Partides interessants de pilota per a la setmana

Amics i amigues de la pilota, ací teniu les partides per a la setmana als diferents trinquets, frontons i carrers per a que gaudiu del nostre esport. Com cada setmana, vos convidem a que els dimarts de 21 h a 21:30 h sintonitzeu Ràdio Pego i així coneixereu de primera mà la informació més candent del món de la pilota, tant de professionals com d’aficionats i per suposat, dels més menuts. Feu una ullada a les partides que vos penjem a continuació i feu bona tria. Partides interessants per a esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 6-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-30: Giner i Pablo (Sogorb) – Martí II i Juliàn.
2a) Professionals
*Dj-30: Pablo i Pere – Pablo II i Raúl.
2) Sueca, divendres 7-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Ferrer i Pere – Víctor i Tomàs II.
3) Vila-real, divendres 7-11-14 (18:30 h): Pablo II i Dani – Rodrigo i Jesús.
4) Vilamarxant, divendres 7-11-14 (18:30 h): Pablo i Salva – Miguel i Víctor II.
5) Pelaio, dissabte 8-11-14 (17:30 h) Final Tr. Superdeporte:
6) Pedreguer, dissabte 8-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Ds-26: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Alvaro, Xavi i Hèctor – Pujol II i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 8-11-14 (18:30 h): Pujol II i Carlos – Miguel i Carlos Hèctor.
8) Borriana, dilluns 10-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Tr. Diputació Castelló: Soro III i Xavi – Pujol II, Dani i Carlos.
9) Guadassuar, dilluns 10-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-20: Àngel i David – Lluís de la Vega i Juliàn.
2a) Professionals.
*Di-3: Ferrer i Víctor II – Pablo II i Herrera.
10) Massamagrell, dimarts 11-11-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-4: Rodrigo i Pere – Santi II i Santi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguad, dijous 6-11-14 (17 h):
1a) Mata i Molina – Murillo i Cristià.
2a) Domingo i Sagasta – Jeffry i Nèstor. (100 €)
2) La Llosa, dijous 6-11-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Pepico II – Ferran i Ricardet.
3) Piles, divendres 7-11-14 (16:30 h) Mancomunitat:
1a) Mario i Borja – Caxu i Sidahmed.
2a) Sergio i Roberto – Xaveli II, Dorín i Nèstor.
4) Genovés, divendres 7-11-14 (17 h.) Festival Benèfic D.Bosco-Pilota:
1a) David i Pablo – Feo i Lorja.
2a) Marrahí i Alberto – Guille, Sanxis i Tonet II (200 €).
5) Bellreguard, dissabte 8-11-14 (16:30 h):
1a) Jeffry i Sagasta II – Escoto i Jaume II. ( 50 €).
2a) Jordi i Robertp – Ian i Galàn. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 8-11-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Tr. “Bar Sagasta”: Montaner i Adrià – Ximo, Marrahí II i Pepe.
3a) Domingo i Sidahmed – Mario i Leandro III.
7) Piles, dissabte 8-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
8) Bellreguad, diumenge 9-11-14 (16:30 h):
1a) Kilian i Pablo – Feo i Tonet II.
2a) Marra hí i Dorín – Sergio i Sanxis (100€).
9) Xeraco, diumenge 9-11-14 (10:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-2: Ferran i Sagasta – Jeffry i Jaume II.
2a) Professionals.
*Dg-2: Ian, Alberto i Tonet II – Jordi, Sanxis i Leandro III.
10) Castelló Rugat diumenge 9-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-26: Ferran i H. Ibiza – Montaner i Guillem.
2a) Punxa i Xoto – Pepe i Miravalles.
11) Oliva, dimarts 11-11-14 (16:30 h):
1a) Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Sergio i Roberto – Jordi, Sanxis i Leandro III.
12) La Llosa, dimarts 11-11-14 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 8-11-14. Última 10e Jornada
– 1a Cat.) 1) Xeraco B – Valldigna -2) Genovés – Bicorp A. 3) Ondara A – Xeraco A.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONATS Individual Cat. Especial.
· Semifinals, dissabte 8 i dissabte 15 novembre.
-1a) La Pobla: Pasqual II – Alex. 2)Quart: Adrià III – Adrià II.
· FINALS, Frontó Xest, dissabte 29 i diumenge 30 novembre.


5.-Partides JECV – ONE WALL.
· Massamagrell, diumenge 9-11-14:
– 9 h) Cadets i Infantils
– 10:30 h) Alevins i Benjamins

49 Visites

Deixa un comentari