Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics ‘Del Racó de la Pilota del Tio Canya’, sobtadament, esta setmana a la fi sí hem pogut estar amb vosaltres en directe tot i que havíem dit que l’anterior programa era l’últim de la temporada 2014-2015. Amb este programa fet sí donem per finalitzada la temporada del tot.

Com diguérem la setmana passada intentarem seguir pujant les partides a la web de Ràdio Pego mentre sens siga possible. Bon estiu!

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 25-6-15 (16:45 h):
1a) Giner i Jordi – J.Sdor. i Rafa.
2a) Copa-2: Marc i Víctor II – Ferrer, Sala i Sacha.
2) Sueca, divendres 26-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Diputació: Final 2a R. – G. (Fageca – Soro) – G. (Miguel – León).
3) Vila-real, divendres 26-6-15 (18:30 h) Professionals.
*Dv-5: Pere Roc i Pere – Víctor i Santi.
4) Vilamarxant, divendres 26-6-15 (17 h):
1a) Promeses.
2a) Victor i Santi – Fageca i Pere.
5) Pelaio, dissabte 27-6-15 (17:30 h): Professionals
*Ds-13: 1a R.- 2a F.: Pujol i Natxo 60 – León, Xavi i Monrabal 25.
6) Pedreguer, dissabte 27-6-15 (17: h).
1a) Francés i Jordi – Carlos II i Victor II.
2a) Desafiu 1000 €: Ferrer i Sacha – Giner i Conillet.
7) Pobla, dilluns 29-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa-2: Xavi II i Hèctor II – Carlos II, Pepet i Josep.
8) Borriana, dilluns 29-6-15 (16:45 h):
1a) Copa Promeses.
2a) Copa-2: Boni i Colau II – Pablo II i Zarzo.
9) Guadassuar, dilluns 29-6-15 (17 h) Professionals
*Di-2 Copa-2: Francés i David – Ferrer, Sala i Sacha:
10) Massamagrell, dimarts 30-6-15 (17 h):
1a) C.Promeses.
2a) Diputació: 1a.Semifinal Absoluta.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 25-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Raül – Verger i Gabi.
2) La Llosa, dijous 25-6-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Ian i Ricardet II – Ricard i Sagasta II.
3) Piles, divendres 26-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dv-19: Nalda i H.Ibiza – Verger i Molina.
2a) Professionals.
*Dv-19: Waldo i Josep – Sergio i Sanxis.
4) Vilanova, divendres 26-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
*Dv-29: Fede i Jordà – Momblanc i Raül G.
5) Genovés, divendres 26-6-15 (17 h):
1a) Caxu i Borja – Ferran i Ricardet II.
2a) Lliga Raspall: Waldo i Brisca – Sergio, Alberto i Roberto.
6) Bellreguard, dissabte 27-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Ds-20: Jefrry i Nèstor – Ferran i Pau.
2a) Lliga Raspall: Marrahí, Canari i Miravalles – Punxa, Sanxis i Gabi.
7) Llosa, dissabte 27-6-15:
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) FINAL – Fr. Bollo 2a. Cat.: Mario i Gabi – G. (Ricard – Ian ).
8) Xàbia, diumenge 28-6-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga Raspall: Moltó i Coeter II – Waldo i Brisca.
9) Bellreguard, diumenge 28-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dg-21: Pablo i Seve – Nalda i Lorja.
2a) Professionals
*Dg-21: Sergio i Canari – Punxa i Alberto.
10) Vilanova, dilluns 29-6-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Professionals
*Di-22: Badenes i Borja – Feo i Lorja.
11) Bellreguard (d’Oliva), dimarts 30-6-15:
1a) Juvenils
2a) Lliga Raspall: Guille, Moro i Tonet–Marrahí, Canari i Miravalles.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1era.
· Finals Autonòmiques. Gavarda, dissabte 27 i diumenge 28 de juny.
1era) Dissabte 27 18:30 h: Xeraco A – Bicorp A.
2ona) Diumenge 28 18:30 h: Xeraco C – Bicorp B.
3era) Diumenge 28 11:30 h: Oliva B – Sumacàrcer A
4rta A) Diumenge 28 17 h: Quatretonda B – Planes.
4rta B) Diumenge28 10 h: Alcàntera–Càrcer B – Alqueria Asnar B.
1era Femení) dissabte 27 17 h: Borbotó A – G. (Bicorp F – Beniparrell A)
2ona Femení) dissabte 27 11 h: Borbotó B – G. (Benip B – Alqueria A)
3era Femení) dissabte 27 10 h: Beniparrell D – Moixent


4.-Partides LLARGUES. Semifinals de tornada.
· Diumenge 28 de juny.
1era) 1) Benimagrell – Parcent 2) Sella – Murla A
2ona) 1) La Vila – Tormos. 2) Sella – Mutxamel
3era) 1) Tibi – Fondó Neus. 2) Crevillent A – Crevillent B.
– Finals LLARGUES: Agost, dissabte 4 i diumenge 5 de juliol.


5.-Partides FRONTÓ- AFICIONATS 1era Cat. Semifinal de tornada.
· Dissabte 27 de juny.
1) Museros – Xest
2) Quart A – Almussafes.
– FINALS, dissabte 11 de juliol.

6.-Partides JECV – LLARGUES.
· Finals, Laguar dissabte 27 de juny:
1) Aleví: Sella – Orba.
2) Infantil: G. (Sella–Murla) – Orba.
3) Cadet: Tibi – Benidorm.
4) Juvenil: Mutxamel – Orba.


7.–Partides VI Copa Diputació Promeses.
1) Vilamarxant, divendres 26-6-15: Martí II, Pablo i Adrià – David, Nèstor i Sàez.
2) Borriana, dilluns 29-6-15: Kevin i Rafa – José, Alvaro i Sàez.
3) Guadassuar, dilluns 29-6-15: Martí, Pablo i Adrià–Lluïs, Xavi.i Josep.
4) Massamagrell, dimarts 30-6-15: Salva, Martí II i Adolfo – David, Nèstor i Sergio.
Semifinals:
1) Pobla, dilluns 20-7-15.
2) Massamagrell, dimarts 21-7-15.
– Finals, Sueca, divendres 24-7-15.


8.–Partides RASPALL SUB-23. Final.
· Genovés, divendres 3 de juliol: Pablo i Seve – Nalda i H.Ibiza.

54 Visites

Deixa un comentari