau i Hèctor – Nèstor i Martín.
2a) Professionals.
*Dj-12: Ian i Roberto – Dani i Borja.
3) Genovés, divendres 20-12-13 (17 h.): No sabem si fan partides.
4) Piles, divendres 20-12-13 (18:30 h) Trofeu Mancomunitat Safor:
1a) Juvenils.
*Dv-13: Pablo i Adrià – Cerver i Ximo.
2a) 1era Semifinal Mancomunitat: Escoto i Coeter II – Punxa i Canari. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 21-12-13 (16:30 h):
1a) Mario i Sagasta – Domingo i Roberto. (50 €).
2a) Marrahí i Moro – Moltó i Alberto . (100 €)
6) La Llosa, dissabte 21-12-13 (16 h) :
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Professionals.
*Ds-14: Ricard i Leandro III – David i Sidahmed.
7) Bellreguard, diumenge 22-12-13 (16:30 h):
1a) Jeffry i Borja – Caxu i Enrico.
2a) Raúl i Coeter II – Punxa i Sanxis . (100 €).
8) Xeraco, dissabte 21-12-13 Finals Raspall Aficionats Femenines:
-15:30 h 2ona Cat.) Alq. Asnar B – Borbotó D.
-16:30h 1era Cat.) Beniparrell A – 2) Borbotó A.
-17:30 h 3era Cat.) Borbotó E – Bicorp E.
9) Xeraco, diumenge 22-12-13 Finals Raspall Aficionats Masculines:
-10:30h -2ona Cat.) Ondara A – Bicorp B.
-12:30h 1era Cat.) Xeraco A – Bicorp A
-15:30 h 3era Cat.): Cocentaina B – Quatretonda.
-17h 4rta A) Albalat Rib. – Ondara B
-18h 4rta B) Guanyador (Sumacàrcer B – Gavarda E.) – Guanyador (Planes C– Real B).
10) Xàbia,diumenge 22-12-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Trofeu Nadal Raspall.
11) Oliva, dimarts 24-12-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-17: Ferràn i Enrico – Jeffry i Nèstor.
2a) Professionals.
*Dm-17: Marrahí i Sanxis – Escoto i Coeter II.
12) La Llosa, dilluns 23-12-13 (10 h.): Les 4 Partides de 4rts de Final, Raspall Individual Sub-18.
13) La Llosa, dimarts 24-12-13 (16:30 h)
1a) Aficionats. .
2a) Professionals.
*Dm-17: Sergio i Jaume II – Sariero i Vilare.


3.–Partides RASPALL AFICIONATS.
· Xeraco, Finals
– FEMENINES, 21 desembre:
-15,30 h 2ona Cat.) Alq.Asnar B – Borbotó D.
-16:30 h 1era Cat.) Beniparrell A – 2) Borbotó A.
-17:30 h 3era Cat.) Borbotó E – Bicorp E.
– MASCULINES, 22 desembre:
-12 h 1era Cat.): Xeraco A – Bicorp A
-10:30 h) Ondara A – Bicorp B.
-15:30 h 3era) Cocentaina B – Quatretonda.
-17 h 4rta A) 1) Albalat Rib. – Ondara B
-18h 4rta B) Guanyador. (Gavarda E – Sumacàrcer B) – Guanyador. (Real B – Planes C)


4.–JECV FRONTÓ parelles.
· Finals Autonòmiques, dissabte 21 desembre El Puig (9,30 h.)
· Semifinals Autonòmiques:
-Matí:
-1) Cadets: 9,30 h.) Orba A – Vila-real. 10 h.) Benidorm – Alginet A.
-2) Infantils: 11 h.) El Puig – Vila-real 11:30 h.) Tibi A – Alginet A.
-3) Alevins: 12 h.) Puig A – Onda A 12,30 h.) Orba A – Puig B.
-4) Benjamins: 10:30 h.) Borbotó A – Almassora A. 13 h.) Orba A – Massamagrell A.
-Vesprada:
-Finals :
-16h) Cadets.
-16,30h) Infantils.
-17h) Alevins.
-17,30h) Benjamins.


5.–Campionat Individual Sub-23 ESCALA i CORDA.
· 2ona Fase 4rts, entren Maravilla (Pedreguer) i Santi Ferrer (Llíber).
– 1) Pelaio, dijous 19-12-13 (17 h): Maravilla – Marc(Montserrat).
– 2) Vilamarxant divendres 20-12-13 (15:15 h): Pablo II- Juanjo.
– 3) Sueca, divendres 20-12-13 (16:45 h): Ferrer – Guillermo.
-Semifinals:
– 1) Alzira, dilluns 23-12-13 (16,45 h):
– 2) Borriana, dilluns 23-12-13 (18,15 h):
-FINALS:


6.–Campionat Individual Sub-16 ESCALA i CORDA.
· 1era Fase, eliminats Sergio (Murla) i Sacha (Orba)
– Semifinals Montcada, divendres 20-12-13 (19:30 h)
– 1era) José Sdor – David.
– 2ona) Lluis de la Vega – Salva Palau.
-FINALS Vilareal, divendres 27-12-13 (16:30 h.)
-1era: 3er – 4rt -2ona: Final.


7.–RASPALL Individual Sub-18.
· Xeraco, dijous 19-12-13 (20:30 h.):
– 1a) Roberto Ch. – Pau Rguez. (Xer.).
– 2a) Ian – Hèctor (Xeraco).
· Orba, divendres 20-12-13 (20:30 h.): Arnau Oliver – Guanyador {Gabriel Tent (Orba) – Aarón Oliver (Laguar)}.
· 2ona FASE 4rts FINAL, Llosa dilluns 23-12-13 (10 h.): -1) -2) -3) -4)



8 Visites

Deixa un comentari