Pilota, les partides d’esta setmana

Per a què pugau gaudir del nostre esport, ací podeu consultar les partides més interessants de la setmana a les diferents modalitats i tornejos.
1. Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 16-12-09 (16:30 h):
1a) Primi i Natxo – Pujol II i Pere
2a) Pedro, Tato i Raül II – Nuñez, Xavi i Tino
2) Vila-real, dimecres 16-12-09 (18:00 h) --> Colau i Canari – Cervera i Salva
3) Borriana, dijous 17 12-09 (18:30 h) --> NO N’HI HA PARTIDA
4) Pelaio, dijous 17-12-09 (16.30 h): Màsters
1a) 1era Semifinal Màsters
2a) 2ona Semifinal Màsters.
5) Genovés, divendres 18-12-09 (20,45 h.): FINAL Raspall Afic. --> Alzira – Rafelbunyol.
6) Sueca, divendres 18-12-09 (16:30 h) --> TANCAT fins NO ES SAP QUAN.
7) Benissa, divendres 18-12-09 (23 h):
1a) Soro III, Félix i Herrera – Miguel, Tato i Tino
2a) Cervera, Pere i Héctor – Núñez, Salva i Héctor II
8) Pedreguer, dissabte 19-12-09 (16:30 h):
1a) Primi i Tomás II – Pujol II i Natxo
2a) ??
9) Pelaio, dissabte 19-12-09 (17:30 h) --> FINAL Màsters”Ciutat de Vcia-Centenari Llevant i Orange”.
10) Benissa, diumenge 20-12-09 --> NO N’HI HA PARTIDES.
11) Llíria, diumenge 20-12-09 (12 h) --> Fran i Raül II – Santi II i Canari
12) Sagunt, dg-20-12-09 (12 h.) Bancaixa --> Trio de Colau – Trio de Pedro.
13) Benidorm, dilluns 21-12-09 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) 1era semifinal Trofeu Nadal
14) Guadassuar, dilluns 21-12-09 (16:30 h):
1a) Vicent i Jorge – Pepe i Josep
2a) Pujol II, Santi i Colau II – Primi i Herrera
15) La Pobla, dilluns 21-12-09 (15:45 h) --> Adrià I i Natxo – Adrià II i Melxor
16) Benidorm, dimarts 22-12-09:
1a) 17 h --> Juvenils
2a) 2ona semifinal Trofeu Nadal
17) Massamagrell, dimarts 22-12-09 (15:45 h) --> Colau i Salva- Cervera i Xavi

2. Partides interessants raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 17-12-09 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Guillem – Quique i Jaume II
2a) Juan i Canana II – Virgi i Alfons
2) Bellreguard, divendres 18-12-09:
1a) Individual Sub-18 --> Rodrigo – Moltó (Alfonso)
2a) Monxo i Burguera – Xaveli I i Alex
3) Bellreguard, divendres 18-12-09 (23 h): Desafiu (2000 €) --> Coeter II – Sariero
4) Genovés dv.-18-12-09 (22:45 h.): FINAL Raspall Afic.-1era Categoria --> Alzira – Rafelbunyol.
5) Bellreguard, dissabte 19-12-09 (16.30 h):
1a) Virgi i Alex – Josep (Xeraco) i Rafa)
2a) Punxa i Galan – Gorxa i Dorin (demà operació angines)
6) Bellreguard, diumenge 20-12-09 (16:30):
1a) Ricard i Canari – David i Xoto
2a) Waldo i Armando – Loripet i Agustí
7) Oliva, dimarts 22-12-09 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era ∙El dimarts 1: Gorxa i Dorin – Punxa i Canana II

3. Partides interessants RASPALL AFICIONATS. Divendres 18-12-09
· 1era categoria --> 1) Alzira – Rafelbunyol
· 2ona categoria --> Alzira-D – Alzira-E.
· 3era categoria --> Alq. Asnar – Genovés-C.
· 4rta categoria A --> Gata – La Llosa.

4. Partides dalt corda Campionat Aficionats – Murla.
· Dv. 18 dbre. (19, 20 i 21 h) i ds. 19 dbre. (12)
1) Ramiro i Bernat – Llorenç, Surdet i Sergio (4rt)
2) Barraca i Tonet (Altea) – Sarasol i Angel (Sanet) (3er)
3) Héctor i Paco (Laguart) (3er) – Pablo, Jesús II i Adolfo (Sella)
4) Angel i Guillem (Murla) (4rt) – Waldo i Fenoll (1er)

5. Partides Dalt corda Afic. Autonòmic. Dissabte 19-12-09.
· 1era categoria C --> 1) Genovés-A – Benissa 2) Valldigna – Museros.
· 2ona categoria B --> 1) Benidorm – Petrer 2) Pedreguer – Sella.

6. Partides interessants VI Lliga Cadet Caixa Popular.
· Xilxes, diumenge 20-12-09
1) 16:30 h --> Pedreguer – Orba
2) 17:30 h --> Massamagrell – Xilxes
3) 18:30 h --> Beniparrell – Orba.

7. Partides Sub-16 Individual.
Orba, divendres 18-12-09 de les 17.30h fins les 19h.
14 Visites

Deixa un comentari