Pilota, les partides

Partides de pilota més interessants per a la propera setmana a les diferents modalitats. 1. Properes partides de l’Obert de FRONTO VALENCIA.
* Dissabte 6-6-09, Villamalea (Albacete) --> Castella-Manxa 32– València 15
* Dissabte 27-6-09, Garcihernández (Salamanca) --> Castilla-León – València (Juvenils)
* Dissabte 4-7-09, Navas de la Asunción (Segovia) --> Castilla-León – València

2. RESULTATS RASPALL-AFIC. 8ns. FINAL 4rta CATEG: B._ANADA (30-6-09) :
1) La Font 35 – Castellonense 0. 2) Alzira-K 20 – Vilallonga-B 35.
3) Daimús-C 10 – Polinyà-D 35 4) Nautilus-Pego 35 – Real 25

3. RESULTATS SETMANALS partides raspall Aficionats.
Dissabte 7-6-09
* 1era categoria --> 1) Rafelbunyol 35 – Bicorb 25 2) Alzira 35 – Genovés 10 (trinquet)
* 4rta categoria B --> Real – Nautilus Pego

4. LLARGUES. RESULTATS I CLASSIFICACIONS
Diumenge (8-6-09)
* 1) Sella 10 – Tibi 6. 2) Parcent 5– Campello 10 3) Murla 10 – Laguart 1


EQUIP Punts Pdes. F C Global
1) Campello 30 11 107 39 +68
2) Tibi 26 12 101 62 +39
3) Murla 21 11 96 74 +22
4) Sella 16 10 72 73 –1
5) Benidorm 10 10 52 84 –32
6) Parcent 6 11 63 101 –38
7) Laguart 2 9 32 90 –58

5. RESULTATS FRONTÓ AFIC.- 1era categoria.
1) Quart – El Puig 2) Museros – Paterna

6. Partides interessants propera setmana raspall professional.
· Bellreguard, dijous 11-6-09:
1a) 16:30 h --> Ricard i Boluda – Guille i Paco
2a) 18:30 h --> Juan Carlos i Canana II – Sariero i Armando
Bellreguard, divendres 12-6-09:
1a) 16:30 h --> Dani i Gabriel – Xaveli II i Rodrigo
2a) 18:30 h --> Punxa i Guillem – Moltó i Rafa
==>23:30 h. Desafiu 3000 € --> Juan i Luisito (sempre al dau) – Carlos i Morera
· Bellreguard, dissabte 13-6-09:
1a) 16:30 h --> J. Carlos i Salva – David i Carlos II
2a) Waldo, Salva i Xoto – Josep, Coeter II i Dorin
Bellreguard, diumenge 14 -6-09:
1a) 16:30 h --> Sariero i Xoto – Fede i Xavi
2a) 18:30 h --> Ricard i Agustí – Loripet i Canari
· Oliva, dimarts 16-6-09: ●El dm. 9-6-09: 1era) Juvenils 2ona) Waldo i Carlos – Juan, Coeter II i Leandro III
1a) Juvenils
2a) Professionals 1era

7. DALT CORDA PROFESSIONAL.
7.1. RESULTATS SETMANALS COPA DIPUTACIO. SEMIFINALS
1) Guadassuar, dimecres 3-6-09:
1a) 16:30 h --> Primi, Santi i Espínola 60 – Adrià II, Natxo i Héctor 30
2a) 18,30 h.® Trio de Miguel 50 – Trio del Soro III 60
2) Bellreguard, divendres 3-6-09 (23,30 h.) --> Trio de Leon 60 – Trio de Pedro 55--> Leóon Finalista
3) Pelaio, dissabte 6-6-09 (17:30 h) --> Trio de Miguel 45 – Trio del Soro III 60⇨ Soro III Finalista
==>FINAL (AL MILLOR DE 3 PARTIDES): Trio de León – Trio del Soro III
Trinquet de GENOVES (21,30 h.) els divendres (per ∙2, TDT).
1era) 12 de Juny. 2ona) 19 de Juny. 3era) 26 de Juny
7.2. ALTRES PARTIDES DALT CORDA Propera setmana.
1) Vila-real, dimecres 10-6-09 (18:30 h) --> Cervera i Solaz – Colau i Salva
2) Guadassuar, dimecres 10-6-09:
1a) 16:30 h --> Fran i Herrera – Santi II i Natxo
2a) Genovés II i Raül II – Núñez, Dani i Héctor II
3) Algemesí, dijous 11-6-09: FIRA de PILOTA de “S. Onofre”:
1a) 16:30 h --> Roberto i Tomás II – Carlos i Monrabal
2a) Miguel, Tato i Espínola – Víctor, Jesús i Pedrito
4) Pelaio, dijous 11-6-09:
1a) 16:30 h --> Pujol II i Carlos II – Marrahí i Colau II
2a) Primi i Grau – Pedro i Melxor
5) La Pobla, dijous 11-6-09 (17:30 h) --> Vicent i Víctor II – Sergio i Cristian
6) Algemesí, divendres 12-6-09:
1a) 16:30 h --> Fageca i Natxo – Fran i Pere
2a) Genovés II, Solaz i Herrera – Álvaro, Dani i Oñate
7) Pedreguer, dissabte, 13-6-09
1a) Juvenils
2a) Pedro, Tato i Tino – Miguel i Xavi
8) Pelaio, dissabte 13-6-09 (17:30 h) --> Núñez, Grau i Héctor – Víctor, Jesús i Raül II
9) Benissa, diumenge 14-6-09 (17:30 h) --> Fageca i Canari – Primi i Pere
10) Guadassuar, dilluns 15-6-09:
1a) Juvenils
2a) León i Santi – Pujol II, Félix i Natxo
11) La Pobla, dilluns 15-6-09 :
1a) 17 h --> Juvenils
2a) Soro III i Salva – Colau, Sarasol II i Raül II
12) BENIDORM, DIMARTS 9-6-09 (17:30 h) --> Pedro i Tato – León , Raul II i Santi
==>Algemesí. Des del dilluns 8 fins al divendres 12-6-09: FIRA : (menys el dimecres 10)
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era

8. Partides propera setmana RASPALL AFICIONATS.
Dissabte 13-6-09
* 1era categoria: 3era partida Lliga semifinals: 1) Genovés – Rafelbunyol 2) Alzira – Bicorb (trinquet)
* 4rta categoria B. Dissabte 13-6-09: Nautilus Pego –

9. Resultatas i Properes Partides RASPALL VI Lliga Juvenil “Fundació Ruralcaixa”.
* Orba, divendres 5-6-09 (17 h) --> 1) Piles 10– Gata 25 2) Oliva 5 – Bellreguard 25 3) Tibi 10 – Pedreguer 25 4) Orba 25– Alberic 20
* Orba, divendres 12-6-09 (17 h) --> 1) Pedreguer – Gata 2) Bellreguard – Orba 3) Alberic – Tibi 4) Benidorm – Piles

10. SEMIFINALS GALOTXA TROFEU “EL CORTE INGLÉS” (dissabte 20-6-09). Anada :
1) Beniparrell – Marquesat. 2) Almenara – Monserrat

11. JECV. 1/8 de FINAL DALT CORDA INFANTILS. Trinq. D’Alcàsser, dissabte-13-6-09 (9,30 h.) :
1) Orba- Almussafes. 2) Benissa – Massamagrell. 3) Tibi – Massamagrell. 4) Petrer – Godelleta
58 Visites

Deixa un comentari