Partides interessants de pilota per a la setmana

Ací teniu les partides de la setmana per a què estigueu informades i informats i així no deixeu d’acudir a aquelles que vos fajen goig. Si mireu amb tranquil·litat veureu que en teniu de bones i a un tir de pedra.
Partides interesants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 3-2-16 (16:45 h):
1a) Ian i Roberto – Jeffry i Sidahmed.
2a) Circuit Professional: Pujol II, Hèctor i Conillet – Santi II, Xavi i Monrabal.
2) Pelaio, dijous 4-2-16 (16:30 h):
1a) Kevin i Pablo – Sergi i Nèstor.
2a) Miguel i Salva – Marc, Pere i Carlos
3) Sueca, divendres 5-2-16 (16:45 h):
1a) Héctor i Pau – Vicent i Pablo.
2a) Ferrer i Sacsa – Martí II i Pepet.
*Dv-29: Ferrer i Pepet – Martí II i Conillet.
4) Vila-real, dv-5-2- (17:30 h):
1a) Marc i Bueno – L. de la Vega i Carlos.
2a) Professionals.
5) Vilamarxant, divendres 5-2-16 (17:30 h): Soro III i Monrabal – Francés, Fèlix i Martí I.
6) Petrer, dissabte 6-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
7) Pedreguer, dissabte 6-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-30: Miguel, Pere i Hèctor II – Pere Roc, Dani i Tomàs II.
2a) Giner i Héctor II – Victor i Herrera.
*Ds-30: Pedro i Saxa – Lluís i Conillet.
8) Pelaio, dissabte 6-2-16 (16:15 h):
1a) Juvenils
*Ds-30: Kevin i Martí I – J.Salvador i Àlvaro.
2a) Circuit Professional: Pujol II, Hèctor i Conillet – Pere Roc, Dani i Tomàs II.
9) Borriana, diumenge 7-2-16 (11:30 h): Circuit Professional: Santi II, Xavi i Monrabal – Francés, Fèlix i Carlos.
10) Bellreguard, diumenge 7-2-16 (16:30 h):
1a) Circuit Professional: Soro i Salva – Miguel, Pere i Hèctor II.
2a) Raspall.
11) Guadassuar, dilluns 8-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils……………
2a) Professionals
12) Massamagrell, dimarts 9-2-16 (16 h): Professionals.
*Dm-12: Soro i Hèctor – Pere Roc i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 4-2-16 (16:30 h):
1a) Salvà i Nèstor – Kilian i Pau.
2a) Pablo i Galàn – Badenes i Dorín.
2) La Llosa, dijous 4-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Feo i Lorja – Montaner i Seve.
3) Piles, divendres 5-2-16 (16:30 h.):
1a) Salelles i Ricardet – Ximo i Guillem.
2a) Jeffry i Canari – Verger i Brisca.
4) Genovés, divendres 5-2-16 (16:30 h):
1a) David i Raül II – Momblanch i Borja.
2a) Sergio i Coeter II – Ian i Sidahmed
5) El Verger-Carrer de Pilota, dissabte 6-2-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: Pau G.i Trini – Cerv.i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 6-2-16 (16:30 h):
1a) Pablo i Néstor – Domingo i Pau.
2a) Moltó i Sanxis – Punxa Moro i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 6-2-16 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Juvenils.
3a) Mario Gabi – Ricard i Sidahmed
8) Xàbia, diumenge 6-2-16 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Escala i Corda.
9) Verger, diumenge 7-2-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dg-24: Dani i Guillem – Escoto i Galàn
10) Bellreguard, diumenge 7-2-16 (16:30 h):
1a) Escala i Corda Circuit Professional: Soro i Salva – Miguel, Pere i Hèctor II.
2a) Sergio i Roberto – Jeffry i Coeter II.
11) Vilanova, dilluns 8-2-16 (16:30 h): Juvenils.
12) Xeraco, dilluns 8-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-1: Badenes i Josep – Verger i Gabi.
13) Oliva, dimarts 9-2-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-2: Sergio i Brisca – Moltó i Canari.
14) La Llosa, dimarts 9-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-26: Escoto i Sidahmed – Jeffry i Gabi.


3.-XI Lliga Juvenils Tecnificació Escala i Corda.
· Petrer, divendres 5-2-16 (17 h)
1) Petrer – Montcada. 2) Alcàsser – Vila-Real. 3) Murla – València.


4.-VI Campionat Individual RASPALL 1a Categoria.
· Semifinals, dissabtes 6 i 13 de febrer:
-1) Guanyador ( Juanjo – J-M-Sanxis ) – G.( Valera – Gisbert ).
-2) Guanayador ( T.Moriana – J.Perales ) – G.( I.Mogino – G.Molina ) ).


5.-XII Campionat RASPALL Vall d’Albaida -Tardor Hivern
· Finals Ontinyent:
-Dissabte 6-2-16 (10 h): 1) Cadets. 2) 4a.Categoria. 3) 3a.Categoria.
-Diumenge, 7-2-16 (10 h): 1) 2a.Categoria. 2) 1a. Categoria.

9 Visites

Deixa un comentari