Properes partides de pilota i resultats partides última setmana gener

Resultats de les partides de la última setmana de gener 2008 i pròximes cites més destacades per a la setmana vinent.
1.Partides interessants propera setmana de raspall

* Bellreguard, dijous 14-2-08:
1era) Punxa i Xoto – Monxo i Carlos II
2ona) Gorxa i Leandro III – Malonda IV i Salva

* Bellreguard, divendres 15-2-08:
1era) Panete i Soqueta – Ricard i Guillem
2ona) Josep i Álex – Pep i Terri

* Bellreguard, dissabte 16-2-08:
1era) Juan II i Xavi – J. Carlos i Rafa (50 €)
2ona) Loripet i Salva – Batiste i Agustí (150 €)

* Dènia, diumenge 17-2-08 (11:30 h): Desafiu 2000 € --> Malonda IV, Francisco i Morera – Carlos i Gorxa

* Bellreguard, diumenge 17-2-08:
1era) David i Dorin – Dani i Canana II (50 €)
2ona) Malonda IV i Coeter II – Sariero i Alberto (150 €)

* Oliva, dimarts 19-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


2.Partides interessants propera setmana per dalt corda

* Benidorm, dimecres 13-2-08 (18 h) --> Ángel i Pere – Fageca i Salva

* Guadassuar, dimecres 13-2-08:
1era) Primi i Herrera – Fran i Natxo
2ona) Bancaixa --> Trio de Genovés II – Trio de Miguel

* Pelaio, dijous 14-2-08:
1era) Marrahí i J. Manuel – Pasqual II i Emilio
2ona) Pedro, Melxor i Canari – Colau, Jesús i Pedrito

* Llíria, dijous 14-2-08:
1era) Carlos, Tomaset i Niralles – Marcos, Víctor II i Canya
2ona) Cervera i Xavi – Soro III i Tato

* Sueca, divendres 15-2-08:
1era) Alberto i Aucejo – Fageca i Espínola (torna!)
2ona) Fran, Raül II i Herrera – Adrià I i Pere

* Bellreguard, divendres 15-2-08 (23 h): Bancaixa --> Trio d’Álvaro – Trio de León

* Vila-real, divendres 15-2-08: Homenatge Mezquita:
1era) Genovés I i Sarasol I – Mezquita i Fredi
2ona) Víctor, Grau i Oñate – Núñez, Dani i Tino

* Pelaio, dissabte 16-2-08 (17:30 h) --> Soro III, Melxor i Tino – Cervera, Xavi i Herrera

* Pedreguer, dissabte 16-2-08:
1era) Marcos i Emilio – Carlos i Tomaset
2ona) Pedro i Tato – Miguel i Pere

* Alcàsser, diumenge 17-2-08 (12 h): Bancaixa --> Trio de Víctor – Trio de Genovés II

* Benissa, diumenge 17-2-08:
1era) Pasqual II i Aucejo – Alberto i Espínola
2ona) Primi i Raül II – Adrià I i Santi

* Benidorm, dilluns 18-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Professiionals de 1era

* La Pobla, dilluns 18-2-08 (15:45 h): Bancaixa --> Trio d’Álvaro – Trio de Colau


3.Partides interessants propera setmana Aficionats dalt corda (Campionat Hivern Murla).

1)Campionat Aficionats 1era --> 2ona partida semifinals (tornada)
▫Dissabte 16-2-08 --> Gandia – Albuixech (trinquet de Benissa, 17 h)
▫2ona categoria --> Vilamarxant – Petrer
▫Juvenils --> Meliana – Sella

2)Trinquet de Murla Campionat):
▫Dimecres i dijous: 20 h.
▫Divendres: 20 i 21 h.
▫Dissabte i diumenge: 18 h.


4.Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard):

* Diumenge 27-1-08:
1era) Sergio II i Vilare (R) 15 – Dani i Rafa (Bl) 25
2ona) Loripet i Leandro II (R) 15 – Batiste i Alberto (Bl) 25

* Dijous 31-1-08:
1era) Punxa i Xavi (R) 25 – Dani i Burguera (Bl) 10
2ona) Gorxa i Salva (R) 0 – Juan i Leandro III (Bl) 25

* Divendres 1-2-08:
1era) Ricard i Soqueta (R) 10 – Juan II i Terry (Bl) 25
2ona) Josep i Xoto (R) 15 – Monxo i Guillem (Bl) 25

* Dissabte 2-2-08:
1era) Tur i Galán (R) 5 – David i Canana II (Bl) 25
2ona) Malonda IV i Coeter II (R) 0 – Armando i Agustí (Bl) 25


5. Altres resultats per dalt corda:

1)Dissabte 26-1-08, Pedreguer:
1era) Marrahí i Emilio 60 – Roberto, Tomaset i Carlos II 50
2ona) Núñez, Salva i Tino 60 – Colau i Dani 30

2)Diumenge 27-1-08, Benissa: Bancaixa --> Trio de Genovés II 60 – Trio d’Álvaro 50

3)Dilluns 28-1-08, Benidorm:
1era) Roberto, Santi i Carlos II (Bl) 60 – Carlos, Emilio i Tomaset (R) 45
2ona) Bancaixa --> Trio de Colau (R9 35 – Trio de León (Bl) 60

4)Dimecres 30-1-08, Guadassuar:
1era) Fageca i Santi 60 – Primi i Natxo 50
2ona) Final Fira Guadassuar --> Genovés II, Xavi i Herrera (R) 60 – Víctor, Dani i Héctor (Bl, Oltra) 40

5)Dijous 31-1-08, Llíria: Bancaixa --> Trio de Miguel 60 – Trio de León 30

99 Visites

Deixa un comentari