Resultats pilota 1era i 2ona setmana de desembre

Alguns dels resultats de les partides més interessants de raspall, dalt corda, frontó a la comarca i a la resta del país. 1. Partides interessants propera setmana de raspall
· Dimarts 18-12-07, Oliva:
1era Juvenils
2ona 2ona semifinal raspall --> Waldo 25 – Coeter II 10
· Dissabte 22-12-07, Bellreguard: 2ona Final raspall --> Armando – Waldo
· Bellreguard, dijous 20-12-07:
1era Dani i Burguera – Josep i Rafa
2ona Loripet i Leandro III – Gorxa i Salva (100 €)
· Bellreguard, divendres, 21-12-07:
1era Ricard i Alex – Monxo i Miguel Ángel
2ona Pep i Carlos – Punxa i Guillem
· Bellreguard, dissabte, 22-12-07:
1era Dani i Galán – Josep i Canana II (50 €)
2ona Final Individual Bancaixa --> Armando – Guanyador (Waldo – Coeter)
· Bellreguard, diumenge 23-12-07:
1era J. Carlos i Rafa – Sariero i Dorin (50 €)
2ona Juan, Salva i Xavi – Loripet i Alberto (150 €)
· Oliva, dimarts 25-12-07:
1era Juvenils
2ona Professionals de 1era
· Dènia, diumenge 23-12-07: 1era semifinal Trofeu Nadal --> Waldo i Leandro III – Gorxa i Agustí

2. Partides interessants propera setmana per dalt corda
· Benidorm, dimecres 16-12-07 (18 h) --> Pedro i Xavi – Soro III i Tato
· Guadassuar, dimecres 19-12-07:
1era Fran i Raül II – Adrià II i Melxor
2ona Trofeu Nadal (Gal·leries prohibides) [300 €] --> Víctor, Solaz i Tino – León, Jesús i Oñate
· Llíria, dijous 20-12-07:
1era Fageca i Santi – Alberto i Natxo
2ona Colau i Raül II – Adrià I i Voro
· Pelaio, dijous 20-12-07 (si ja tenen el permís), Trofeu Nadal:
1era Primi i Aucejo – Ángel i Héctor
2ona Genovés II i Dani – Álvaro i Grau
· La Pobla de Vallbona, divendres 21-12-07 (15:45 h) --> Soro III i Melxor – Cervera i Raül II
· Sueca, divendres 21-12-07 (16:30 h):
1era Carlos i Emilio – Santi i Tomaset
2ona Núñez, Xavi i Herrera – Pedro, Félix i Pedrito
· Llíria, dissabte 22-12-07:
1era Marrahí, Gerardo i Canya – David, Emilio i Miralles
2ona Alberto, Voro i Pedrito – Adrià II i Salva
· Pedreguer, dissabte 22-12-07 (17 h):
1era Fageca, Aucejo i Tomaset – Ángel i Pere
2ona León, Tato i Tino – Miguel, Sarasol II i Herrera
· Pelaio, dissabte 22-12-07: 2ona semifinal Trofeu Nadal --> Víctor, Jesús i Oñate – Colau, Solaz i Canari
· Benissa, diumenge 23-12-07:
1era Primi i Santi – Fran i Natxo
2ona Núñez i Grau – Pedro, Dani i Héctor
· Benidorm, dilluns 24-12-07:
1era Juvenils
2ona 1era semifinal Trofeu Nadal --> Álvaro i Solaz – Genovés II i Sarasol II
· Guadassuar, dilluns 24-12-07:
1era Juvenils
2ona Professionals de 1era
· La Pobla, dilluns 24-12-07 (15:45 h) --> Professionals de 1era
· Benidorm, dimecres 26-12-07: 2ona semifinal Trofeu Nadal--> Miguel, Tato i Herrera – León, Félix i Natxo
· Pelaio, dijous 27-12-07: Final Trofeu Nadal --> Guanyador (Genovés II – Álvaro) – Guanyador (Víctor – Colau)
· Benidorm, diumenge 30-12-07: Final Trofeu Nadal --> Guanyador (Álvaro – Genovés) – Guanyador (Miguel – León)

