Resultats més importants i partides de pilota setmanals

Encara que esta setmana no hem estat en directe ‘al Racó del Tio Canya’, ací teniu alguns resultats i les properes partides. Gaudiu del nostre esport. RESULTATS:
* Màsters “Generalitat Valenciana”
1a Semif.) Guadasuar, dimecres 24-4-13 (18:30 h): Pujol, Xavi i Tomàs 60 – León, Fèlix i Hèctor 50.
2a Semif.) Pelaio, dijous 25-4-13 (18:30 h): Soro i Dani 30 – Álvaro, Jesús i Herrera 60.
Final) Montcada, diumenge 28-4-13: Pujol, Xavi i Tomàs 60 (R, Oltra) – Álvaro, Jesús i Herrera 30 (1h. 12’)
* Raspall aficionats
3a B i 4a B G. II Dissabte 27-4-13:
Piles B 30 – Pego Fénix A 40.
Pego Valls 15 – Alq.Asnar C 40
* JECV – Llargues
FINALS, carrer de Murla diumenge 28-4-13 (9:30 h)
-Alevins: 1) Orba A 40 – Murla 20
-Infantils(11:15 h): Benidorm 10 – Tibi 40.
-Cadets(12:15 h): Orba A 40 – Mutxamel 5.

PROPERES PARTIDES:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 3-5-13 (18:30 h): Professionals
*Dv-26: Fageca i Raúl – Pedro i Tato.
2) Sueca, divendres 3-5-13 (16:45 h.):
1a) Ferrer i Colau II– Pablo II i Hèctor II.
2a) Copa Diputació –1a Ronda: León i Dani – Santi II, Jesús i Herrera.
3) Guadassuar, divendres 3-5-13 (23:30 h) Pda. Festes: Soro III i Fèlix – Pujol II, Santi i Tomàs II.
4) Vilareal, divendres 3-5-13( 18,30 h):
5) Pelaio, dissabte 4-5-13 (17:30 h): Cervera, Raúl i Carlos – Rodrigo, Hèctor i Herrera.
6) Pedreguer, dissabte 4-5-13 (16,30 h): Fageca i Pere – Adrià II i Tato.
1a) Juvenils
*Ds-27: Carlos i Guillermo – Marc i Conillet.
2a) Copa Diputació: Álvaro, Natxo i Monrabal – Colau, Xavi i Colau II.
7) Murla, diumenge 5-5-13 (10:30 h) “100 anys Fontilles – Per un món sense lepra”:
1a) Genovés I, Edi i Paco – Sarasol I, Albert i Fredi.
2a) Pda. amb els millors Professionals: Álvaro, Soro, Pujol, León,…Dani, Jesús, Fèlix, Xavi,
8) Alzira, dilluns 6-5-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-22: Caxu i Borja – Kilian i Roberto.
2a) Copa Diputació: Pujol, Raúl i Carlos – Fageca, Pere i Hèctor.
9) Borriana, dilluns 6-5-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-29: Colau Herrera – Santi II i Raúl.
10) Massamagrell, dimarts 7-5-13 (16:30h):
1a) Juvenils
2a) Copa Diputació: Soro III i Santi – Pablo, Fèlix i Tomàs.
11) Guadassuar, dimecres 8-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dx-24: Soro i Fèlix – Pujol, Santi i Tomàs II.
12) Vilareal, dimecres 8-5-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-24: Fageca i Raúl – Pedro i Tato.

2.-RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 3-5-13(17 h):
1a) Juvenils
*Dv-26: Jordi i Nèstor – Caxu i Sagasta II.
2a) “Rojos i Blaus”: Sariero i Vilare – Sergio i Xoto. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 4-5-13 (16:30 h):
1a) Dani i Sagasta – Ricard i Guillem. (50 €)
2a) Desafiu “Rests-Mitgers” (2.000 €): Sidahmed i Coeter II – Marrahí i Monjo. (150 € )
3) La Llosa, dissabte 4-5-13 (16:30 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Sergio i Miravalles – Mario i Canari.
4) Benigànim, diumenge 5-5-13 (16:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dg-28: Marrahí i Guillem – Monjo i Sidahmed.
5) Bellreguard, diumenge 5-5-13 (16:30 h):
1a) Nalda i Roberto – Jordi i Jefry. (50 €).
2a) Moltó i Dorín – Punx i Alberto.
6) Xeraco, diumenge 5-5-13 (10:30 h):
1a) Campionat Aficionats: Xeraco B – Polinyà B.
2a) “Rojos i Blaus”: Lluiset i Enrico – Escoto i Gabi.
7) Carrer de Quatretonda, diumenge 5-5-13 (17 h ):
1a) Robert i Gabriel – Guitarra i Boludeta.
2a) Ricard i Coeter II – Marrahí i Moro.
8) Oliva, dimarts-7-5-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-30: Caxu i Roberto – Dani i Borja.
2a) Professionals.
*Dm-30: Escoto i Gabi – Raúl i Sidahmed.
9) La Llosa, dimarts 7-5-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) “Rojos i Blaus”: Ricard i Guillem – Raúl i Sidahmed.
10) Castelló Rugat, dimecres 8-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dx-17: Sariero i Vilare – Escoto i Gabi.

3.-FRONTÓ Parelles Aficionats – 1a Categoría.
· Dissabte, 4 Maig
1) Canals – Quart A. 2) Museros A – Almussafes. 3) Quart B – Museros B.

4.-LLARGUES.
· Diumenge, 5 Maig
1a Cat.) 1) Sella B- Benimagrell. 2) Sella A – Tibi. – Descansa Parcent.
2a Cat.) 1) Benimagrell – Tormos. 2) Campillo – Parcent. 3) Murla – Laguar.

5.-RASPALL Aficionats.
· Dissabte, 4Maig
1a Cat.): 1) Genovés A – Cocentaina . 2)Xeraco A- Oliva A. 3) Bicorp B- Bicorp A. Desc.:Cast.Rugat A.
2a Cat.): 1) Alzira A.- Orba. 2) C.Rugat B – PilesA. 3) OlivaB. Bicorp C. 4) Gata Genovés B.
3a gr.B): 1) Pego.Fènix A – Genovés C.
4a B Gr.II): Real C – Pego Valls-Nautilus B.

6.-RASPALL Campionat «Rojos i Blaus.
1) Bellreguard, dijous 2-5-13 (18:30 h): Pepe i Jaume – Mario i Sagasta II.
2) Piles, divendres 3-5-13 (18:30 h): Sariero i Vilare – Sergio i Xoto.
3) Benigànim, diumenge 5-4-13 (18:30 h): Raúl i Sidahmed – Ricard i Guillem.
4) Llosa, dimarts 7-5-13 (18:30 h): Lluiset i Enrico – Escoto i Gabi.

7.-Circuit Juvenil RASPALL-2013.
1) Bellreguard, dilluns 6-5-13 (19:30 h): Bellreguard (Nèstor, Vicent i Martín) – Murla (Pau, Ivàn i Hèctor).
2) Piles, dimarts 7-5- (19:30 h): Orba (Pau, Rubén i Gabriel) – Llosa (Víctor, Adriàn i David).

8.-Circuit Cadet – RASPALL.
· Orba, divendres 3 Maig (18:30 h ).
1- Gr. A) 1) Murla – Llosa.
2- Gr. B) Cast.Rugat – Orba.
3- Gr. B) Piles – Bellreguard.
101 Visites

Deixa un comentari