Resultats de pilota i properes partides

Resum de resultats més destacats a les diferents competicions de pilota. Properes cites destacades. 1. RESULTATS SETMANALS D’INTERÉS
1.1. Frontó – Obert Intercomunitats:
1) Dimecres 23-4-08, Castilízar (Saragossa) --> Castella i Lleó 32 (Almandoz i Aguirre) – València 25 (Adrià II i Lemai).
2) Dissabte 26-4-08, El Casas (Guadalajara) --> Castella La Manxa 26 (Aranburu i Capellán II) – València 32 (Adrià II i Lemai).
· De moment la nostra Selecció porta 3 partides guanyades i 3 perdudes.


1.2. Dalt corda – Copa Diputació de València
1) Guadassuar, dimecres 23-4-08 --> Miguel, Tato i Tino 55 – Colau, Salva {Grau} i Oñate 60.
2) Llíria, divendres 25-4-08 --> Víctor, Félix i Canari 60 – Cervera, Solaz i Melxor 40
3) Sagunt, diumenge 27-4-08 --> Álvaro, Jesús i Herrera 45 – Núñez, Dani i Héctor 60
· L’equip de Núñez ja en porta 2 guanyades. Els de Víctor i Colau, una. Genovés II i León, comencen dimarts 29-4-08.


1.3. Raspall – Oliva, dimarts 22-4-08 (Ja juguen Waldo i Gorxa)
Waldo i Agustí (R) 20 – Gorxa, Coeter II i Leandro III (Bl) 25.


1.4. Dalt corda – Lliga Juvenil Caixa Popular
1) Semifinal tornada (dimecres 23-4-08, Pelaio):
1era) Moncofa 35 – Alcàsser 60. [Anada (60-55)]
2ona) Llíria 35 – Quart 60. [Anada (55-60)]
2) Finals (diumenge 27-4-08, Alcàsser):
1era) 3r i 4t lloc --> Moncofa 55 (Vicent, Monrabal i Rubén) – Llíria 60 (Jordi, Jesús i Pablo de Sella)
2ona) Final --> Alcàsser 50 (Sergio II, Carlos II i Cristian) – Quart 60 (Adrià, Víctor i Pepet)
· Quart, campió. 2n) Alcàsser (Jugadors d’El Genovés). 3r) Llíria (Jugadors de Sella). 4t) Moncofa.


1.5. Llargues: Jornada 10
1) Parcent 5 – Murla 10 2) Campello 10 – Sella 1
3) Finestrat 10 – Tibi 4 4) Agost 8 – Laguart 10

Classificació:
1) Campello. 2) Finestrat. 3) Sella. 4) Tibi.
5) Murla. 6) Parcent. 7) Laguart. 8) Agost.


1.6. Jocs Escolars C.V. – Raspall província d’Alacant (Equips que han passat a Semifinals
1) Benjamins --> Orba-A, Dènia, Murla-A i Murla-B --> (els 4 de la Marina Alta).
2) Alevins --> Mutxamel-A, Tibi, Petrer-A i guanyador (Orba-A – Finestrat) --> (1 de la Marina Alta).
3) Infantils --> Orba, Dènia, Benidorm i Murla --> (3 de la Marina Alta).
4) Cadets --> Pedreguer, Benidorm-A, Sella-A i Petrer-A --> (1 de la Marina Alta).
· Semifinals: Proper dijous 1-5-08 a Benidorm (al trinquet i al carrer artificial).
· Final --> Dissabte 10-5-08 a Orba.


2. Partides interessants propera setmana de raspall
Dimarts 29-4-08, Oliva
1era) Juvenils
2ona) Juan i Leandro III – Armando i Salva
· Bellreguard, dijous 1-5-08:
1era) Josep i Rafa – Punxa i Dorin
2ona) Gorxa i Coeter II – Armando i Alberto
· Bellreguard, divendres 2-5-08:
1era) Ricard i Guillem – Pep i Terry
2ona) Dani i Xoto – Panete i Carlos II
· Bellreguard, dissabte 3-5-08:
1era) Juan II i Dorin – Monxo i Xavi
2ona) Sariero, Alberto i Leandro III – Loripet i Coeter II
· Bellreguard, diumenge 4-5-08:
1era) J. Carlos i Vilare – David i Canana II
2ona) Batiste i Agustí – Juan i Salva


3. Partides interessants propera setmana per dalt corda
3.1. Copa Diputació:
· Vila-real, dimecres 30-4-08:
1era) Juvenils
2ona) (18 h) --> Álvaro, Jesús i Herrera – Cervera, Solaz i Melxor
· Benissa, diumenge 4-5-08:
1era) Juvenils
2ona) (18 h) --> Trio d’Álvaro – Trio de Víctor
· La Pobla de Vallbona, dilluns 5-5-08:
1era) Juvenils
2ona) (18 h) --> Trio del Genovés II – Trio de Colau, Grau i Oñate
· Massamagrell, dimarts 6-5-08:
1era) Juvenils
2ona) Trio de Miguel – Trio de León
· Guadassuar, dimecres 7-5-08:
1era) Juvenils
2ona) Trio de Núñez – Trio de Cervera

