Partides interessants de pilota per a la setmana

Aficionats i aficionades a l’esport de la pilota, una setmana més ací teniu les partides més destacades per a què pugueu triar les que més vos agraden. Seguiu recolzant la pilota i no oblideu d’acudir no sols a les partides dels professionals, si no sobretot acudiu a les dels jovens i aficionats que són el futur i el suport del nostre esport. Partides interessants per a la setmana:

1.-Patides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 27-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-13: Carlos II i Pablo (Sogorb) – Kevin i Rafa.
2a) Professionals
*Dj-13: Víctor i Monrabal – Pablo i Natxo.
2) Sueca, divendres 28-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-13: Martí II i Martí I – J. Salvador i Rafa.
2a) Francés i Salva – Pablo II i Natxo.
3) Vila-real, divendres 28-11-14 (18:30 h): Pujol II i Jesús – Genovés i Dani.
4) Vilamarxant, divendres 28-11-14 (18:30 h): Boni i Monrabal – Pablo i Carlos.
5) Pelaio, dissabte 29-11-14 (17:30 h): Professionals.
*Ds-22: Soro III i Salva – Genovés II i Jesús.
6) Pedreguer, dissabte 29-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Ds-15-: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Professionals
*Ds-22: Rodrigo, Dani i Monrabal – Santi II, Xavi i Tomàs.
7) Petrer, dissabte 29-11-14 (18:30 h): Professionals.
*Ds-22: Francés i Hèctor II – Víctor i Natxo.
8) Alzira, diumenge 30-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Final 1a Ronda Lliga: Guanyador (Soro III – Rodrigo) – Guanyador (Pujol II – León).
9) Borriana, dilluns 1-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-10: SoroIII i Xavi – Pujol II, Dani i Carlos.
10) Guadassuar, dilluns 1-12-14 (17:30 h): Professionals.
*Di-24: Marc i Guill. – Carlos II i Pepet.
11) Massamagrell, dimarts 2-12-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-25: Semifinal Lliga.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 27-11-14 (17 h):
1a) Mata i Molina – Badenes i Marahí II.
2a) Jordi i Nèstor – Jeffry i Dorín. (100 €).
2) La Llosa, dijous 27-11-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Antoniet i Borja – Pau i Riardet II.
3) Piles, divendres 28-11-14 (16:45 h.):
1a) Juvenils
*Dv-21: Nalda i Ricardet – Murillo i Jaume II.
2a) Punxa i Josep – Ricard i Canari. (100 €)
4) Genovés, divendres 28-11-14 (16:30 h):
– 1a) Juvenils.
– 2a) Guille i Pepico – Ian i Sidahmed.
5) Bellreguard, dissabte 29-11-14 (16:30 h):
1a) Jeffry i Borja – Caxu i Nèstor. (50 €).
2a) Marrahí i Alberto – Sergio i Sanxis. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 29-11-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) I Trofeu “Bar Sagasta”: Montaner i Adrià – David, Ibiza i Moreno.
3a) Domingo i Sagasta – Mario i Roberto.
7) Piles, dissabte 29-11-14 (16:30 h):
1a) Pepe i Miravalles – Monjo i Brisca.
2a) Waldo i Coeter II – Moltó i Moro. (100 €).
8) Bellreguard, diumenge 30-11-14 (16:30 h):
1a) Antoniet i Ricardet – Kilian i Jaume II.
2a) Ian i Tonet II – Escoto i Sidahmed. (100 €)
9) Dénia, diumenge 30-12-14 (11 h):
– 1a) Juvenils.
– 2a) Waldo i Brisca – Moltó i Xoto.
10) Xeraco, diumenge 30-11-14 (10:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-23: Badenes i Seve – Antoniet i Cristià.
2a) Professionals
*Dg-23: Monjo – Guanyador (Ian – Miravalles).
11) Vilanova, dilluns 1-12-14 (16 h): 1a Partida Campionat Individual Raspall.
12) Oliva, dimarts 2-12-14 (16:30 h): ((Es jugarà a Bellreguard))
1a) Juvenils
*Dm-4: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Professionals
*Dm-4: Sergio i Roberto – Jordi, Sanxis i Leandro III.
13) La Llosa, dimarts 2-12-14 (16:45 h): II Trofeu Mixt-Costera-La Canal:
1a) Genovés II i Dani – León, Raúl i Carlos.
2a) Sergio i Coeter II – Marrahí i Sanxis.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Semifinal de tornada 1a Cat.: Dissabte 29-11-14
– 1a Cat.) -1) Xeraco A – Xeraco B
– 2) Bicorp A – Genovés.
– FINALS: Caps setmana del 13 i 20 de desembre.


4.-Final FRONTÓ AFICIONATS Individual.
· Xest, dissabte 29 i diumenge 30 de novembre:
– Cat. Especial, Xest diumenge 30-11-14 (12 h): Pasqual II – Adrià III.
– 1a) diumenge 30-11-2014 (10:30 h): Ximo (Almenara) – Dani (Alginet).
– 2a) dissabte 29-11-14 (17 h): Jaume (Quart) – Isaac (Alcàsser).
– 3a) dissabte 29-11-14 (16 h): Marcelo (Casinos) – Jesús (Alcublas).
– 4a) dissabte 29-11-14 (18 h): Xavi (Godella) – Toni (Moixent).


5.-Calendari RASPALL PROFESSIONAL INDIVIDUAL.
39 Visites

Deixa un comentari