Resultats pilota última setmana de desembre 2007

Resultats de les partides de pilota per a la última setmana de 2007 i properes partides per a la 1era setmana de gener. 1. Partides interessants propera setmana de raspall
· Bellreguard, dijous 10-1-08:
1era Josep i Dorin – Dani i Rafa
2ona Juan i Salva – Batiste i Agustí
· Bellreguard, divendres, 11-1-08:
1era Monxo i M. Ángel – Ricart i Guillem
2ona Pep i carlos II – Punxa i Xoto
· Bellreguard, dissabte, 12-1-08:
1era Sariero i Canana II – David i Xavi
2ona Loripet, Agustí i Vilare – Waldo i Salva. Trofeu Sain – Levante.
· Bellreguard, diumenge 13-1-08:
1era Juvenils
2ona Trofeu Sain – Levante 2ona semifinal: Armando, Alberto i Xavi – Juan, Coeter II i Leandro IV
· Oliva, dimarts 1-1-08:
1era Juvenils
2ona Professionals de 1era
· Dènia, diumenge 30-12-07: Final Trofeu Nadal --> Malonda IV, Francisco i Morera – Loripet i Salva


2. Partides interessants propera setmana per dalt corda
· Guadassuar, dimecres 9-1-08:
1era Primi i Santi – Fran i Aucejo
2ona Bancaixa --> Miguel (trio) – Álvaro (trio)
· Llíria, dijous 21-1-08:
1era Juvenils
2ona Víctor i Sarasol II – Genovés II i Xavi
· Pelaio, dijous 10-1-08:
1era Juvenils
2ona Adrià I, Jesús i Oñate – Pedro i Dani
· Sueca, divendres 11-1-08 (16:30 h):
1era Marcos i J. Manuel – Carlos i Aucejo
2ona Soro III i Natxo – Cervera i Santi
· Vila-real, divendres 11-1-08 (18:30 h): Bancaixa --> Félix (trio) – Colau (trio)
· Llíria, dissabte 12-1-08:
1era Juvenils
2ona Santi II i Héctor – Roberto i Gerardo
· Pedreguer, dissabte 12-1-08 (17 h):
1era Ángel i Tomaset – Primi i Juanfran
2ona Adrià I i Solaz – Genovés II i Pere
· Pelaio, dissabte 12-1-08 --> Cervera, Sarasol II i Héctor – Álvaro i Xavi
· La Pobla de Vallbona, diumenge 13-1-08 (15:45 h) --> Adrià II i Pedrito – Fran i Emilio
· Benissa, diumenge 13-1-08 (17:30 h):
1era Alberto i Carlos II – Fran i Jesús
2ona Ángel, Héctor i Aucejo – Soro III i Santi
· Benidorm, dilluns 14-1-08:
1era Juvenils
2ona Bancaixa --> León (trio) – Álvaro (trio)
· Guadassuar, dilluns 14-1-08:
1era Juvenils
2ona Professionals de 1era
· La Pobla, dilluns 14-1-08 (15:45 h) --> Professionals de 1era


3. Partides interessants propera setmana Copa Generalitat Galotxa.
Dissabte 12-1-08: Anada --> 1era Murla – Quart de Poblet.
2ona Vila-real – Beniarrés.


4. Partides interessants propera setmana Aficionats – Murla.
Proper Trofeu que comença el dimecres 9-1-08 (2 grups de 6 i 7 equips):
· Dimecres i dijous: 20 h
· Divendres: 20 i 21 h.
· Dissabte i diumenge: 18 h.


5. Altres resultats del raspall.
· Oliva, dimarts 18-12-07:
1era Alvarito i Pep 25 – Punxa i Rafa 15
2ona 2on Semifinal Individual --> Waldo (Bl) 25 – Coeter II (R) 10
TOTS a Bellreguard:
· Diumenge 16-12-07:
1era Dani i Rafa (R) 15 – Alvarito i Xavi (Bl) 25
2ona 1era Semifinal Individual --> Armando 25 – Malonda IV 5
· Dijous 20-12-07:
1era Josep i Rafa (R) 25 – Dani i Burguera (Bl) 20
2ona Loripet i Leandro III (R) 25 – Gorxa i Salva (Bl) 10
· Divendres 21-12-07:
1era Ricard i Xoto (R) 25 – Monxo i Cristià (Bl) 15
2ona Punxa i Guillem (R) 20 – Pep i Carlos (Bl) 25
· Dissabte 22-12-07 i diumenge 23-12-07 --> Sense partides per PLUJA.
· Dijous 27-12-07:
1era Josep i Dorin (R) 10 – Dani i Burguera (Bl) 25
2ona Batiste i Agustí (R) 25 – Gorxa i Salva (Bl) 15. [Bona partida. Agustí, més frec, la rematà]
· Divendres 28-12-07:
1era Punxa i Alex (R) 25 – Pep i Xoto (Bl) 10
2ona Individual sub-23 --> Monxo (R) 25 – Ricart (Bl) 20


6. Altres resultats per dalt corda:
· L’Eliana, diumenge 16-12-07: Bancaixa --> Álvaro, Solaz i Natxo (R, Pedrito) 55 – Genovés II, Sarasol II i Héctor 60 (Bl, Oltra)
· Sueca, divendres 21-12-07:
1era Ángel i Emilio 60 – Alberto, Héctor i Tomaset 45
2ona Núñez, Xavi i Herrera (R) 60 – Colau, Félix i Pedrito (Bl) 40
· Benidorm, dilluns 24-12-07. 1era Semifinal Trofeu Nadal – Partida única --> Genovés II i Sarasol II 60 (R, Miguel) – Núñez, Solaz i Oñate 35 (Bl, Barraca)
· Guadassuar, dimecres 26-12-07:
1era Adrià I i Xavi 60 (R, Pedrito) – Colau i Salva 35 (Bl, Oltra). [Xavi i Colau, els millors]
2ona Álvaro i Solaz 60 (R, Pedrito) – Pedro, Grau i Oñate 50 (Bl, Oltra). [Bona! Álvaro i Solaz: Desbocats]
· Llíria, dijous 27-12-07. Final Trofeu Levante – Pelaio --> Genovés II i Dani 60 – Víctor, Jesús i Canari 35 [Bona! Genovés II, Víctor i Dani, els millors]
15 Visites

Deixa un comentari