Partides de pilota per a esta setmana

‘El Racó Del Tio Canya’, el programa dedicat al món de la pilota a Ràdio Pego, ja està arribant al seu final. El proper programa tancarem la temporada esperant tornar-ne a la següent.
Les històries de la pilota acabaran, al igual que en estos últims, parlant de curiositats d’este món. L’actualitat, pel seu costat, esperem que siguen els pilotaris pegolins que en directe, ens facen resum de la temporada i objectius per al futur. Això sí, encara que el programa no estiga en antena, intentarem seguir enviant puntuals el calendari de partides setmanals.
Gaudiu de la pilota, partides a veure:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 15-6-12 (16:45 h):
1a) Juvenils.
**divendres 1: Promeses: Boina i Joan – Marc (Mons.) i Guillermo.
2a) Copa Diputació 4a Ronda: Fageca i Dani –Soro III i Raúl II.
2) Vila-real, divendres 15-6-12 (18:30 h): Cervera i Colau II – Adrià II i Monrabal II.
3) Genovés, divendres 15-6-(18,30h): Copa Diputació: Alvaro i Hèctor – Pujol II, Xavi i Herrera.
4) Murla, divendres 15-6-(23 h)-Copa Promeses: Marc (Quartell) i Hèctor – Santi i David.
5) Pelaio, dissabte 16-6-(17:30 h): Copa Diputació: Santi II, Jesús i Tomàs – León i Fèlix.
6) Pedreguer, dissabte 16-6-12 (16:30 h):
1a) Juvenils
**Ds-2: Maravilla, Colau II i Joan – Xavi II, Natxo II i Josep.
2a) Pablo i Carlos II – Rodrigo i Pere.
7) Bellreguard, diumenge 17-6-(11:30h)-Copa Diputació: Adrià I, Tato i Tino – Colau,Salva i Santi.
8) Xàbia, diumenge 17-6-(11:30 h)-Copa Promeses: Alvaro i Paulino – Marc (Monserrat) i Guillermo.
9) Borriana, dilluns 18-6-(18:45h): Professionals.
**Di-11-6: Alvaro i Tato – León i Dani.
10) La Pobla, dilluns 18-6-(18 h)- Juvenils .
**Di-28:Copa Promeses: Álvaro II i Paulino – Marc (Quartell) i Hèctor III
11) Guadassuar, dilluns 18-6- (16:30 h):
1a) Juvenils
**Di-28-5: Maravilla i Eric – Juan i José de Calles.
2a) Professionals
**Di-28: Colau, Santi i Carlos II – León i Raúl II.
12) Massamagrell, dimarts 19-6-12 (16 h):
1a) Juvenils.
**Di-5: Marc (Monserrat) i Guillermo – Marc (Quartell) i Hèctor III.
2a) Copa Diputació: 1a Semifinal 4a Ronda.
13) Vila-real, 20-6-12 (18:45 h)- Copa Diputació: 2a Semifinal 4a Ronda.
14) Guadassuar, dimecres 20-6-12 (16:45 h)-
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
**Dx-13: Colau i Fèlix – Santi II, Sarasol II i Carlos II.

2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 15-6-12 (17 h.):
1a) Cespiva: 2a Semifinal: Jordi i Borja – Nalda i Arnau.
2a) Waldo i Canari – Moltó i Moro. (100 €)
2) Montcada, dissabte 16-6-12: Final CESPIVA- Raspall.
3) Bellreguard, dissabte 16-6-12 (16:30 h):
1a) Pepe i Nèstor – Marrahí i Gabi. (50 €)
2a) Blasco i Leandro III – Juan i Alberto.
4) La Llosa, dissabte 16-6-12 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) LLiga-Raspall: Virgi, Canana II i Xoto – Monjo, Coeter II i Sagasta II.
5) Bellreguard, diumenge 17-6-12 (16:30 h):
1a) Escoto i Sidahmed – Xaveli II i Guillem. (50 €).
2a) Josep i Canari – Lluiset i Dorín. (150 €).
6) Xeraco, diumenge 17-6-12 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
**Dg-3: Lliga Raspall: Blasco, Dorín i Canari – Punxa, Moro i Sidahmed.
7) Oliva, dm-19-6-12 (16:30 h):
1a) Juvenils.
**Dm-12-Cespiva: X.Murillo i Eric – Jordi i Borja.
2a) Professionals.
**Dm-12-: Josep i Dorín – Virgi i Sagasta II.
8) La Llosa, dimarts 19-6-12 (17 h): 1a) Aficionats. 2a) Professionals.
**Dm-29-5-: Ricard i Sidahmed – Monjo i Rubén.
9) Castelló Rugat dimecres 20-6-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga Raspall: Waldo i Sanxis – Blasco, Dorín i Canari.

3.-Finals – ESCALA I CORDA – Copa Diputació València.
· Trinquet Nou d’Alzira- Dissabte-30 Juny.
-11:30 h.: Promeses. -17h.: Copa- 2. –18:30 h.-: V Copa Diputació.

4.-Partides RASPALL Aficionats.
– Fase Final.- Dissabte 23 i 30 Juny-
– Semifinals:
1a) 1)GenovésB-BicorpA. 2)GenovésA– Alzira.
2a) 1) Gata – Bicorp B. 2) Cast.Rugat- Oliva A.
– Semifinals 3a, 4a, Juvenils i Femenines – Dissabtes 16 i 23 Juny.
-FINALS (Totes les Categories): Bicorp diumenge 7 Juliol (Femenines). I 14-15-Juliol (Masculines)
I) Ds-7-juliol –trinq.: 11 h) Final 2a Fem. -12 h) Final 1a Fem.
II) Ds-14-Juliol- Carrer Bicorp: 17h) 2a Cat. -18h) 1a Cat.-:Dg-15 ●2 (15 h)
III) Dg-15-Juliol-Carrer: 10:30 h) Final 4a B. -17h) Final 4a A. -18:30h) Final 3a.

5.-Partides LLARGUES
-Fase Final.-
– Semifinals: Del 17 al 30 Juny.
– FINALS: Sella 7 i 8-Juliol.

6.-Finals FRONTÓ -Aficionats Parelles 1a Cat.
· Frontó d’Albal divendres 29-juny (TV-●2-dg-1-7-15 h.).

7.-Partides ESCALA I CORDA – Individual Aficionats 1a Cat. -Gr.A.
· Dissabte-16-Juny.
1a-gr.A) 1) Bernat – Juanmi (Benissa). 2) Juan (Pedreguer). – Martines.

7 Visites

Deixa un comentari