Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics “del Racó de la pilota del Tio Canya”, una vegada més ací teniu les partides per a esta setmana per a que com és ja de costum, i des de fa uns anys, pugau triar les que més vos agraden. A continuació vos posem el calendari de les partides tant de E. i C., com de raspall, de llargues i de frontó… les de professionals, les de promeses, les de jòvens i les de veterans, les dels trinquets llunyans i també les dels propers tot per a que elegiu aquelles que més vos criden, i així gaudir d’una bona estona amb el nostre esport.
Partides de pilota per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Torrent, divendres 22-5-15 (19 h) Copa 3.000: Juan, Pepet i Calles – Carlos II, Martín i Vicent.
2) Sueca, divendres 22-5-15 (17 h) Copa 3.000:
1a) Juvenils.
2a) VIII Copa Diputació: Miguel, Dani i Conillet – Fageca, Raül i Hèctor II.
3) Vila-real, divendres 22-5-15 (18:30 h): Professionals.
*Dv-15: Soro III i Natxo – Pujol II i Hèctor.
4) Vilamarxant, divendres 22-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pere Roc II i Pere – Víctor i Monrabal.
5) Genovés, divendres 22-5-15 (17 h) Memorial Raül Rodriguez ”El Moreno”:
1a) Sub-23: Pablo i Seve – Feo i Lorja.
2a) Guille i Coeter II – Moltó i Roberto.
6) Petrer,dissabte 23-5-15 (18:30 h) Copa Diputació: Genovés II i Jesús – León, Xavi i Monrabal.
7) Pelaio, dissabte 23-5-15 (17:30 h): Francés, Natxo i Carlos – Pujol II i Salva.
8) Pedreguer, dissabte 23-5- (17: h).
1a) Juvenils.
*Ds-16: Ferrer i Jordi – Carlos II i Sala.
2a) Soro III i Hèctor – Fageca, Pere i Hèctor II.
9) Xàbia, diumenge 24-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall.
2a) Copa Diputació: Pere Roc II, Santi i Carlos – Santi II, Fèlix i Víctor II.
10) Alzira, diumenge 24-5-15 (17 h):
1a) Juvenils –Raspall
*Dg-17: Pablo i Seve – Nalda i H.Ibiza.
2a) Víctor i Herrera – Marc i Salva.
11) Borriana, diumenge 24-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Diputació: Soro III i Hèctor – Pujol II i Natxo.
12) Borriana, dilluns 25-5-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
13) Guadassuar, dilluns 25-5-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-18: Salva i Xavi Font – J. Sdor. i Rafa.
2a) Professionals.
*Di-18: Giner i Herrera – Carlos II i Conillet.
14) Massamagrell, dimarts 26-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-19: Soro i Santi – Genovés i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 21-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dj-14: Ferran i Raül – Pablo i H.Ibiza.
2a) Nalda i Miravalles – Escoto i Sagasta.
2) La Llosa, dijous 21-5-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Lluïset i Guillem – Caxu i Ricardet.
3) Piles, divendres 22-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dv-15: Feo i Lorja – Verger i Molina.
2a) Monjo i Brisca – Verger, Sanxis i Sagasta.
4) Vilanova, divendres 22-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
5) Genovés, divendres 22-5-15 (17 h): Memorial Raül Rodriguez “El Moreno”:
1a) Sub-23: Pablo i Seve – Feo i Lorja.
2a) Guille i Coeter II – Moltó i Roberto.
6) Bellreguard, dissabte 23-5-15 (17 h.):
1a) Sub-23: Mata i Pau – Nalda i H.Ibiza.
2a) Pablo i Moro – Ian i Canari.
7) La Llosa, dissabte 23-5-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Sergio i Tonet II – Pepe i Sidahmed.
8) Bellreguard, diumenge 24-5-15 (17 h):
1a) Caxu i Gabi – Ferran i Sagasta.
2a) 2ona Final Absoluta Raspall: Waldo i Sanxis – Guille, Alberto i Ricardet.
9) Xàbia, diumenge 24-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall?.
2a) Copa Diputació: Pere Roc II, Santi i Carlos – Santi II, Fèlix i Víctor II.
10) Xeraco, diumenge 24-5-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23: N.Badenes i Borja – Verger i Molina.
11) Vilanova, dilluns 25-5-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Professionals.
*Dg-18: N.Badenes i Borja – Montaner i Ricardet.


3.-Partides RASPALL-AFICIONATS. 10ena jornada.
· Dissabte 23 de maig. Última Jornada Lliga en 1era. i 4rta.
– 1a Cat.:
1) Xeraco B – Cocentaina. 2) BicorpA – XeracoA. 3) Oliva A – Alzira A.
– 4rta Cat. gr. II:
1) Dénia – Barxeta.


4.- Partides LLARGUES. Jornada 13ena. Diumenge 31 de maig.
· Diumenge 24 de maig. No n’hi han Partides.
· Diumenge 31 de maig.
1a) -1) Benimagrell – Parcent. -2) Alfàs – Murla A. -3) Sella – Benidorm. – Descansa = Murla B.
2a) -1) Tormos – Sella. -2) Vila – Campello. -3) Murla – Finestrat -4)Xaló – Mutxamel.
3a) -1) Agost – Crevillent B. -2) Parcent – Crevillent A. –Descansa = Tibi i FondóNeus.


5.-Partides FRONTÓ-AFICIONATS 1era Cat. 8ena Jornada.
· Dissabte 23 de maig.
-1) Xest – Quart A. -2) Almussafes – Museros -3) Moixent – Almenara.


6.–Partides ESCALA i CORDA. Campionat Sub-18 Individual.
· Alcàsser Dijous 21, 4rts. de final :
1a-(17 h): Lluís de la Vega – Sergi Woodall.
2a-(17:45 h): Marc Giner – Sacha Kruithof.
3a-(18:30 h) J.Ramón Martí II – Salva Palau.
4a-(19:15 h): Josep Sdor. – David Lostado


36 Visites

Deixa un comentari