Partides interessants de pilota per a la setmana

Seguint la nostra seguida ací teniu les partides de pilota més destacades als diferents trinquets i modalitats. Als trinquets segueix l’emoció dels principals campionats però sense desmerèixer les partides de promeses que estan, algun d’ells, ja a una petjada de ser jugadors de primera. En pràcticament tots els trinquets podreu trobar partides d’aficionats i de jovens abans d’eixes partides de primera així que acudiu una estona abans i gaudireu de l’experiència.
Partides de interès per a esta setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 26-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio J.Salvador – Trio Ricardo.
2a) Pedro i Carlos – Ferrer i Natxo.
2) Sueca, divendres 27-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Martí II – Trio David L.
2a) Lliga-2: Pablo II i Pepet – Xavi II, Víctor II i feridor.
3) Vila-real, divendres 27-3-15 (18:30 h): Pere Roc II i Hèctot – Víctor i Natxo.
4) Benidorm, divendres 27-3-15 (18:30 h): León I Pere – Pablo i Santi.
5) Vilamarxant, divendres 27-3-15 (17:30 h): Santi II i Monrabal – Carlos II, Salva i Martí.
6) Torrent, divendres 27-3-15 (16:30 h) Lliga-2: Boni i Colau II – Marc, Zarzo i feridor.
7) Pelaio, dissabte 28-3-15 (17 h) Homenatge Vicent Cervera:
1a) Cervera i Tino – Mezquita i Tato.
2a) Soro III i Fèlix – Genovés II i Raül.
8) Pedreguer, dissabte 28-3-15 (16:45 h.):
1a) Lliga-2: Francés i Conillet – Boni i Colau II.
2a) Fageca i Xavi – Miguel i Jesús.
9) Petrer, dissabte 28-3-15 (18:30 h): No sabem si n’hi ha Partida
*Ds-21: Miguel i Hèctor – Genovés II i Carlos.
10) Murla, diumenge 29-3-15 (11:30 h) Lliga-2: Giner, Sala i Jordi – Marc, Zarzo i feridor.
11) Xàbia, diumenge 29-3-15 (10:30 h):
1a) Aficionats Raspall.
2a) Semifinal Raspall: Marrahí i Alberto – Pepe, Brisca i Tonet II.
12) Dénia, diumenge 29-3-15 (11:30 h) No sabem si n’hi ha Partida
*Dg-15: Genovés II i Pere – Víctor, Fèlix i Carlos.
13) Alzira, diumenge 29-3-15 (16:45 h):
1a) Campionat Raspall Aficionats 1a Cat.
*Dg-22: Campionat Raspall Aficionats 1a Cat.): Alzira – Xeraco.
2a) Pujol II i Dani – Santi II, Santi i Carlos
*Dg-22: Fageca i Herrera – Colau i Natxo.
14) Pobla, dilluns 30-3-15 (16 h): Lliga Promeses: Trio Llís de la Vega – Trio Kevin.
15) Borriana, dilluns 30-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
16) Guadassuar, dilluns 30-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Martí II – Trio Ricardo.
2a) Lliga-2: Giner, Sala i Jordi – Pablo II i Pepet.
17) Massamagrell, dimarts 31-3-15 (16:30 h): Professionals.
*Dm-23: Genovés i Hèctor – Miguel i Raül


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 26-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-19: P.Salvà i Nèstor – Jeffry i Lorja.
2a) Domingo i Gabi – Sergio i Dorín.
2) La Llosa, dijous 26-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Raül i Ricardet II – Dani i Guillem.
3) Piles, divendres 27-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-20: Ferran i Lorja – Dani i H.Ibiza.
2a) Punxa i Brisca – Monjo i Josep.
4) Vilanova, divendres 27-3-15 (16:30 h): Promoció.
5) Genovés, divendres 27-3-15 (16:45 h):
1a) Pablo i Pepe – Feo i Lorja.
2a) Copa – 1era Semifinal 1era ronda: Waldo i Sanxis – Moltó i Roberto.
6) Bellreguard, dissabte 28-3-15 (16:45 h):
1a) Domingo i Ricardet – Xaveli II i Gabi.
2a) Guille i Coeter II – Sergio i Canari.
7) La Llosa, dissabte 28-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Sidhamed – Ricard i Sagasta
*Ds-14: Pepe i Sagasta – Ricard i Sidahmed.
8) Bellreguard, diumenge 29-3-15 (16:30 h):
1a) Nalda i Lorja – Caxu i Pau.
2a) Ian i Roberto – Pablo i Moro.
9) Xeraco, diumenge 29-3-15 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-1: N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina
2a) Professionals
*Dg-1: Escoto i Josep – Mario i Miravalles.
10) Dénia, diumenge 29-3-15 (11:30 h): No sabem si n’hi ha pda.
*Dg-1: P.Salvà i Arnau – Salelles i Alvàn.
11) Xàbia, diumenge 29-3-15 (10:30 h):
1a) Aficionats
2a) I Copa Raspall 2ona Semifinal: Marrahí i Alberto – Pepe, Brisca i Tonet.
12) Vilanova, dilluns 30-3-15 (16:30 h): Promoció.


3.-Partides RASPALL-AFICIONATS. 4rta Jornada.
· Dissabte 28 de març.
1era Categoria:
1) Cocentaina – XeracoA
2) XeracoB – AlziraA.
3) OlivaA – BicorpA.
4rta Categoria grup 2:
1) Dénia – Benicull.


4.-Partides LLARGUES. 6ena Jornada.
· Diumenge 29 de març.
-1era)
1) Benimagrell – Murla A
2) Alfàs – Parcent
3) Murla B – Benidorm.
–Descansa: Sella
-2ona)
1) Murla – Mutxamel
2) Xaló – Finestrat.
3) Tormos – Campello.
4) La Vila – Sella.
-3era)
1) Parcent – Fondó de les Neus
2) Agost – Tibi.
–Descansa: Crevillent A i Crevillent B.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoria. 2ona Jornada.
· Dissabte 28 de març.
1) Moixent – Quart.
2) Almussafes – Almenara.
3) Museros – Xest.


52 Visites

Deixa un comentari