Partides interessants de pilota per a la setmana

Des ‘del Racó de la pilota del Tio Canya’ t’informen de les partides que tindran lloc esta setmana als diferents trinquets tant professionals, com promeses o aficionats i per suposat, les juvenils. Entra, fes una ullada i tria les partides que més t’agraden.
Si vols saber-ne més els dimarts, de 21h a 21:30h al 107.8 FM o ací mateix, pots sentir en directe l’actualitat del nostre esport de la mà de tot un expert, en Josep Mª Ferreiró. Si no pots a eixa hora i vols escoltar-ho pots fer-ho ací en diferit. T’esperem!.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) VilaReal, dimecres 11-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Pablo II i Víctor II – Santi II i Carlos.
2) Llíria, dimecres 11-3-15 (17 h.): Kevin i Traca – Juan de Guadassuar i Nèstor.
3) Guadassuar, dimecres 11-3-15 (16:45 h.):
1a) Moltó i Canari – Sergio i Coeter II.
2a) Soro III i Raül – Fageca, Jesús i Monrabal.
4) Pelaio, dijous 12-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Lluís Vega – Trio Martí II.
2a) Lliga-2: Marc, Zarzo i feridor – Pablo II i Pepet.
5) Sueca, divendres 13-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio J. Salvador – Trio Sergi (Salva).
2a) Soro III i Pere – Genovés II i Raül.
6) Vila-real, divendres 13-3-15 (18:30 h): Colau i Colau II – Pedro i Pepet.
7) Benidorm, divendres 13-3-15 (18:30 h): Pablo i Pere – Colau i Fèlix.
8) Vilamarxant, divendres 13-3-15 (17:30 h): Fageca i Natxo – Víctor, Salva i Martí I.
9) Pelaio, dissabte 14-3-15 (17:30 h): Fageca i Raül – Santi II i Fèlix.
10) Pedreguer, dissabte 14-3-15 (16:45 h.):
1a) Ferrer i Sala – Carlos II i Conillet.
2a) León i Jesús – Miguel i Hèctor.
11) Petrer, dissabte 14 -3-15 (18:30 h): Pablo II i Hèctor II – Francés i David.
12) Xàbia, diumenge 15-3-15 (11:30 h) Lliga-2: Boni II i Víctor II – Giner, Sala i Jordi.
13) Dénia, diumenge 15-3-15 (11:30 h) Trofeu Falles: Genovés II i Pere – Víctor, Fèlix i Carlos.
14) Alzira, diumenge 15-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio J. Salvador – Trio David L.
2a) Lliga-2: Marc, Zarzo i Feridor – Xavi II, Víctor II i feridor.
15) Pobla, dilluns 16-3-15 (16 h): Promoció.
*Di-2: Torneig Individual: Pablo II – Marc.
16) Borriana, dilluns 16-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L. Rafa i Naharros.
2a) Lliga-2: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
17) Guadassuar, dilluns 16-3-15 (17:30 h):
1a) Juvenils.
*Di-23: Lliga Promeses: Martí II, Martí I i Sergi – Salva, Xavi i Pablo P.
2a) Professionals
*Di-9: Ferrer i Hèctor II – Marc i Zarzo.
18) Massamagrell, dimecres 17-3-15 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dimecres 10-3-15 (16:45 h) (Pdes. d’Oliva):
1a) Jeffry i Gabi – Caxu i Xoto.
2a) Monjo i Dorín – Pepe i Brisca.
2) Llosa, dimecres 10-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Víctor i Sidahmed – Domingo i Sagasta.
3) Bellreguard, dijous 12-3-15-(16:45 h):
1a) Montaner i Alvàn – Verger i Gabi.
2a) Trofeu Falles: Escoto i Roberto – Ian i Tonet II.
4) La Llosa, dijous 12-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Raül i Gabi – Caxu i Borja.
5) Piles, divendres 13-3-15 (16:45 h):
1a) Ferran i Lorja – Dani i H.Ibiza.
2a) Sergio i Brisca – Punxa, Josep i Sagasta.
6) Genovés, divendres 13-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-27: Pablo i Molina – Feo i Lorja.
2a) Marrahí i N.Badenes – Monjo i Sanxis.
7) Bellreguard, dissabte 14-3-15 (16:45 h):
1a) Nalda i Pau – Pablo i Ricardet.
2a) Waldo i Moro – Moltó i Tonet II.
8) La Llosa, dissabte 14-3-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Sagasta – Ricard i Sidahmed.
9) Bellreguard, diumenge 15-3-15 (16:30 h):
1a) Feo i Molina – P.Salvà i Lorja.
2a) Trofeu Falles: Domingo i Gabi – Jordi i Nèstor.
10) Xeraco, diumenge 15-3-15 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-1: N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina
2a) Professionals: Lliga Diputació València.
*Dg-1: Escoto i Josep – Mario i Miravalles.
11) Alzira, diumenge 15-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio J.Salvador – Trio David L.
2a) Lliga-2: Xavi II i Víctor II i feridor – Marc, Zarzo i feridor.
12) Dénia, diumenge 15-3-15 (11:30 h.): No sabem si n’hi ha Pda.
*Dg-1: P.Salvà i Arnau – Salelles i Alvàn.
13) Xàbia, diumenge 15-3-15 (10:30 h):
1a) C. Local: Vicent i Tofol – Cova i Diego.
2a) Sariero i Trini – Ferrer i Vilare.
14) Vilanova, dilluns 16-3-15 (16:30 h): Promoció.


3.-Partides RASPALL-AFICIONATS.
· Dissabte, 7 de març.
1aCat.: 1) Oliva A – Cocentaina. 2) Bicorp A – Alzira A. 3) Xeraco A – Xeraco B.
4aCat. gr.2: 1) Polinyà A – Dénia.


4.-Partides LLARGUES.
· 5ena Jornada, diumenge 15 de març.
1a) -1) Murla B – Sella. -2) Murla A – Parcent. -3) Benimagrell – Benidorm. –Descansa: Alfàs.
2a) -1) Xaló – Murla. -2) La Vila – Mutxamel. -3) Campello – Sella. -4) Tormos – Finestrat.
3a) -1) Tibi – Crevillent B. -2) Fondó Neus – Crevillent A. – Descansa: Parcent i Agost

113 Visites

Deixa un comentari