3. Partides interessants propera setmana de Llargues i Palma.
Trofeu Nadal a Castell de Castells. FINAL diumenge 23-12-07:
1era 11 h a Palma --> Calp – Guanyador (Relleu – Castells)
2ona 13 h a Llargues --> Murla – Guanyador (Castells – Calp)

4. Altres resultats del raspall (tots al trinquet de Bellreguard).
· Dijous 29-11-07:
1era Josep i Canana (R) 10 – Alvarito i Burguera (Bl) 25
2ona
· Divendres 30-11-07:
1era Casola i Guillem (R) 25 – Server i Cristian (Bl) 15
2ona Monxo i Carlos II (R) 25 – Punxa i Alex (Bl) 30
· Dissabte 1-12-07:
1era Dani i Galán (R) 25 – J. Carlos i Dorin (Bl) 5
2ona Loripet i Salva (R) 25 – Gorxa i Alberto (Bl) 20
· Diumenge 2-12-07:
1era Tur i Rafa (R) 20 – Dani, Carlos II i Xavi (Bl) 25
2ona Armando i Agustí (R) 10 – Juan, Leandro III i Xavi (Bl) 25
· Dijous 6-12-07:
1era Desempat Individual --> Sariero (R) 10 – Tur (Bl) 25
2ona Waldo i Salva (R) 5 – Gorxa, Alberto i Xavi (Bl) 25
· Dissabte 8-12-07:
3era Dani i Rafa (R) 25 – Josep i Xavi (Bl) 20
4rta Tur i Coeter II (R) 25 – Carlos, Galén i Xavi (Bl) 10
· Diumenge 9-12-07:
3era Tur i Rafa (R) 5 – J. Carlos i Vilare (Bl) 20 [lesió Tur]
4rta Individual raspall --> Armando (R) 25 – Salva (Bl) 15
· Oliva, dimarts 11-12-07: Individual --> Malonda IV 25 – Coeter II 20
· Dijous 13-12-07:
3era Punxa i Galán (R) 15 – Josep i Xavi (Bl) 25
4rta Waldo i Salva (R) 25 – Loripet i Coeter II (Bl) 15
· Dissabte 15-12-07:
1era Sariero i Vilare (R) 25 – J. Carlos i Canana II (Bl) 20. [Bona!]
2ona Gorxa i Alberto (R) 10 – Loripet i Salva (Bl) 25

5. Altres resultats per dalt corda:
· Pedreguer, dissabte 1-12-07:
1era Fran i Santi 45 – Primi i Emilio 60
2ona Bancaixa --> Genovés II 60 – León 40
· Guadassuar, dimecres 5-12-07:
1era Primi i Salva (R) 60 – Fageca i Natxo (Bl) 30
2ona Álvaro i Jesús 60 (R, Pedrito) – Víctor i Dani 40 (Bl, Oltra)
· Llíria, dijous 6-12-07 --> León, Tato i Canari 60 – Pedro, Félix i Tino 45
· Murla, dijous 6-12-07: BANCAIXA --> Genovés II (R) 60 – Miguel (Bl) 40
· Pedreguer, dissabte 8-12-07: BANCAIXA --> Álvaro (R) 60 – Víctor (Bl) 55
· Sueca, divendres 7-12-07:
1era Fageca i Tomaset (R, Ramón) 60 – Fran i Gerardo (Bl, pare Gerardo) 55
2ona Mezquita, Xavi i Pedrito (R) 40 – Colau, Salva i Herrera (Bl) 60
· Pedreguer, dissabte 8-12-07:
3era Soro III i Pere (Bl) 60 – Primi i Tato (R) 45
4rta Bancaixa --> Álvaro, Solaz i Natxo (R, Miguelin) 60 – Víctor, Jesús i Oñate (Bl, Oltra) 55. [Bona!]
· Guadassuar, dimecres 12-12-07:
3era Fran i Héctor (R) 60 – Fageca i Natxo (Bl) 50
4rta Miguel i Grau 25 – Pedro, Dani i Herrera 60
· Sueca, divendre 14-12-07:
1era Alberto i Tomaset (R, Ramón) 60 – Marrahí i Emilio (Bl) 50
2ona Soro III i Solaz (R, Emilio) 60 – Pedro i Tato (Bl, Ramón) 50
45 Visites

Deixa un comentari