Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pìlota ací teniu les partides per a veure esta setmana als diferents trinquets i modalitats. Feu bona tria perquè teniu bones partides ben a prop nostre.
Partides interessants propera setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dx-16-12– (16:30 h):
1a) Moltó i Tonet II – Sergio i Brisca.
2a) Pere Roc II i Dani – Francés i Xavi.
2) Pelaio, dijous 17-12-15 (16:30 h):
1a) Martí II i Pablo – Ricardo i Sala.
2a) Pedro, Carlos i Herrera – Pablo II , Hèctor II i Pepet.
3) Sueca, divendres 18-12-15 (16:45 h):
1a) Martí II i Martí I – J.Sdor i Nèstor.
2a) Santi II, Raül i Conillet – Víctor, Pere i Tomàs II.
4) Vila-real, divendres 18-12-15 (18:30 h): Pablo II i Monrabal – Marc i Natxo.
5) El Puig – Frontó, divendres 18-12-15 (19 h.) – Final II Tr.Mestres: Alex – Pasqual II.
6) Vilamarxant, divendres 18-12-15 (17:30 h): Pablo i Salva – Boni i Hèctor.
7) Petrer, dissabte 19-12-15 (16:30 h) – Pda. de Nadal:
1a)Juvenils.
2a)Francés i Bueno – Santi II i Salva.
8) Pedreguer, dissabte 19-12-15 (16:30 h):
1a) Carlos i Juliàn – Xavi II i Sala.
2a) Ferrer, Natxo i Monrabal – Pablo, Hèctor i Saxa.
9) Pelaio, dissabte 19-12-15 (16:30 h) – IX TR. Mestres València:
1a) Soro i Xavi – Pere Roc, Jesús i Hèctor.
2a) Miguel, Dani i Carlos – Pujol II i Fèlix.
10) Xàbia, diumenge 20-12-15 (10:30 h):
1a) Raspall.
2a) Soro III, Fèlix i Carlos – Pujol II, Pere i Tomàs II.
11) Borriana, dilluns 21-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-30: Víctor i Jesús – Boni i Dani.
12) Guadassuar, dilluns 21-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Di-7: Àngel i Adriàn – J.Sdor. i Nèstor.
2a) Professionals
*Di-7: Pablo II i Herrera – Marc i Pepet.
13) Massamagrell, dimarts 22-12-15 (16 h): Professionals.
*Dm-15: Soro i Jesús – Pujol i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 17-12- (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dj-3 – Sub-18 4rts.: Seve – Feo.
2a) Verger i Gabi – Jeffry i Galàn.
2) La Llosa, dijous 17-12-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Borja – Feo i Seve.
3) Piles, divendres 18-12-(17 h.):
1a) Badenes i Nestor – Mario i Lorxa.
* Dv-11 sub-18: David M.25- P. Salvà 15.
2a) Monxo i Canari – Pablo i Brisca.
*Dv-11: Monjo i Pau 25– Jeffry i Josep 15.
4) Genovés, divendres 18-12-15 (16:30 h) – I Trofeu Arturo Bataller – Finals:
1a) Juvenils: Kilian i Ricardet – Caxu i Pepe Valls.
2a) Professionals: Punxa, Sanxis i Miravalles – Ian, Moro i Tonet II.
5) El Verger – Carrer de Pilota, dissabte 19-12-15 (15:30 h):
Dos Partides Raspall (estan fent-se les últimes setmanes).
6) Bellreguard, dissabte 19-12-15 (16:30 h):
1a) Domingo i Seve – Jeffry i Gabi.
2a) Moltó i Dorín – Sergio i Coeter II.
7) La Llosa, dissabte 19-12-15 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) 3er. – 4rt. Lloc sub-18: P.Salvà – R. Feo.
3a) Final sub-18: David Masip – X. Verger.
8) Verger, diumenge 20-12-15 (16 h):
1a) Aficionats.
2a)Professionals
*Dg-13: Màlia i Dani – Cuki i Luisito.
9) Bellreguard, diumenge 20-12-15 (17 h):
1a) Juvenils. .
2a) Jeffry i Sidahmed – Domingo i Brisca.
10) Xeraco, dilluns 21-12-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-14: Semifinal sub-18 Verger – Feo.
11) Oliva, dimarts 22-12-15 (16:30 h ):
1a) Juvenils .
2a) Professionals. .
12) La Llosa, dimarts 22-12-15 (16 :30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-1: Sergio, Alberto i Tonet II – Ian, Sanxis i Miravalles.


3.-Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-18. Finals.
· La Llosa, dissabte 19-12-15 (16:30 h):
1) (3er-4rt): P. Salvà – R. Feo.
2) Final: David Masip – X. Verger.

58 Visites

Deixa un comentari