Partides de pilota per a aquesta setmana

Aquesta setmana i com quasi totes les setmanes, tenim molt bones partides a veure. Anem a destacar les partides per dalt corda d’eixa 2ona fase del Bancaixa en les que jugue Álvaro i al raspall, destaquem el desafiament de Virgin – Waldo amb 2.000 euros pel mitj!

Partides de la setmana.

1. Properes partides DALT CORDA.
1) Pelaio, dijous 20-1-11 (16:45 h):
1era) Carlos i Monrabal – Sergio i Colau II.
2ona) Cervera i Xavi – Pujol II, Raül II i Solaz.
2) Bellreguard, dijous-20-1-11 (17:00 h): No n’hi ha partida Dalt Corda.
3) Guadassuar, divendres 21-1-11. FIRA (16:45 h):
1era) Panete i Pepet – Adrià III, Juanjo i José.
2ona) Pedro i Natxo – Santi II, Jesús i Herrera.
4) Genovés, divendres 21-1-11 (20:30 h.): Bancaixa 2ona Fase --> Álvaro i Fèlix – Núñez, Tato i Santi.- TV.
5) Vila-real, divendres 21-1-11 (18:30 h) --> Colau i Salva – Santi II, Jesús i Herrera.
6) Pelaio, dissabte 22-1-11 (17:30 h): Bancaixa --> Genovés II i Sarasol II – Miguel i Dani.
7) Pedreguer, dissabte 22-1-11 (16:30 h):
1era) Rodrigo i Monrabal – Pablo i Carlos II.
2ona) Cervera, Pere i Hèctor – Santi II, Raül II i Tomàs II.
8) Llíria, diumenge 23-1-11 (11:30 h.) --> Colau i Colau II – Fran, Santi i Pedrito.
9) FRONTÓ Pedralva, diumenge 23-1-11 (12 h) --> Álvaro i Pujol II – Pedro i Fageca.
10) Benissa, diumenge 23-1-11 (11:30 h): Bancaixa: --> León, Natxo i Tino – Soro III i Xavi.
11) Llíria, diumenge 23-1-11 (12 h) --> Colau i Colau II – Fran, Santi i Pedrito
12) Guadassuar, dilluns 24-1-11 (16:30 h):
1era) Juvenils.
2ona) Carlos, Salva i Herrera – Santi II i Jesús.
13) La Pobla, dilluns 24-1-11 (15:45 h) --> Roberto i Pere – Panete i Canari.
14) Massamagrell, dimarts 25-1-11 (15:45 h): Bancaixa --> Álvaro i Fèlix – Genovés II i Sarasol II.
15) Benidorm, dimarts 25-1-11 (18h.) -->
16) Guadassuar, dimecres 26-1-11 (16:30 h):
1era) Juvenils
2ona) Bancaixa --> Núñez, Tato i Santi – León, Natxo i Tino.
17) Vila-real, dimecres 26-1-11 (18:30 h) --> Professionals de 1era?

2. Partides Dalt Corda Aficionats – Autonòmic.
– Dissabte 22 gener –
1) Benissa – Carcaixent

3. Partides Dal Corda Lliga Juvenil Caixa Popular.
– Començà al Pelaio divendres -14-gener. –
· Pelaio, divendres 21-1-11--> 17h.) Xilxes – Benissa. 18 h.)Beniparrell – Alcàsser.

4. Partides VI Copa Generalitat Galotxa SemiFinals.
– Ds-22-gener –
· Seniors: 1) Massalfassar – Marquesat. 2) Vilareal – Godelleta
· Juvenils: 1) Meliana – Borriol 2) Xilxes – Sella.

5. Partides interessants Raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 20-1-11 (16:30 h):
1era) Ramón i Trini – Ferran i Raül
2ona) Guille i Canari – David i Sanxis
2) La Llosa, dijous 20-1-11 (16:30 h):
1era) Aficionats.
2ona) Mario i Sanxis – Raül i SagastaII.
3) Bellreguard, divendres 21-1-11 (16:30 h):
1era) Nalda i Riky – cerver i Boluda
2ona) Ricard i Guillem – Xaveli i Jaume II
4) Bellreguard, dissabte 22-1-11 (16:30 h):
1era) Monxo i Xoto – Josep i Sagasta II
2ona) Loripet i Agustí – Punxa i Alberto.
5) La Llosa, dissabte 22-1-11 (16:30 h):
1era) Partida Xiquets Escoles de Pilota.
2ona) Aficionats.
3era) Armando i Víctor – Lluïset i Moro.
6) Bellreguard, diumenge 23-1-11:
· 11 h: Desafiu (2.000 €) --> Waldo i Dorín – Virgi i Coeter II
· 16:30 h):
1era) Guille i Trini – Juan II i Sanxis
2ona) Blasco i Canari – Armando i Canana II
7) Xeraco, diumenge 23 (11:30 h) --> Partida professionals.
8) Oliva, dimarts 25-1-11 (16:30 h):
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.
* Dimarts 18-1-11
1era) Sergio i Soqueta – Ferrna i Raül
2ona) Waldo i Roberto – Carlos, CoeterII i Morera
9) La Llosa, dimarts 25-1-11 (16:30 h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
* Dimarts 11-1-11
1era) Aficionats
2ona) Raïli Costeta – A. Moltó i Sagasta II

32 Visites

Deixa un comentari