Partits d’aquest cap de setmana i altres

Futbol, bàsquet, tennis i ofertes de natació de la piscina coberta.
FUTBOL
C.E. ALBERIC – PEGO C.F.
01/10/2011
18:00 ESTADI MUNICIPAL D’ALBERIC

Juvenil 1ª
REAL DE GANDIA C.F. “A” – PEGO C.F.
02/10/2011
12:00 CAMP MUNICIPAL JUAN PEIRÓ

2ª CADET
PEGO C.F. – U.D. ONDARENSE
01/10/2011
11:30 CAMP MUNICIPAL CERVANTES

2ª INFANTIL
PEGO C.F. – U.D. ONDARENSE
01/10/2011
10:00 CAMP MUNICIPAL CERVANTES

ALEVI A
U. D. ONDARENSE “A” – PEGO C.F. “A”
01/10/2011
12:00 CAMP MUNICIPAL D’ONDARA

BENJAMI A
U. D. ONDARENSE “A” – PEGO C.F. “A”
01/10/2011
12:00 CAMP MUNICIPAL D’ONDARA

ALEVI B
U. D. ONDARENSE “B” – PEGO C.F. “B”
01/10/2011
11:00 CAMP MUNICIPAL D’ONDARA

BENJAMI B
U. D. ONDARENSE “B” – PEGO C.F. “B”
01/10/2011
11:00 CAMP MUNICIPAL D’ONDARA

PREBENJAMI A
PEGO C. F.”A” – F. B. EL VERGER “A”
01/10/2011
11:00 CAMP MUNICIPA D’EL VERGER

PREBENJAMI B
PEGO C. F.”B” – F. B. EL VERGER “B”
01/10/2011
11:00 CAMP MUNICIPA D’EL VERGER


BÀSQUET
Próxima Jornada, la número tres per al sènior masculí
C.B. PEDREGUER – C.B. PEGO
01/10/2011 18:00

Clasificació Jornada
1 JOVENTUT XABIA ZONAL 2 1 1 97 116 3 -1
2 C.B. PEGO 1 1 0 71 48 2 +1
3 C.B. PEDREGUER 1 0 1 45 49 1 -1

A més del sènior masculí, aquest dissabte a partir de les 9,30 hores hi ha partits de l’aleví masculí, de l’infantil femení i del cadet masculí.


TENNIS
Marc Giner continua jugant molt bé pel país veí, per Portugal i és que en el segon torneig que està disputant ha aconseguit classificar-se per a jugar els quarts de final on s’ha de mesurar amb el francés Florian Reynet. Giner aconseguia passar a quarts després d’haver guanyat als holandesos Romano Frantzen per 6-3/6-1 i al número 2 del torneig Antal Van der Duin per 6-3/6-4.


CURSOS DE NATACIÓ
Pel que fa a la piscina coberta, encara queden places lliures en els següents cursos de natació:

Nadons de 5 a 12 mesos.
Dijous de 17:00 a 17:30 H

Adults:
Matins de 10:45 a 11:30 dilluns i dimecres
Vesprades de 19:45 a 20:30 h dimarts i dijous

Xiquets:
Dilluns i dimecres de 17:30 a 18:15 hores
Dilluns i dimecres de 18:15 a 19:00 hores

Perfeccionament(possible competició):
19:00 a 19:45 hores

Aquagym:
Dimarts i dijous de 15:30 a 16:15 hores

Xiquets:
Divendres de 18:15 a 19:00 hores.
35 Visites

Deixa un comentari