Resultats de les partides de pilota d’esta setmana i properes partides

Seguidores i seguidors del mon de la pilota, la propera setmana, si no hi ha cap imprevist, “El Racó del Tio Canya” tornarà a estar en directe amb tots vosaltres com sempre a les 22h per contar-vos en primera persona totes les noticies més destacades del nostre esport. Fins eixe moment, ací teniu alguns resultats més destacats i per suposat les properes partides a veure. Feliç any nou!!
– Resultats Bancaixa i Finals Trofeus Nadal.
1) Sueca, divendres 28-Final-Nadal- >> Adrià I, Natxo i Tomàs II 60 – Pablo, Raúl i Tino 55.
2) Benidorm :
– I-Prof.: 2a Semif.) divendres, 28-12 >> Genovés II i Dani 60 – Miguel i Fèlix 40.
– II-Juvenils: 2a Semif.) divendres, 28-12 >> Alvaro II i Jesús II 50 – Marc i Hèctor 60.
– Final- Prof. -1a- Diumenge, 30-12 (11:30 h.) >> Pujol II, Santi i Tomàs II 60 – Genovés II i Dani 40.
3) Final- Benidorm- Juvenils-divendres 4-1-13 >> Ferrer i Sala – Marc i Hèctor.
4) Bancaixa- 1a Pda.2a Ronda – Xàbia, diumenge 23-12 >> León, Salva i Carlos (Raúl) 60 – Colau, Hèctor i Tomàs II 40
5) Guadassuar, dimecres 26-12: Trofeu Nadal >> Miguel i Jesús 55– León i Dani 60 (Bona. 1h 52’).
6) Pelaio, dijous 27-12 – Pla Director:
1a) Raspall: Moltó, Moro i Miravalles 25 – Punxa, Coeter II i Dorín 20.
2a) Escala i Corda: Soro III i Álvaro 30 – Pujol II i Xavi 60.
7) Raspall Individual -Sub-18- Semifinals i Finals:
-Semif.-Llosa, dimecres, 26-12 (17 h):
1) J.Mata 10 – Borja Huesca 25 2) Alex Nalda 20 – Ricardet II (J.Llopis) 25.
– Finals – Xeraco, Diumenge 30-12 3r-4rt.): J.Mata 20 – A.Nalda 25
– Final: Borja(Nav.) 25 – J.Llopis (Ric.II) 5
8) Raspall Individual -Sub-16-Semifinals –Llosa, dissabte, 29-12:
1) Rob.Chorda 25 – Pablo Bertomeu 10 2) Nèstor Badenes 25 – Ian 20
– Final-Bellreguard, dijous, 3-1-13 (17 h): Nèstor (Xeraco) – Roberto Chordà (Alzira).
– 3er – 4rt Lloc – Llosa, dimecres 9-1-13 (20:30 h): Pablo Bertomeu – Ian Alvarez.
9) Final Individual Galotxa, diumenge 30-12 Alfarp: Roberto (Benip.) 70 – Xavi “Moro” (Massalf.) 65.
10) VIII Copa Generalitat:
a) Presentació, dijous 3-1-13 (11 h)- Sala Premsa Consell.Governació.
b) 8 equips seniors + 8 juveils
c) 4ts.i Semif a doble partida + Final a partida única => C/ Municipal Meliana, dissabte 10-2-13.
d) SENIORS: Massalfassar, Marquesat, Vilamarxant., Bicorp, Tibi, Godelleta, Montserrat, Moixent, Beniparrell I Massam.
e) Juvenils: Godelleta., Montserrat, Moixent, Tibi, Bicorp, Sella, Quart i Almenara.
11) JECV-Galotxa- 2013:
a) Marina Alta ( 10 escoles-31 equips.(Orba-10 eq.), comencen dijous 3-1-13 (Benj., Alev, i Inf.) I divendres 4-1-13 (Cadets).
b) Al Carrer d’ El Verger {Ondara, Murla, Dénia, Gata, Orba, Pedr., Beniarbeig, Calp, El Verger i Xàbia.
c) També seran Seus, Tibi, Xilxes, Godelleta, Beniparrell i Borbotó ( Comencen el dissabte 12-1-13)
12) Resultats-JECV-Frontó-FINALS –Autonòmiques -Frontó del Puig-dissabte-22-12 (9:30 h.)
-Semif.:
(9:30 h)-Cadets >> 1) Almassora A 0 – Alginet A 40. 2) Orba A 35 – Borbotó A 40.
(10:30 h)-Infantils >> 1) Borbotó 40 – Xilxes 10. 2) Murla A 5–
(11:30 h)-Alevins >> 1) Torreblanca C 5 – El Puig A 40. 2) Alginet 25 – Orba A 40
(12:30 h)-Benjamins >> 1) Onda 20 – La Pobla 40. 2) Orba A 15 – El Puig A 40.
– FINALS:
– (15:30 h)-Cadets: Alginet A 40 – Borbotó A 10 >> Campió: Alginet↑-
– (16 h)-Infantils: Borbotó 25 – Alfara Baronia 40.- >> Campió: Alfara .Baronia↑
– (16:45 h)-Alevins: El Puig A 40 – Orba A 5 >> Campió: El Puig↑
– (17:15h)-Benjamins: Pobla Vallbona 40 – El Puig A 30 >> -Campió: La Pobla↑-


