Partides interessants propera setmana


Amigues i amics de la pilota, ací teniu les partides a veure als diferents trinquets per a què feu bona tria i no es perdau detall de les millors. Com sempre, hi ha moltes de bones i algunes ben a prop. Recordeu les dels menuts que a Orba les podrem veure.
Partides interessansts:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 31-5-13 (16:45 h.):
1a) Copa-promeses: Boina, Paulino i Adriàn – Kevin, Joan Noguera i Nèstor.
2a) Adrià II i Salva – Víctor i Tomàs II.
2) Vilareal, divendres 31-5-13 (22 h):
1a) Cançons al Dau ( Pep Botifarra )
2a) Copa Diputació: Rodrigo i Dani – Cervera (Pujol II), Raúl i Carlos.
3) Genovés, divendres 31-5-13 (19 h) Copa Diputació: Fageca, Pere i Hèctor – Santi II, Jesús i Herrera.
4) Dénia, divendres 31-5-13 (18,30 h) Copa-2: Maravilla i Pepet – Vicent, Guillermo i Carlos.
5) Vilamarxant, divendres 31-5-13 (18,30 h) Copa-2: Boni i Josep – Roberto i Aucejo.
6) Pelaio, dissabte 1-6-13 (17:30 h) Copa Diputació 3aR.: Soro III i Santi- Colau, Xavi i Colau II.
7) Pedreguer, dissabte 1-6-13 (16:30 h):
1a) Maravilla i Conillet – Ferrer i Alvan.
2a) Miguel i Tato.- Cervera, Hèctor i Herrera.
8) Petrer, dissabte 1-6-13 (18,30 h): Carlos i Jesús II – Alvaro II i Carlos II
9) Sagunt, diumenge 2-6-13 (11,30 h): Copa Diputació: Alvaro, Natxo i Monrabal – Pablo, Fèlix i Tomàs II.
10) Massamagrell, diumenge 2-6-13 (16:30 h.):
1a) Copa Promeses: Sergio, Juliàn i Adriàn – Giner, Conillet i Eric.
2a) Professionals
*Dm-21: Rodrigo(León) i Dani – Pablo, Fèlix i Tomàs II.
11) La Pobla, dilluns 3-6-13 ( 17 h) Copa Promeses: Boina, Paulino i Adriàn – Marc, Vicent i Joan.
12) Alzira, dilluns 3-6-13 (17 h):
1a) Copa-2: Panete i Juanjo – Boni i Josep.
2a) Professionals.
*Di-27: Soro i Santi – Rodrigo i Dani (100 €).
13) Borriana, dilluns 3-6-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-20: Pujol II, Raúl i Carlos – G. ( Alvaro – Soro III ).
14) Guadassuar, dilluns 3-5-13 (16:30 h):
1a) Copa-2: Ferrer i Jesús II – Panlo II i Natxo II.
2a) Copa Diputacio 1a Semifinal 3a R.: G.(Fageca, Pere i Hèctor – Santi II,Jesús i Carlos ) – G.( Rodrigo (León) – Pujol II )
15) Vilareal, dimecres 5-6-13 (18:30 h): Professionals
*Dx-29: Pablo II i Ntxo II – Panete i Juanjo.

2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) La Llosa, dijous 30-5-13 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Borja – Dani i Sagasti II..
2) Piles, divendres 31-5-13 (17 h)
1a) Jordi i Nèstor – Mata i Roberto.
2a) Monjo i Miravalles – Ricard i Sanxis. ( 100 € ).
3) Bellreguard, dissabte 1-6-13 (17 h):
1a) David i Sagasta II – Sergio i Enrico. (50 €)
2a) Final Màster G.V.: Moltó , Dorín i Sidahmed – Pepe, Coeter II i Xoto.
4) La Llosa, dissabte 1-6-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Juan i Terrilla – Lluiset i Leandro III.
5) Bellreguard, diumenge 2-6-13 (17 h):
1a) Jordi i Borja – Dani i Roberto. (50 €).
2a) Josep i Moro –Marrahí i Alberto . (150 €)
6) Otos, diumenge 2-6-13 (18,30 h): Rojos i Blaus: Sariero i Vilare – Escoto i Gabi.
7) Xeraco, diumenge 2-6-13. No n’hi haurà partides per les Comunions.
8) Llutxent, dilluns 3-6-13 (18:30 h): Rojos i Blaus: Pepe i Jaume – Sergio i Xoto.
9) Oliva, dimarts 4-6-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-28: Mata i Roberto- Murillo i Jeffry.
2a) Professionals.
*Dm-28: R. i B: Mario i Sagasta – Raúl i Sidahmed.
10) La Llosa, dimarts 4-6-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-28: Sergio i Miravalles – Moltó i Gabi.
11) Castelló Rugat, dimecres 5-6-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dx-22: Escoto i Gabi – Ricard i Guillem.
2a) Professionals. Nova lliga de Professionals de 1ra : Pepe,Moro i Xoto – Monxo, sanchis i Sagasta
*Dx-22: Josep i Coeter II – Punxa, Dorín i Leandro III. ( 100 € ).

3.–FRONTÓ Aficionats 1a Semifinal.
· Anada 1-6-13 i Tornada 8-6-13
1) Quart A – Almussafes. 2) Museros A – Museros B.

4.–RASPALL Aficionats
· Dissabte 1 de juny (Resten 2 Jornades en 1a i 2a)
– 1a) 1) Oliva A – Cast.Rugat A. 2) Cocentaina – Bicorp A 3) Bicorp B – Xeraco A- . –Descansa: Genovés A
– 2a) 1) Alzira A – Gata. 2) Cast.Rugat B – Oliva B. 3) Genovés B – Piles A. 4) Bicorp C – Orba.

5.–RASPALL Campionat Rojos i Blaus.
1) Otos, diumenge 2-6-13: Sariero i Vilare – Escoto i Gabi.
3) Llutxent, dilluns 3-6-13: Pepe i Jaume – Sergio i Xoto.

6. -Circuit Juvenil RASPALL 2013.
· Trinquet d’Orba, divendres 31 de maig ( 21 h.)
FINAL: 1er – 2on Classificat => Bellreguard – Murla.

7.-Circuit Cadet RASPALL 2013.
· Trinquet d’Orba, divendres 31 de maig
FINALS (19,15 h): 1) Bellreguard – Piles. (3r-4t). 2)Llosa – Alcira (1er-2on).

8.– J.E.C.V. RASPALL.
· Semifinal Autonòmica anada a Orba( El B) i a Pedreguer( l’A), dissabte 1 de juny.
(Tornada a Piles i Bellreguard dissabte 8-6-13)
Pedreguer (A)
Infantil: 1)-(9,30 h) Orba A – Genovés. 2)-(12,15 h) Alcàntera Càrcer – Tibi.
Cadet: 1)-(10,15 h) Pedreguer A.– Genovés A. 2)-(11,15 h) Genovés B – Orba A.
Orba (B)
Aleví: 1)-(9,30 h) Orba A – Bicorp. 2)-(11,15 h) Oliva A – Murla A.
Benjamí: 1)-(10,15 h) Onda – Sella A. 2)-(12,15 h) Orba A – Genovés
(Finals Autonòmiques Pedreguer, dissabte 15 de juny)
51 Visites

Deixa un comentari