Resultats i properes partides de pilota


Esta setmana no hem pogut estar en directe amb tu ‘al Racó del Tio Canya’ el programa de la pilota a Ràdio Pego, però tal i com anunciarem el passat dimecres, ací tens un xicotet resum de les noticies més destacades i per suposat, les partides més interessants a veure. Gaudeix del nostre esport.
1.-Resultats Finals i Principals Notícies d’Interés.
1) Bancaixa – 2aFinal – Montcada diumenge 17-3: Soro III i Jesús 60 (R. Pedrito) – Pujol II, Tato i Herrera 40
2) II Trofeu Falles Bellreguard – Final dissabte 16-3: Pepe i Coeter II 15 – Marrahí i Alberto 25 (900 €).
3) Desafiu (2.000 €) amb les esquerres, Piles, divendres 15-3 (22:30 h): 2a) Terry i Galàn 25 – Armando i Miravalles 15.
4) Caampionat Raspall Sub-23:
Gr.A-3) Llosa, dijous 14-3: Sergio i Guillem 15 – Mario i Borja 25.
Gr.B-3) Dénia, divendres 15-3: Caxu (Marrahí) i Nèstor 25 – Cerver i Roberto (Sidahmed) 0.
– Semifinal:
1) Piles, divendres 22-3: Pepe i Gabi (1r.gr.A) – Caxu i Nèstor. (2n. gr.B).
2) Xeraco, diumenge 24-3: Mario i Borja (2n.gr.A) – Escoto i Jaume II (1r.gr.B).
-Final: Dimarts 26-3 Llosa. [TVV-Final Circuit Sub-23 – dg-31-15h.??]
5) Cespiva E. i C.: Final, Montcada, diumenge 17-3: Marc, Guillermo i Nèstor 60– Santi, Adrià i Marc 55.
6) Dos Nous Desafius:
1r) Raspall – Bellreguard dissabte 23-3 : Coeter II i Dorín – Marrahí i Moltó. (2 Mitgers – 2 rests).
2n.) E. i C.: Alvaro i Dani (ferint Oltra) – Guanyadors Bancaixa – Montcada, diumenge 24-3.

Partides interesants propera setmana:

2.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 22-3-13 (18:30 h): Professionals
*Dv-15: Adrià II i Raúl – Colau i Salva.
2) Benidorm, divendres 22-3-13 (16:45 h): No sabem si n’hi ha partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Sueca, divendres 22-3-13 (17 h.):
1a) Juvenils.
2a) Colau i Santi – Santi II i Sabih.
4) La Pobla Vallbona, divendres 22-3-13: Desafiu – Peluco (fa seguit el Dau, Corda al 4)- Boni (sempre al Rest).
5) Pelaio, dissabte 23-3-13 (17:30 h) →Professionals.
6) Pedreguer, dissabte-23-3-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-16: Panete i Carlos – Maravilla i Monoabal.
2a) León i Fèlix- Pablo, Dani i Carlos.
7) Montcada, diumenge 24-3-13 (11:30 h): Desafiu (3000 €): Alvaro i Dani – Soro III i Tato (Guanyadors del Bancaixa)
8) Alzira, dilluns 25-3-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-18: Raspall : Caxu i Nèstor – Nalda i Botja..
2a) Professionals
*Di-18: Rodrigo, Fèlix i Colau.– Pablo i i Dani..
9) Borriana, dilluns 25-3-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-11: Cervera i Raúl – Fageca i Natxo.
10) Massamagrell, dimarts 26-3-13 (15:30 h)-Professionals.
*Dm-12: Alvaro i Santi – León i Fèlix.
11) Guadassuar, dx-27-3-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dx-20: SantiII i Monrabal – Adrià II i Tomàs II.
2a) Professionals
*Dx-20: Alvaro i Santi – Santi II i Xavi.
12) Vilareal, dimecres 27-3-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-13: Colau i Salva – Adrià II i Raúl.

3.-RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 22-3-13
1a) 1a Semifinal Sub-23: 1) Piles, divendres 22-3: Pepe i Gabi (1r.gr.A) – Caxu i Nèstor. (2n. gr.B).
2a) Monjo i Sanxis – Ricard i Dorín. . (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 23-3-13 (16:30 h):
1a) Ricard i Guillem. – Sergio i Xoto. (50 €)
2a) Desafiu ( 2 Mitgers – 2 Rests ): Coeter II i Dorín – Marrahí i Moltó. (1.500 € )
3) La Llosa, dissabte 23-3-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Juan i Sidahmed – Raúl i Moro..
4) Bellreguard, diumenge 24-3-13 (16:30 h):
1a) Lluisetda i Roberto – Raúl i Sagasta II.. (50 €).
2a) Pepe i Sanxis – Monjo i Miravalles. (150 €).
5) Xeraco, diumenge 24-3-13 (10:30 h):
1a) Lliga-Aficcionats: Xeraco B – Gabarda B.
2a) 2a Semifinal Sub-23: Mario i Borja (2n.gr.A) – Escoto i Jaume II ( 1r.gr.B )
6) Vilanova Cast., dilluns 25-3-13 (16 h): No sabem si n’hi han Partides.
7) Oliva, dimarts 26-3-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-19: Escoto i Trini – Dani i Gabi.
2a) Professionals.
*Dm-19: Sergio i Coeter II – Monjo i Alberto.
8) La Llosa, dimarts 26-3-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Final Sub-23. [TVV-Final Circuit sub-23 – dg-31-15 h.??]

4.-FRONTÓ Parelles Aficionats 1a Categoría.
· Dissabte 23-Març
1) Quart A – Canals. 2) Almussafes – Museros A. 3) Museros B – Quart B.

5.-LLARGUES.
· Diumenge 24-març
-1a Cat.: 1) Benimagrell – Sella B. 2) Tibi – Sella A. Descansa: Parcent.
-2a Cat.: 1) Tormos – Benimagrell. 2) Vall de Laguar – Murla. 3) Parcent – Campello.

6.-RASPALL Aficionats
· Dissabte 23-Març
-1a Cat.): 1) Bicorp A – Genovés A. 2) Cast.Rugat A – Xeraco A. 3) Oliva A – Bicorp A. Desc: Cocentaina.
– 2a Cat.): 1) PilesA – Gata. 2) Bicorp C – C.Rugat B. 3) Orba – Oliva B. 4) Genovés B – Alzira A.
-3a-gr.B): 1) Genovés C – Pego.Fènix A.
-4a-B-Gr.2): 1) Pego.Les Valls B – Real C.

7.-Circuit Sub-23 RASPALL – Semifinals i Final.
-1a Semif.-Piles, divendres 22-3-13 (17 h): Pepe i Gabi (1er. Grup A) – Caxu i Nèstor. (2on. Grup B)
-2a Semif.-Xeraco, diumenge 24-3-13 (11:30 h): Mario i Borja (2on.Grup A) – Escoto i Jaume II (1er Gr.B).
-Final: Dimarts 26-3-13 (18,30 h) Llosa. [TVV-Final – dg-31-15h.??]

8.-Circuit Cadet ESCALA i CORDA -Finals-
· Murla, Diumenge 24-Març
-1a 16 h): 3r. – 4t. 2a 17 h): 1r. – 2n.
38 Visites

Deixa un comentari