3.2. Altres:
· Benidorm, dimecres 30-4-08 (18 h) --> Fageca i Pere – Fran i Héctor
· Guadassuar, dimecres 30-4-08:
1era) Primi i Espínola – Marrahí i Natxo
2ona) Núñez i Dani – Víctor, Tato i Tino

· Pelaio, dijous 1-5-08:
1era) Marcos i Jesús II – Roberto i Tomás II
2ona) León i Salva – Pedro, Canari i Oñate
· Orba, divendres 2-5-08 (18 h): Revenja Final Bancaixa --> Trio del Genovés II – Trio de Miguel
· Sueca, divendres 2-5-08:
1era) Santi II i Héctor II – Marrahí i Colau II
2ona) Adrià II, Pere i Tino – Fran i Félix
· Divendres 2-5-08, Azkoitia (Guipuzcoa). XXV Aniversari ETB. Intercanvi Basc – Valencià:
1era) VELLES GLÒRIES --> Sarasol I i Mezquita – 2 velles glòries bascos
2ona) Núñez i Pasqual II – Lasa III i Berasaluze VIII
· Pedreguer, dissabte 3-5-08:
1era) Circuit Jove – Oxford --> Fageca, Emilio i Carlos II – Primi, Tomás II i Miralles
2ona) León i Xavi – Pedro i Tato
· Pelaio, dissabte 3-5-08 (17.30 h) --> Cervera, Melxor i Pedrito – Soro III, Solaz i Oñate
· Benidorm, dilluns 5-5-08:
1era) Escoto i Emilio – Puchol II i Tomás II
2ona) Pedro i Solaz – Soro III i Dani


4. Partides interessants Obert Frontó Intercomunitats
· Quel (La Rioja), dissabte 3-5-08 (18:30 h) --> La Rioja – València


5. Partides interessants propera setmana Llargues (1era categoria). Diumenge 4-5-08
1) Tibi – Agost. 2) Laguart – Murla. 3) Parcent – Campello. 4) Sella – Finestrat



6. Partides interessants propera setmana Raspall – Aficionats (dissabte 3-5-08)
· NO N’HI HA COMPETICIÓ


7. Altres resultats del raspall (trinquet Bellreguard)
· Dijous 10-4-08:
1era) Punxa i Rafa (R) 25 – Monxo i Carlos II (Bl) 15
2era) J. Carlos i Coeter II (R) 25 – Sariero i Agustí (Bl) 20
· Divendres 11-4-08:
1era) Ferran i M. Angel (R) 25 – Server i Terry (Bl) 10
2ona) Ricard i Xoto (R) 20 – Monxo i Canari (Bl) 25
· Dissabte 12-4-08:
1era) Josep i Xavi (R) 25 – Panete i Vilare (Bl) 15
2ona) Batiste i Coeter II (R) 20 – Armando i Alberto (Bl) 25.
· Diumenge 13-4-08:
1era) Juan II i Canana II (R) 5 – J. Carlos i Dorin (Bl) 25
2ona) Loripet i Salva (R) 15 – Malonda IV, Agustí i Leandro III (Bl) 25



8. Altres resultats per dalt corda:
1) Pelaio, dissabte 12-4-08: 2ona semifinal Trofeu Universitat de València --> Víctor, Dani i Oñate 60 – León {Núñez}, Solaz i Tino 20
2) Guadassuar, dilluns 14-4-08:
1era) Mà a mà --> Santi II (Oltra) 25 – Marrahí (Espínola) 60
2era) Víctor, Pere i Santi 60 (R, Ramón) – Soro III, Jesús i Natxo 50 (Bl, Oltra)
3) Guadassuar, dimecres 16-4-08:
1era) Marcos i Héctor 30 (R, Oltra) – Marrahí i Natxo 60 (Bl, Pedrito)
2ona) Colau, Sarasol II i Tato 60 (R, Oltra) – León, Solaz i Pedrito 45 (Bl)
4) Pelaio, dijous 17-4-08 – Final Trofeu Universitat de València --> Miguel, Raül i Oñate (R) 40 – Víctor i Dani (Bl) 60
· Al 3r quinze es lesionà Grau i es canvià la partida que era --> Miguel, Grau i Raül II – Víctor, Dani i Oñate.
5) Sueca, divendres 18-4-08:
1era) Marcos i J. Manuel 60 (R, Ramón) – Marrahí i Tomás II (Bl) 40
2ona) Fran i Félix 60 (R, Ramón) – Fageca, Canari i Natxo 30 (Bl, Pedrito)

16 Visites

Deixa un comentari