Properes partides de pilota i resultats partides 3era setmana gener

Resultats de les partides de la 3era setmana de gener 2008 i pròximes cites més destacades per a la setmana vinent. 1.Partides interessants propera setmana de raspall

* Bellreguard, dijous 31-1-08:
1era) Dani i Burguera – Punxa i Xavi
2ona) Gorxa i Agustí – Juan i Coeter II

* Bellreguard, divendres 1-2-08:
1era) Pep i Soqueta – Juan i Terry
2ona) Josep i Carlos II – Sergio i Xoto

* Bellreguard, dissabte 2-2-08:
1era) Tur i Galán – Sariero i Canana II [50 €]
2ona) Malonda IV i Coeter II – Armando i Agustí [150 €]

* Bellreguard, diumenge 3-2-08:
1era) David i Xavi – J. Carlos i Dorin [50 €]
2ona) Batiste i Alberto – Loripet i Salva [150 €]

* Oliva, dimarts 5-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


2.Partides interessants propera setmana per dalt corda

* Benidorm, dimecres 30-1-08 (16:30 h) --> Cervera i Pere – Soro III i Melxor

* Guadassuar, dimecres 30-1-08:
1era) Primi i Natxo – Fageca i Santi
2ona) Final Trofeu Festes --> Genovés II, Xavi i Héctor – Víctor, Dani i Herrera

* Pelaio, dijous 31-1-08:
1era) Juvenils
2ona) Colau i Jesús – Pedro i Tato

* Llíria, dijous 31-1-07:
1era) Juvenils
2ona) Bancaixa --> Trio de Miguel – Trio de León

* Sueca, divendres 1-2-08:
1era) Fageca i Tomaset – Pasqual II i Emilio
2ona) Pedro, Pere i Pedrito – Soro III i Sarasol II

* Pelaio, dissabte 2-2-08 (17:30 h): Homenatge retirada Voro --> Núñez, Xavi i Melxor – Cervera, Dani i Herrera

* Pedreguer, dissabte 2-2-08:
1era) Fran i Aucejo – Ángel i Héctor
2ona) Bancaixa --> Trio de Víctor – Trio d’Álvaro

* Sagunt, diumenge 3-2-08 (12 h): Bancaixa --> Trio de Colau – Trio de Miguel

* Benissa, diumenge 3-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Soro III i Pere – Pedro i Santi

* Benidorm, dilluns 4-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Bancaixa --> Trio de Genovés II – Trio de León


3.Partides propera setmana Copa Generalitat Galotxa.
Finals Meliana diumenge 3-2-08:
1) Juvenils --> Vinalesa – Borbotó
2) Seniors --> Murla – Vila-real


4.Partides interessants propera setmana Aficionats dalt corda (Campionat Hivern Murla).
Trinquet de Murla:
* Dimecres i dijous: 20 h.
* Divendres: 20 i 21 h.
* Dissabte i diumenge: 18 h.


5.Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard):

* Diumenge 13-1-08:
1era) Dani i Galán (R) 15 – J. Carlos i Rafa (Bl) 25
2ona) Semifinal Trofeu Levante --> Armando, Alberto i Xavi (R) 25 – Juan, Coeter II i Leandro III (Bl) 15

* Dijous 17-1-08:
1era) Monxo i Canana II (R) 25 – Dani i Rafa (Bl) 15
2ona) Juan i Leandro III (R) 25 – Salva i Agustí (Bl) 25

* Divendres 18-1-08:
1era) Server i Carlos II (R) 15 – Ricard i Guillem (Bl) 25
2ona) Punxa i Xoto (R) 15 – Pep i Burguera (Bl) 25

* Dissabte 19-1-08:
1era) Final Trofeu Levante --> Armando, Alberto i Xavi (R) 5 – Loripet, Salva i Vilare (Bl) 25
2ona) Malonda IV i Galán (R) 20 – Sariero i Canana II (Bl) 25


6.Altres resultats per dalt corda:

* Pedreguer, dissabte 12-1-08:
1era) Primi i Carlos II 60 – Carlos i Tomaset 50
2ona) Genovés II i Pere 60 – Adrià I i Sarasol II 25 [segueix la bona forma de Genovés II].

* Benidorm, dilluns 14-1-08:
1era) Fageca i Pere 60 – Primi, Emilio i Tomaset 35
2ona) Bancaixa --> Álvaro, Solaz i Natxo 60 (R, Miguelin) – León, Félix i Salva 55 (Bl, Oltra) [Bona partida. 2h 07’]

* Guadassuar, dimecres 16-1-08:
1era) Ángel i Héctor 60 – Fageca i Natxo 45
2ona) Genovés II i Jesús 60 – Núñez, Xavi i Tino 35 [Genovés, segueix!]

* Sueca, divendres 18-1-08:
1era) Fran i Natxo 60 – Primi i Pere 40
2ona) Bancaixa --> Colau, Tato i Canari 55 (R, Miguelin) – Víctor, Jesús i Oñate 60 (Bl, Pedrito) [Bona partida. 1h 43’]

* Pedreguer, dissabte 19-1-08:
1era) Carlos i Tomaset 25 – Marcos i Aucejo 60
2ona) Bancaixa --> Genovés II, Sarasol II i Héctor 60 (Bl, Oltra) – Núñez, Melxor i Tino 30 (R, Tino) [Clara superioritat del Genovés]
53 Visites

Deixa un comentari