Partides interessants per a esta setmana:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 2-1-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) León, Raúl i Tomàs II – Rodrigo, Xavi i Herrera.
2) Pelaio, dijous 3-1-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Pedro III i Natxo – Pablo i Hèctor.
3) Borriana, dijous 3-1-13 (18:30 h): Professionals.
4) Vilareal, divendres 4-1-13 (18:30 h) >> Víctor i Pere – Cervera i Raúl.
5) Sueca, divendres 4-1-13 (17 h):
1a) Juvenils:
2a) Colau i Tomàs II – Rodrigo i Salva.
6) Llíria, divendres 4-1-13 (17:30h):
1a) Juvenils.
2a) Bancaixa >> Pujol II, Tato i Herrera – Fageca, Santi i Tino.
7) Benidorm, divendres 4-1-13 (17:30 h) Bancaixa >> Soro III i Jesús – (Genovés II) Santi II, Fèlix i Monrabal.
8) Pelaio, dissabte 5-1-13 (16 h) Bancaixa >> Álvaro i Xavi – Miguel i Dani.
9) Pedreguer, dissabte 5-1-13 (17:30 h):
1a) Genovés II i Natxo – León i Hèctor.
2a) Juvenils.
10) Alzira, dilluns 7-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Bancaixa-1a Semif-2a Ronda >> León, Salva i Raúl – Guanyador (Pujol – Fageca)
11) Guadassuar, dilluns 7-1-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-24: Maravilla i Monrabal – Pablo II i Carlos II.
2a) Professionals.
*Di-31: Soro III i Jesús – Miguel i Fèlix.
12) Borriana, dilluns 7-1-13 (18:30 h) >> Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 8-1-13 (15:30 h): Professionals.
14) Vila-real, dimecres 9-1-13 (18:30 h): Professionals
*Dx-18: Genovés II i Dani – Pujol II i Fèlix.


2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 3-1-13 (17 h):
1a) Final-sub-16: Nèstor (Xeraco) – Roberto (Alzira)
2a) Moltó i Miravalles – Pepe i Galàn. (100 €).
2) La Llosa, dijous 3-1-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Sergio II i Víctor – Raúl i Sidahmed.
3) Piles, divendres 4-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
4) Bellreguard, dissabte 5-1-13 (17 h):
1a) .Raúl i Xoto – Xaveli II i Sagasta II. (50 €)
2a) Punxa i Coeter II – Moltó i Moro. (150 €)
5) La Llosa, dissabte 5-1-13 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Gabriel – Ricard i Guillem.
6) Bellreguard, diumenge 6-1-13 (17 h):
1a) Escoto i Borja – Mario i Roberto. (50 €)
2a) Monjo i Galàn – Moltó i Dorín.. (150 €)
7) Xeraco, diumenge 6-1-13 (10:30 h)-
1a) Juvenils
2a) Professionals
8) Oliva, dimarts 8-1-13 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Dm-18: Mancomunitat >> Pau i Borja – Nalda i Nèstor.
2a) Professionals.
*Dm-18: Ricard i Coeter II – Virgi i Moro.
9) La Llosa, dimarts 8-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals


3.–RASPALL AFICIONATS – Individual – 1a Categoría (Senior A).
· Dissabte-5-Gener- No n’hi ha Partides.


4.–RASPALL Individual – Sub-16 – Finals-
· Bellreguard, dijous-3-1-13 i Llosa, dimecres 9-1-13.
– SemiFinals – Llosa, dissabte 29-12-12 (12 h): 1a) Pablo Bertomeu 10 – Rob.Chordà 25. 2a) Nèstor Badenes 25- Ian Alvarez 20.
– Final – Bellreguard, dijous 3-1-13 (17 h): Nèstor (Xeraco) – Roberto (Alzira).
– Finals 3r.-4rt Lloc – Llosa, dimecres 9-1-13 (20:30 h) Pablo (Barxeta) – Ian (Alcàntera).


5.-DALT CORDA – Cespiva: Lligueta – Semifinals. No n’hi ha Partides.


6.–JECV – Galotxa – Marina Alta.
· Verger, dijous 3-1-13 (9h-Benj.-Alev-Inf.) i divendres 4-1-13 (9 h.-Cadets)
1) Benjamins (9 h.: Orba – Murla ) => (12 h.: Murla- Xàbia)
2) Alevins (12,20 h.: Orba A – Orba B) => (15,20 h.: Orba B – Xàbia)
3) Infantils (15,40 h.:Orba A – Orba B ) => (20,40 h.: Pedreguer – Orba C).
4) Cadets (9 h.: Orba A – Murla A) => (14,40 h.: Verger – Orba C)

15 Visites

Deixa un comentari