Les partides del cap de setmana

Consulta les partides que tens al teu abast a les diferents modalitats de pilota per gaudir del nostre esport més tradicional.

No el perdes cada dimarts a les 21h de la nit en directe i els dimecres a les 14h de la vesprada en la seua repetició, tota la informació més destacada del mon de la pilota.
1. Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 18-11-09:
1a) Pujol II, Colau II i Carlos II – Primi i Tomás II
2a) Bancaixa --> Trio Colau – Trio Miguel
2) Vila-real, dimecres 18-11-09 (18 h) --> Cervera i Sarasol II – Raül, Melxor i Héctor II
3) Borriana, dijous 19-11-09 (18:30 h) --> Fageca i Natxo – Fran i Héctor
4) Pelaio, dijous 19-11-09 (16.30 h):
1a) Santi II i Espínola – Sergio II i Monrabal
2a) Soro III i Raül II – Víctor i Canari
5) UPV, dijous 19-11-09 (19 h) --> Trio Núñez – Trio Adrià I
6) Sueca, divendres 20-11-09 (16:30 h):
1a) Pablo i Jesús II – Adrià III i Cristian
2a) Adrià II i Santi – Primi i Pere
7) Genovés, divendres 20-11-09 (22 h) --> Trio León – Trio Pedro
8) Llíria, divendres 20-11-09 (17 h) --> Colau i Melxor – Cervera i Solaz
9) Pedreguer, dissabte 21-11-09 (16:30 h):
1a) Fageca i Carlos II – Pujol II i Tomás II
2a) Bancaixa --> Trio Víctor – Trio Genovés II
10) Pelaio, dissabte 21-11-09 (17:30 h) --> Miguel, Tato i Tino – Adrià I, Grau i Herrera
11) Benissa, diumenge 22-11-09 (16:30 h)
1a) Pepe i José – Rodrigo i Rubén
2a) León i Jesús – Adrià II, Félix i Tomás II
12) Frontó “BARÓN” (Xest), diumenge 226-11-09 (12 h) --> Genovés II i Espínola – Pedro i Raül II
13) L’Eliana, diumenge 22-11-09 (12 h) --> Trio Álvaro – Trio Soro III
14) Guadassuar, dilluns 23-11-09 (16.30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era
15) Benidorm, dimarts 24-11-09:
1a) Juvenils
2a) Bancaixa --> Trio Núñez – Trio Colau
16) Massamagrell, dimarts 24-11-09:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era. El 24-11-09: Bancaixa --> Trio Genovés II – Trio Soro III

2. Partides interessants raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 19-11-09 (16:30 h):
1a) Raül i Terry – Xaveli II i Jaime
2a) Punxa i Galán – David i Dorin
2) Bellreguard, divendres 20-11-09:
1a) Ferran i Gabi – Mario i Sidhamed
2a) Alex i Rafa – Ricard i Guillem
3) Bellreguard, dissabte 21-11-09 (16.30 h):
1a) J. Carlos i Galán – Virgi i Canana II
2a) Waldo i Agustí – Loripet, Coeter II i Xavi
4) Bellreguard, diumenge 22-11-09 (16:30):
1a) Punxa i Burguera – Josep i Xavi
2a) Gorxa i Canari – Sariero i Dorin
5) Castelló Ribera, dilluns 23-11-09:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era
6) Oliva, dimarts 24-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual 1era Semifinal --> Coeter II – Guanyador (Juan – Sariero)

3. Partides interessants FRONTÓ JECV Alacant. 4rts Final. Dissabte 21-11-09
– Final, diumenge 29-11-09 --> TV.
* FRONTÓ de Xaló.
CADETS:
1) 9:30 h --> Murla-A – Benidorm-B
2) 9:50 h --> Petrer-A – Orba-A
3) 10:10 h --> Benidorm-A – Murla-B
4) 10:30 h --> Tibi – Benissa-A
INFANTILS:
1) 11 h --> Orba-A – Sella
2) 11:20 h --> Benidorm-A – Gata
3) 11:40 h --> Petrer – Pedreguer-A
4) 12 h --> Tibi-B – Murla-A
* FRONTÓ d’Orba.
ALEVINS:
1) 9:30 h --> Murla-A – Sella-A
2) 9:50 h --> Orba-A – Tibi-B
3) 10:10 h --> Murla-B – Benidorm
4) 10:30 h --> Xàbia – Tibi-A
BENJAMINS:
1) 11 h --> Tibi-B – Orba-A
2) 11:20 h --> Benidorm-B – Murla-A
3) 11:40 h --> Benidorm-A – Xàbia
4) 12 h --> Tibi-A – Murla-B

12 Visites

Deixa un comentari