Partides interessants de pilota per a la setmana

“El racó de la pilota del tio canya” esta setmana i la propera no estarà en directe al 107.8 FM però com vam informar intentarem que tingau les partides tant per a les festes josefines com per a les de Pasqüa. Si teniu algun ratet lliure i hi ha partides, ja que algunes competicions fan festa, mireu a veure quina vos agrada més.
Partides més interessants per a esta setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 17-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses.
2a) Miguel i Pere – Pere Roc i Fèlix.
2) Pelaio, divendres 18-3-16 (20 h): Francés i Santi – Marc i Xavi.
3) Vilamarxant, divendres 18-3-16 (17:30 h): Víctor i Carlos – Giner i Monrabal.
4) Pedreguer, dissabte 19-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Ds-12: Víctor i Hèctor – Ferrer, Natxo i Monrabal.
5) Pelaio, dissabte 19-3-16 (17:30 h): Pujol II i Salva – Miguel, Dani i Carlos.
6) Massamagrell, diumenge 20-3-16 (17 h) Lliga 2ona Semifinal: Pere R., Dani i Tomàs – Miguel,Pere i Hèctor II.
7) Borriana, dilluns 21-3-16 (17:30 h) Lliga-2 Caixa Popular: Pablo II, Bueno i F. – Marc, Pepet i F. – Ferrer, Jordi i Martí.
8) Guadassuar, dilluns 21-3-16 (16:45 h):
1a) Raspall-Promeses: Ximo i Lorja – Kilian i Raül.
2a) Lliga-Promeses Escala i Corda: Ricardo, Álvaro i Pablo – David, Néstor i Adrià.
9) Massamagrell, dimarts 22-3-16 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 17-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Verger i Tonet II – Domingo i Pau.
2) La Llosa, dijous 17-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Seve – Momblanch i Nèstor.
3) El Verger, divendres 18-3-16 ( 23 h) Trofeu Pasqüa (400 €): Sariero, Trini i Vilare – Ferrer, Galàm i Alexandre.
4) Piles, divendres 18-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses: David i Adrià – Ximo i Lorja.
2a) Lliga-2: Badenes i Gabi – Mario i Borja.
5) Genovés, divendres 18-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Kilian i Raül II – Montaner i Valls
2a) Lliga: Ian, Moro i Miravalles – Sergio i Coeter II.
6) Bellreguard, dissabte 19-3-16 (16:30 h):
1a) Domingo i Lorja – Mario i Seve.
2a) Lliga: Moltó i Sidahmed – Ricard, Sanxis i Roberto.
7) La Llosa, dissabte 19-3-16 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Lliga-2: Pablo i Nèstor – Verger i Pau.
8) Xàbia, diumenge 20-3-16 (10:30 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Lliga: Punxa i Brisca – Monjo, Canari i Tonet II.
9) Verger, diumenge 20-3-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
10) Bellreguard, diumenge 20-3-16 (16:30 h):
1a) Momblanch II i Borja – Monaner i Raül II.
2a) Sergio i Gabi – Ian i Dorín.
11) Vilanova, dilluns 21-3-16 (16:30 h): Juvenils
*Di-7: Badenes i Gabi – Pablo i Nèstor.
12) Xeraco, dilluns 21-3-16:
1a) Juvenils
*Di-7: Kilian i Raül – Salvà i Ricardet.
2a) Professionals.
*Di-14: Lliga-2: Domingo i Seve – Jeffry i Lorja.
13) Oliva, dimarts 22-3-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 22-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1era Categoria.
· Diumenge 20 de març: No n’hi ha partides fins el diumenge 3 d’abril:
Diumenge 3-4-16: Gr. Alacant 4rta J.: -1)– Vila – Nucia -2) Campello – Murla -3) Mutxamel – Parcent -4) Benimagrell – Sella.
Diumenge 3-4-16: Gr. València 3era J.: -1) Nàquera – Alfara -2) Pelaio – Borbotó –. –Descansa: Godella.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1era Categoria.
· Dissabte 19 de març: No n’hi ha partides fins el dissabte 2 d’abril:
Dissabte 2-4-16: 4rta J.: -1) BicorpB – Genovés. -2) AlziraA -3) XeracoA – BicorpA -4) Verger – Fenollet.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1era Categoria.
· Dissabte 19 de març: No n’hi ha partides fins el dissabte 9 d’abril:
Dissabte 9-4-16: -1) Pobla – Xest. -2) Moixent – Almenara -·3) Almussafes – Quart. –Descansa = Museros.

54 Visites

Deixa un comentari