Partides interessants per a la propera setmana

Puntuals una vegada més ací teniu les partides més interessants de pilota als diferents trinquets i modalitats. Una setmana que tanca este últim mes on hem tingut moltes festes, estem ja al mes de les flors, del bon temps, dels colors vius i per això, a veure si lluïm més eixe nostre “roig i blau” que tenim als trinquets.
Esta setmana al davant hi ha un grapat de bones partides i que ací vos deixem. Recordeu que els dimecres de 21 h a 22:00 h i cada quinze dies, tenim una cita en directe amb el món de la pilota en “El racó de la pilota del Tio Canya” a la 107.8 FM.


Partides interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 4-5-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluís Vega i Hèctor – Ferrer, Bueno i Conillet.
2) Sueca, divendres 5-5-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-2 1a Semifinal: Salxa i X.Font – J.Salvador, Rafa i P.Salvador.
3) Vila-real, divendres 5-5-17 (18:30 h): Santi Silla i Bueno – Pablo Borriol i Hèctor.
4) Vilamarxant, divendres 5-5-17 (18 h): Francés i Monrabal – Pablo Sella i Raül.
5) Guadassuar, divendres 5-5-17 (23 h) – Festers S.Vicent: Pujol i Salva- Marc, Jesús i Hèctor II
6) Dénia, divendres 5-5-17 (23 h) – Tr. Diputació Alacant: Genovés II i Santi – Francés, Pere i Carlos.
7) Benissa, dissabte 6-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluís Vega i Bernat – Pablo Sella i Bueno.
8) Pedreguer, dissabte 6-5-17(16:45 h): Juvenils i Professionals. ¿Hi ha partides?
9) Pelaio, dissabte 6-5-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Santi Silla, Salva i Àlvaro – Pablo Borriol, Natxo i Hèctor.
10) Pelaio, diumenge 7-5-17 ( 11:30 h.) 3a Final: Soro i Xavi – Pere Roc, Fèlix i Monrabal.
11) Xàbia, diumenge 7-5-17 (11:30 h) Tr. Diputació Alacant: Pujol i Hèctor – Giner, Pere i Carlos
12) Ondara, diumenge 7-5-17 (16:30 h):
1a) Escala i Corda.
2a) Raspall.
13) Pobla-Vallbona, dilluns 8-5-17 (17:45 h):
1a) 2a Semifinal Lliga-2: Carlos i Nèstor – Martí I, Guillem i Àlex Olivas.
14) Massamagrell, dimarts 9-5-17 (16 h):
1a) 1a Semifinal Lliga-Promeses.
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 4-5-17 (17 h):
1a) Salelles II i Chaveli – Sergio i Robert.
2a) Ximo i Nèstor – Jeffry i Sidahmed.
2) Vilanova, divendres 5-5-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Piles, divendres 5-5-17 (17 h):
1a) Kilian i Feo – P.Salvà i Moreno.
2a) Moncho i Dorín – Montaner i Miravalles.
4) Genovés, divendres 5-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga 1a Semifinal: Molto i Brisca – Sergio, Tonet IV i Ricardet II.
5) Bellreguard, dissabte 6-5-17 (16:30 h):
1a) Ivàn i Gabi – Vicent i Ricardet.
2a) Marrahí i Canari – Guille i Josep.
6) La Llosa, dissabte 6-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) 2a Semifinal Lliga Raspall: Ian, Roberto i Lorxa – Pablo, Sanchis i Raul II.
7) Xàbia, diumenge 7-5-17 (10:30 h):
1a) Raspall.
2a) Professionals E. i C. Tr. Diputació Alacant.
8) Ondara, diumenge 7-5-17 (16:30 h):
1a) Escala i Corda – Professional.
2a) Raspall.
9) Bellreguard, diumenge 7-5-17 (17 h):
1a) Mata i Robert – Eliseu i Pinet.
1a) Badenes i Seve – Vercher i Nèstor.
10) Xeraco, dilluns 8-5-17 (16:30 h):
2a) Juvenils.
3a) Professionals.
11) Vilanova, dilluns 8-5-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Oliva, dimarts 9-5-17 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) La Llosa, dimarts 9-5-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria J.11 Alacant i J.9 València.
· Diumenge 7-5-17:
-Gr. Alacant: -1) Xixona – Vila -2) Benidorm – Campello. -3) Sella – Petrer. -4) Parcent – Mutxamel.
-Gr. València: -1) Montserrat – Meliana. -2) Alfara – València-Mercat. -Descansa = València Cap


4.–Partides Campionat RASPALL AFICIONAT Diputació València.
· Dissabte 6-5-17:
-1a) Masculí J.7 -1) Vilallonga – XeracoA. -2) BicorpA – OlivaA. –Descansa = PlanesA
-1a) Femení J.9 -1) Moixent – Beniparrell. -2) Alqueria – Bicorp. -3) Tavernes – Borbotó. -4) Montserrat – Marina.


5.–Patides FRONTÓ AFICIONATS 1a Categoria J.6.
· Dissabte 6-5-17 (Vilamarxant substituït per Xest B.):
-Gr.A): -1) Quart B – Valldigna -2) Pobla – Benicarló. Descansa = XestA
-Gr.B): -1) Museros – Xera -Descansen = QuartA i XestB.


6.–Partides Lliga RASPALL PROMESES J.9.
Gr.B Xeraco, divendres 5-5-17 (18:30 h). I Gr.A La Llosa, dilluns 8-5-17 (18:30 h).
-Gr.B-Xeraco: -1a) Gerard, Jorge i Guillem – Ramón, Aarón i Marc -2a)Joan X., Arnau i David –Marcos, Ivàn P.i Sergio.
-Gr.A-La Llosa: – 1a) Ivàn, Blai X. i Fran – Xapa, Saül i Nico. –2a) Vicent, Murcianet i Blai – Cristià, Xavi i Joan G.


58 Visites

Deixa un comentari