Partides interessants propera setmana

Amigues i amics “del Racó de la pilota del tio canya” esta setmana pel dies festius no hem pogut estar en directe amb vosaltres però com cada setmana ací teniu les partides per a que pugueu anar a veure bona pilota.
Partides més destacades de pilota per a la setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Trinquet Bellreguard, divendres 11-12-15 (20 h)-Taula Rodona “La nostra pilota avui en dia”:
1) Proyecció Dossier ”Paraula de cavallers”.
2) Taula Rodona amb: Paco Seguí (Ateneu Popular Bellreguard), Paco Coeter II, Salvador Pellicer, Emilio Peris, David Sarasol, Josep-Mª Ferrairó (Moderador).
2) Sueca, divendres 11-12-15 (16:45 h):
1a) David i Juliàn – Sergi i Rafa.
2a) Pablo i Hèctor – Lluís de la Vega i Natxo.
3) Vila-real, divendres 11-12-15 (18:30 h) Tr. Dispe-Atalaya: Soro, Pere i Monrabal – Miguel, Fèlix i Dani.
4) El Puig, Frontó – Tr.Mestres, divendres 11-12-15 (20 h.):
1a) Alex – X.Moro.
2a) Adrià III – Adrià II.
5) Vilamarxant, divendres 11-12-15 (17:30 h): Carlos II i Salva – Pablo II i Hèctor II.
6) Petrer, dissabte 12-12-15 (16:30 h): Professionals.
*Ds-31: Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
7) Pedreguer, dissabte 12-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Ds-28: Miguel, Xavi i Monrabal – Pere Roc, Fèlix i Tomàs II.
8) Pelaio, dissabte 12-12-15 (16:15 h):
1a) Juvenils.
2a) Tr.Superdeporte: Francés, Xavi i Hèctor – Pujol II i Jesús.
9) Borriana, dilluns 14-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-30: Víctor i Jesús – Boni i Dani.
10) Guadassuar, dilluns 14-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Di-7: Àngel i Adriàn – J.Sdor. i Nèstor.
2a) Professionals
*Di-7: Pablo II i Herrera – Marc i Pepet.
11) Massamagrell, dimarts 15-12-15 (16 h): Professionals.
*Dm-1: Víctor i Xavi – Santi II i Jesús.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 11-12-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-4: David i Lorja – Ximo B. i Nèstor.
2a) Monjo i Pau – Jeffry i Josep.
2) Genovés, divendres 11-12-15 (16:30 h) I Trofeu Arturo Bataller – 2 Semifinals:
1a) Sergio i Brisca – Punxa, Sanxis i Miravalles.
2a) Moltó i Sidahmed – Ian, Moro i Tonet II.
3) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 12-12-15 (16 h) -Memorial Llluís el Moll:
1a) Aficionats.
2a) Cerver, Àlexandre i Marrahí II – Luisito, Guillem i Soqueta..
4) Bellreguard, dissabte 12-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Ds-28: Badenes i Seve – Verger i Pau.
2a) Punxa i Dorín – Pablo i Brisca.
5) La Llosa, dissabte 12-12-15 (16 h.):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario, Víctor i Rafa – Ricard i Tonet II.
6) El Verger, diumenge 13-12-15 (16 h) – Memorial Lluís el Moll:
1a) Aficionats.
2a) Canella, Murillo i Ripo – Ferrer, Ttini i Basilio.
7) Genovés, diumenge 13-12-15 (10:30 h) – I Trofeu Arturo Bataller – Juvenils – 2 Semifinals:
1a) Feo i Raül – Kilian i Ricardet II.
2a) Caxu i Pepe Valls- David i Lorja.
8) Bellreguard, diumenge 13-12-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dg-29: Ferran i Nèstor – Jeffry Raül II.
2a) Jeffry i Sanxis – Ian i Sidahmed.
9) Xàbia-dg-13-12-(10:30 h):
1a) Juvenils-Raspall.
*Dg-6: Pau i Diego – Jaijo i Toni.
2a) Escala i Corda
*Dg-6: Vinyeret, Joan i feridor – Surdet, Paxanca i Vicent.
10) Xeraco, dilluns 14-12-15 (16:45 h):
1a) Pau i Adrià – Ximo i Salvà.
2a) Semifinal sub-18: Ximo Verger – R. Feo..
11) Oliva, dimarts 15-12-15 (16:30 h ):
1a) Juvenils
*Dm-8: Francés, Fèlix i Hèctor – Pere R., Xavi i Carlos.
2a) Professionals.
*Dm-8: Moltó, Canari i Raül II – Punxa, Brisca i Pau.
12) La Llosa, dimarts 15-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-1: Sergio, Alberto i Tonet II – Ian, Sanxis i Miravalles.


3.–Partides RASPALL- INDIVIDUAL-SUB-18 – Semifinals.
1) Piles divendres 11-12-15 (16:30 h): P. Salvà – David.
2)-Xeraco-di-14-12) : Ximo Verger – Feo.
– FINALS La Llosa, dissabte 19-12-15 (16:30 h).

119 Visites

Deixa un comentari