Resultats pilota febrer . Partides vinents

Resultats de les partides més destacades de la 3era setmana de febrer. Properes partides. 1.Classificacions d’aquesta 2ona fase del Bancaixa

EQUIP Partides Punts GLOBAL
1) Genovés II 4 (5) 12 (15) +75 (+95)
2) Miguel 5 12 (12) +75 (+55)
3) Víctor 4 (5) 10 (10) +35 (0)
4) León 4 (5) 3 (6) –550 (–35)
5) Colau 4 (5) 2 (5) –40 (– 5)
6) Álvaro 4 (5) 2 (2) –50 (–75)


2.Classificacions V Lliga Juvenil Caixa Popular (dalt corda)

GRUP A
EQUIPS Partides Punts Global
1) Vila-real 2 6 +35
2) Almenara 1 3 +30
3) Quart 2 4 +5
4) Xilxes 2 3 0
5) Vinalesa 3 3 –50
GRUP B
EQUIPS Partides Punts Global
1) Moncofa 2 6 +55
2) Alcàsser 1 3 +35
3) Llíria 1 3 +5
4) Beniparrell 2 6 –25
5) Godelleta 2 0 –70


3.Campionat Raspall Aficionats
* 3era categoria B – grup C. Resultats dels 2 equips de Pego
– Dissabte 23-2-08, C/ Pere Sala (16 h) --> Pego 0 – Uxola (Pego) 40.

* 1era categoria grups A i B
Grup A: 1) Rafelbunyol-A – Anna-Bolbaite. Ajornada 2) Bicorb-A – Beniarrés-A. Ajornada
Grup B: 3) Genovés-A 5 – Rafelbunyol-B 30 4) La Vall-A 40 – Juanjo Valldigna 20
Descansa --> Beniarrés


4.Partides interessants propera setmana de raspall
* Bellreguard, dijous 28-2-08:
1era) Juan II i Rafa – Punxa i Galan
2ona) David i Canana II – J. Carlos i Leandro III

* Bellreguard, divendres 29-2-08:
1era) Cerver i Cristian II – Panete i Paco
2ona) Ricard i Guillem – Pep i Manolo

* Bellreguard, dissabte 1-3-08:
1era) Josep i Xavi – Monxo i Dorin (50 €)
2ona) Malonda IV, Coeter II i Vilare – Loripet i Salva (150 €)

* Bellreguard, diumenge 2-3-08:
1era) David i Rafa – Juan II i Canana II (50 €)
2ona) Armando i Agustí – Batiste i Alberto (150 €)

* Oliva, dimarts 4-3-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


5.Raspall Aficionats 3era categoria B
Dissabte 1-3-08: 1) Gandia-B – Pego 2) Uxola (Pego) – Daimús-B

6.Raspall Aficionats 1era categoria A
Dissabte 1-3-08: Grup A: 1) Anna-Bolbaite – Bicorb-A 2) Descansen: Beniarrés-A i Rafelbunyol-A
Grup B: 3) Rafelbunyol-B – Xeraco-A 4) Juanjo Valldigna – Genovés-A

Descansa: La Vall-A


7.Partides interessants propera setmana per dalt corda
* Guadassuar, dimecres 27-2-08:
1era) Fran i Natxo – Ángel i Héctor
2ona) 2ona semifinal Bancaixa --> Trio de León – Trio de Miguel

* Pelaio, dijous 28-2-08:
1era) Fageca i J. Manuel – Marrahí, Emilio i Miralles
2ona) Cervera i Tato – Colau i Melxor

* Llíria, dijous 28-2-08:
1era) Alberto i Héctor II – Pasqual II i Jesús
2ona) Primi, Solaz i Pedrito – Pedro i Canari

* Sueca, divendres 29-2-08:
1era) Carlos i Tomaset – Roberto i Héctor
2ona) Cervera, Santi i Tino – Núñez i Canari

* Vila-real, divendres 29-2-08 (17:30 h) --> Soro III i Pere – Fran i Tato

* Pelaio, dissabte 1-3-08 (17:30 h) --> Pedro, Solaz i Herrera – Colau, Melxor i Tino

* Pedreguer, dissabte 1-3-08:
1era) Ángel i Natxo – Primi i Santi
2ona) Bancaixa (1era semifinal-tornada) --> Trio del Genovés II – Trio de Cervera (Víctor)

* Dènia, diumenge 2-3-08 (11:30 h): Juvenils Caixa Popular --> Quart – Xilxes

* Benissa, diumenge 2-3-08:
1era) Santi i Emilio – Roberto i Juanfran
2ona) Pedro i Canari – Núñez i Pere

* Llíria, diumenge 2-3-08 (12 h), Bancaixa --> Trio de León – Trio de Miguel

* Benidorm, dilluns 3-3-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

* Guadassuar, dilluns 3-3-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

* La Pobla, dilluns 3-3-08 (15:45 h) --> Professionals de 1era


8.Partides interessants propera setmana Llargues
Diumenge 2-3-08: 1) Sella – Murla 2) El Campello – Tibi
3) Finestrat – Laguart 4) Agost – Parcent


9.Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard)
* Diumenge 10-2-08:
1era) David i Xavi (R) 20 – J. Carlos i Canana II (Bl) 25
2ona) Batiste, Salva i Leandro (R) 10 – Sariero i Alberto (Bl) 25 [segueix el “bon moment” de Sariero]

* Dijous 14-2-08:
1era) Monxo i Xoto (R) 15 – Josep i Carlos II (Bl) 25
2ona) Juan II i Leandro III (R) 15 – Punxa i Canana II (Bl) 25 [Gorxa i Malonda IV no pugueren jugar per indisposició]

* Divendres 15-2-08 --> VA PLOURE i NO ES VA JUGAR!

* Dissabte 16-2-08:
1era) Juan II i Xavi (R) 15 – J. Carlos i Rafa (Bl) 25
2ona) Loripet i Salva (R) 20 – Batiste i Agustí (Bl) 25


10.Altres resultats per dalt corda
* Dissabte 9-2-08, Pelaio --> Cervera i Dani 60 – Pedro, Melxor i Oñate 50

* Dimecres 13-2-08, Guadassuar:
1era) Fran i Pere (R) 60 – Primi i Natxo 25
2ona) Bancaixa --> Trio de Genovés II 60 – Trio de Miguel 40

* Divendres 15-2-08, Vila-real (Homenatge MEZQUITA):
1era) Sarasol I i Genovés I 50 – Mezquita i Fredi 50
2ona) Víctor, Grau i Oñate (R) 55 – Núñez, Dani i Tino (Bl) 60

* Divendres 15-2-08, Sueca:
1era) Marrahí i Gerardo (R) 30 – Alberto i Juanfran (Bl) 60
2ona) Fran i Raül II (R) 60 – Fegeca, Pere i Herrera 20

* Divendres 15-2-08, Bellreguard (23 h) BANCAIXA --> Trio d’Álvaro (R) 40 – Trio de León 60

186 Visites

Deixa un comentari