Tota la informació al voltant de la lliga de futbol sala

Els gols han estat quantiosos durant la darrera jornada disputada. A més, a hores d’ara la classaficació compta amb dos equips empatats, “”Yesos Costa/Ramon Costa” i “Esports la Casa”. 12ª JORNADA 15 I 16 DE DESEMBRE

BELLAVISTA BON SALAT — DESCANSA


BAR LA PLAÇA VALL D’EBO 2 — 16 PAP. A2 CONST. ELS PEGOLINS


PA VARIAR 18 — 1 XICAL


CUINPORT BAR BALBINO 4 — 2 YESOS Y ESCAYOLAS SANCHIS


OBRAS Y DERRIBOS LEVANTE 2 — 2 BAR ZORRILLA ELEC. MOYA


ACEITES MENGUAL S.L. 1 — 11 ESPORTS LA CASA


BENIMELI 1 — 2 BAR POLIGONO TALL. CHIPI


FERROBOX EMIC – APLAÇAT – CAFETERIA BURGUER BALI


RTE NOU FASE T. OLIVENSE 4 — 1 FONTANERIA HILARIET


ORTOLA INMOBILIARIA 0 — 9 YESOS COSTA RAMON COSTA



CLASSIFICACIO DIVISIO D’HONOR

1r YESOS COSTA RAMON COSTA 30
2n ESPORTS LA CASA 30
3r FONTANERIA HILARIET CAFETERIA BALI 27
4t CUINPORT BAR BALBINO 27
5é PAPERERIA A2 CONSTR. ELS PEGOLINS 24
6é PA VARIAR 24
7é BAR ZORRILLA ELEC. MOYA 23
8é CAFETERIA BURGUER BALI 19
9é YESOS Y ESCAYOLAS SANCHIS IVANSA 15
10é BELLAVISTA BON SALAT 15
11é BAR POLIGONO TALLERS CHIPI 14
12é RTE NOU FASE TASCA OLIVENSE 13
13é OBRAS Y DERRIBOS LEVANTE S.L 13
14é ORTOLA INMOBILIARIA 11
15é BENIMELI 10
16é FERROBOX EMIC 9
17é XICAL 1
18é ACEITES MENGUAL S.L. 0
19é BAR LA PLAÇA VALL D’EBO -2



ALTRES TROFEUS:

TROFEU AL MAXIM GOLEJADOR

1 Miguel Jose Llopis Signes // Esports la Casa 31
2 Fernando Sendra Reig // Bar Zorrilla Elec. Moya 25
3 Juanvi Dominguez Carrió // Pap. A2. C. Els Pegolins 23
4 Sergio Tamarit Mengual // Pa Variar 20
5 Pau Mascarell Toball // Esports la Casa 17
6 Beto Sendra Guitart // Yesos y Escayolas Sanchis Ivansa 16
7 Carlos Costa Vicens // Yesos Costa Ramon Costa 14
8 Javier Sendra Esplugues // Papereria A2 C. Els Pegolins 13
9 Joan Ferrer Sendra // Cafeteria Burguer Bali 12
10 Ivan Paya Ribes // Yesos Costa Ramon Costa 12


TROFEU “RAFAEL MANCANERA” – EQUIP MENYS GOLEJAT

1er Fontaneria Hilariet Cafeteria Bali 13
2on Yesos Costa Ramon Costa 16
3er Esports La Casa 18
4rt Bar Zorrilla Electricitat Moya 20
5é Cuinport Bar Balbino 23


TROFEU ESPORTIVITAT

1er Xical 0
2on Bar Zorrilla Electricitat Moya 5
3er Fontaneria Hilariet 15
4rt Bellavista Bon Salat 15
5é Bar Poligono Talleres Chipi 15


Jornada 13

DISSABTE 22 DE DESEMBRE AL PAVELLÓ
14:30 BAR ZORRILLA ELEC. MOYA // CUINPORT BAR BALBINO

15:30 BELLAVISTA BON SALAT // FERROBOX EMIC

16:30 CAFETERIA BURGUER BALI // RTE. NOU FASE TASCA OLIVENSE

DIUMENGE 23 DE DESEMBRE AL PAVELLÓ

10:00 BAR POLIGONO TALL. CHIPI // BAR LA PLAÇA VALL D’EBO

11:00 YESOS Y ESCAYOLAS SANCHIS // XICAL

Aplaçat FONTANERIA HILARIET // ACEITES MENGUAL S.L.

12:00 ESPORTS LA CASA // OBRAS Y DERRIBOS LEVANTE S.L.

13:00 PAP. A2. CONST. ELS PEGOLINS // PA VARIAR



19 Visites

Deixa un comentari