Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota, de nou una setmana més ací teniu les partides que hem pogut arreplegar i que vos presentem per a què feu bona tria. Esta setmana les amigues estan d’enhorabona, i molt ben representades al nostre esport, doncs a la ‘catedral’ del Pelaio es jugaran les finals femenines de raspall d’eixe I Campionat sub-18 i sub-23. Doble enhorabona si cal, jugadores sobre el sol del Pelaio i jugant al raspall. Volem des d’ací, animar a totes per a que practiqueu i gaudiu de la pilota, el camí va poc a poc obrint-se per a totes i tots!
Parides interessants de pilota per a esta setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 5-11-15 (16:30 h):
1a) (Promoció) J.Sdor. i X.Font – Martí II i Nèstor.
2a) Pere Roc II I Natxo – Santi II, Pere i Monrabal.
2) Sueca, divendres, 6-11-15 (17 h):
1a) (Promoció) Marti II i Àlex – David i Rafa.
2a) Ferrer i Carlos – Marc i Herrera.
3) Vila-real, divendres 6-11-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Pere Roc i Natxo – Miguel i Salva.
4) Vilamarxant, divendres 6-11-15 (17:30 h): Francés i Hèctor II – Boni i Hèctor.
5) Petrer, dissabte 7-11-15 (18:30 h): No sabem si n’hi ha Partida.
*Ds-31: Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
6) Llíria, dissabte 7-11-15 (17:30 h): No sabem si n’hi ha Partida.
*Ds-31: Pablo i Xavi – Santi II i Jesús.
7) Penàguila, dissabte 7-11-15 (16 h) – Perxa: Pedro, Fèlix, Giner, Manel i Feridor – Pablo, Hèctor, Sala, Sergi i Feridor.
8) Pedreguer, dissabte 7-11-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Ds-24: Ferrer, Sala i Manel – Giner, Sacha i Sergio.
2a) Professionals.
*Ds-24: Pere Roc II i Salva – Pablo i Fèlix.
9) Pelaio, dissabte 7-11-15 (16:30 h):
1a) Ricardo, Nèstor i Adrià – Sergi, Rafa i Àlex.
2a) Soro III, Jesús i Monrabal – Pujol II, Raül i Carlos.
10) Benissa, diumenge 8-11-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Víctor, Héctor i Monrabal – Pedro, Raúl i Tomás II.
11) Alzira, diumenge 8-11-15 (17 h): Finals XIII Tr. Mancomunitat Ribera Alta.
12) Albal, diumenge 8-11-15 (11:30 h) Semifinal Anada Frontó: Àlex – Adrià II.
13) Borriana, dilluns 9-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-2: Pablo II i Hèctor II – Marc i Carlos.
14) Guadassuar, dilluns 9-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-2: Tr. Rib. Alta: Miguel, Pere i Conillet – Santi II, Fèlix i Jesús.
15) Massamagrell, dimarts 10-11-15 (16 h): Professionals.
*Dm-3: Pere R. i Salva – Francés i Raül.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 5-11-15 (16:30 h):
1a) David i Marrahí II – Montaner i Valls.
2a) Ricard i Galàn – Badenes i Dorín.
2) La Llosa, dijous 5-11-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Feo i Borja – Kilian i Ricardet II.
3) Piles, divendres 6-11-15 (17 h):
1a) Escoto i Nèstor – Jeffry i Pau.
2a) Punxa i Miravalles – Ian i Sanxis.
4) Genovés, divendres 6-11-15 (17 h):
1a) Momblanc i Paco – David i Alfonso.
2a) Domingo i Sidahmed – Monjo i Tonet II.
5) El Verger, dissabte 7-11-15 (16 h):
1a) Desafiu 500 €: Bueno – Trini.
2a) Favara i Soqueta – Murillo i Alexandre.
6) Bellreguard, dissabte 7-11-15 (16:30 h):
1a) Pablo i Seve – Badenes i Borja.
2a) Sergio i Canari – Guille i Moro.
7) Pelaio, dissabte 7-11-15 (10:30 h):
Raspall Femení – Finals I Campeonat sub-18 i sub-23.
8) La Llosa, dissabte 7-11-15 (16:30 h):
1a) Mario i Raül – Verger i Gabi.
2a) XXIX Final Individual: Moltó – Waldo.
9) Ondara, dissabte 7-11-15 (15:30 h)Reobertura:
1a) Aficionats
2a) Canella, Joanber i Carlos – Angel, Luisito i Picornell.
10) Bellreguard, diumenge 8-11-15 (17 h):
1a) Kilian i Molina – Jeffry i Ricardet.
2a) Punxa i Pau – Ian i Brisca.
11) Xàbia, diumenge 8-11-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sariero i Surdet – Ferrer i Vilare
12) Xeraco, diumenge 8-11-15 (10:30 h): No sabem si n’hi ha Partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Xeraco, dilluns 9-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-2: Pepe i Miravalles – Monjo i Sidahmed.
14) Vilanova, dilluns 9-11-15 (17 h): No sabem si n’hi ha Partida.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) Oliva, dimarts 10-11-15 (17 h ):
1a) Juvenils.
*Dm-27: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Professionals.
*Dm-27: Individual: Waldo – Punxa.
16) La Llosa, dimarts 10-11-15 (17 h):
1a) Aficionats 2a) Professionals


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1a. Categoria.
· Dissabte, 7-11-15 Partides pendents més Semifinals (que no estan anunciades):
– 1a Cat.) Semifinals: 1) Rafelbunyol – Xeraco. 2) Bicorp A – Fenollet A.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL. Categoria especial.
· Diumenge, 8-11-15 Semifinals.
1) Albal (11:30 h) Alex – Adrià II. 2) ¿? Pasqual II – Adrià III.


5.-Partides Campionat PERXA.
· Diumenge, 8-11-15 Finals.
-1a Cat.): Sella A – Benimagrell.
– 2a Cat.): Benasau – S. Vicent A.
– 3a Cat.): Tibi – Crevillent.


6.–Partides JECV. One-Wall INDIVIDUAL (9h – 9:30 h).
· Massamagrell, Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet: diumenge, 8-11-15.


7.-Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-16.
· Fase Prèvia, La Llosa, dilluns 9-11-15 (16:30 h – 19:30 h): 6 Partides.


8.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-18.
· Fase Prèvia, La Llosa, dimecres 11-11-15 (17 h – 20 h): 6 Partides.

7 Visites

Deixa un comentari