Partides interessants de pilota per a la setmana

Una setmana més ací teniu les partides de pilota a les diferents modalitats i trinquets per a què les consulteu i esteu ben informats de les partides que teniu al nostre voltant. Recordeu que si vos agrada l’esport de la pilota els dimarts a les 21h de la nit teniu, de la mà de tot un expert en Josep M. Ferreiró, tota la informació més destacada de la setmana al nostre esport. Sintonitza’ns.
Partides més interessants de pilota per a esta propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Borriana, dijous 16-4-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Pedro i Herrera – Pablo II i Héctor II
2) Pelaio, dijous 16-4-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses 2ona Semifinal: Trio Kevin – Trio Martí II
2a) Lliga-2 1era Semifinal: Boni i Colau II – Xavi II i Víctor II i feridor.
3) Sueca, divendres 17-4-15 (17 h):
1a) Lliga Promeses 2ona Semifinal: Trio Lluís de la Vega – Trio J. Salvador.
2a) Lliga-2 2ona Semifinal: Francés i Conillet – Marc, Zarzo i feridor.
4) Vila-real, divendres 17-4-15 (18:30 h): Fageca i Natxo – Víctor i Jesús.
5) Vilamarxant, divendres 17-4-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Colau i Raúl – Boni i Santi.
6) Torrent, divendres 17-4-15 (16:30 h): No sabem si n’hi ha partida.
*Dv-27: Boni i Colau II – Marc, Zarzo i feridor.
7) Petrer, dissabte 18-4-15 (18:30 h): Ferrer i Víctor II – Carlos i Hèctor II.
8) Pelaio, dissabte 18-4-15 (17:30 h) X Trofeu Universitat 1era Semifinal:
Soro III i Jesús – Fageca, Xavi i Monrabal.
9) Pedreguer, dissabte 18-4-15 (16:45 h):
1a) Ferrer – Pablo II.
*Ds-11: Ferrer i Jordi – Giner i Conillet.
2a) León i Salva – Santi II i Natxo.
10) Dénia, diumenge 19-4-15 (11:30 h) Trofeu Diputació Alacant:
Miguel, Dani i Hèctor II – Pere Roc II, Santi i Carlos.
11) Alzira, diumenge 19-4-15 (17 h):
1a) Campionat raspall aficionats.
2a) Waldo i Sanxis – Ian i Coeter II.
12) Xest, diumenge 19-4-15 (11:30 h): Pujol II i Titín III – Genovés II i Raül.
13) Pobla, dilluns 20-4-15 (16 h): Promoció.
*Di-7: 1a) Juvenils. 2a) Soro i Salva – Víctor, Fèlix i Hèctor II.
14) Borriana, dilluns 20-4-15(16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
15) Guadassuar, dilluns 20-4-15 (16:45 h): No sabem si n’hi hauran partides.
1a) Juvenils
*Di-30: Promeses: Trio Martí II – Trio Ricardo.
2a) Professionals.
*Di-30: Lliga-2: Giner, Sala i Jordi – Pablo II i Pepet.
16) Massamagrell, dimarts 21-4-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-7: Genovés i Xavi – Soro i Raül.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 16-4-15 (16:45 h):
1a) Montaner i Pau – Badenes i Nèstor.
*Dj-9: Montaner i Molina – Kilian i Alvan.
2a) Pablo i Gabi – Verger i Dorín.
*Dj-9: Monjo i Tonet II – Domingo i Canari.
2) La Llosa, dijous 16-4-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Escoto i Ricardet – Lluïset i Borja.
3) Piles, divendres 17-4-15 (16:45 h) Finals:
1a) Nalda i Guillem – Ferran i H.Ibiza.
2a) Sergio i Josep – Monjo i Canari.
4) Vilanova, divendres 17-4-15 (16:30 h): Promoció.
5) Genovés, divendres 17-4-15 (16:45 h):
1a) David i Raül – Feo i Molina.
2a) Ian i Sanxis – Caxu i Coeter II.
6) Bellreguard, dissabte 18-4-15 (16:45 h):
1a) Escoto i Sagasta – Raül i Pau.
*Ds-11: Escoto i Pau – Xaveli II i Borja.
2a) Moltó i Alberto – Punxa i Moro.
*Ds-11: Pepe i Sanxis – Sergio i Dorín.
7) La Llosa, dissabte 18-4-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Pepe i Gabi – Domingo i Brisca.
8) Bellreguard, diumenge 19-4-15 (16:30 h):
1a) Caxu i Lorja – Nalda i Seve.
*Dg-12: Ferran i Gabi – Nalda i Nèstor
2a) Monjo i Nèstor – Guille i Tonet II.
*Dg-12: Domingo i Moro – Ian i Brisca.
9) Alzira, diumenge 19-4-15 (17 h):
1a) Campionat raspall aficionats.
2a) Waldo i Sanxis – Ian i Coeter II.
10) Xeraco, diumenge 19-4-15 (10:30 h): No sabem si n’hi hauran partides.
1a) Juvenils
*Dg-1: N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina
2a) Professionals
*Dg-1: Escoto i Josep – Mario i Miravalles.
11) Xàbia, diumenge 19-4-15(10:30 h):
1a) Aficionats raspall.
2a) Promoció.
*Dg-29: Marrahí i Alberto – Pepe, Brisca i Tonet.
12) Vilanova, dilluns 20-4-15 (16:30 h):
1a) Promoció.
2a.)Lliga: Sergio i Canari – Pepe, Brisca i Tonet II.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS. 5ena Jornada.
· Dissabte 18 d’abril.
1era Categoria: 1) Bicorp A – Cocentaina.
2) Xeraco A – Alzira A
3) Oliva A – Xeraco B.
4rta Categoria Grup II: 1) Castelló de Rugart – Dénia.


4.-Partides LLARGUES. 8ena Jornada.
· Diumenge 19 d’abril.
1era Categoría: 1) Alfàs – Benimagrell 2) Murla B – Murla A 3) Sella – Parcent Descansa: Benidorm.
2ona Categoría: 1) La Villajoyosa – Tormos 2) Xalo – Campello 3) Murla – Sella 4) Mutxamel – Campello.
3era Categoría: 1) Tibi – Fondo 2) Crevilent B – Crevillent A 3) Agost – Parcent.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoria. 3era Jornada.
· Dissabte 18 d’abril. No hi ha partides. Es jugarà el 25 d’abril.

6 Visites

Deixa un comentari