Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics seguidors “del Racó de la Pilota del Tio Canya” ací teniu les partides a les diferents modalitats i trinquets arreu del nostre territori, tant de lluny com de prop. Si ho mireu, veureu que hi ha de ben bones i ben prop. Seguiu el nostre esport.

La propera setmana no hi haurà programa en directe, no obstant, sí vos pujarem a la web les partides per a què esteu ben informats.
Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 28-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-14: Giner i Sacha – Salva i Rafa.
2a) Santi II i Hèctor – Víctor i Monrabal.
2) Sueca, divendres 29-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Hèctor II – Pedro i Salva.
3) Vila-real, divendres 29-5-15 (17 h) Semifinals Sub-18 Individual:
1a) J.Sdor – Salva Palau.
2a) Lluís Vega – Marc Giner.
4) Vilamarxant, divendres 29-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Diputació: Pere Roc, Santi i Carlos – Pujol i Natxo.
5) Petrer, dissabte 30-5-15 (18:30 h) Professionals?
*Ds-23: Genovés II i Jesús – León, Xavi i Monrabal.
6) Pelaio, dissabte 30-5-15 (17:30 h): León, Pere i Carlos – Colau, Raül i Monrabal.
7) Pedreguer, dissabte 30-5-15 (17: h)
1a) Ferrer i Sacha – Giner i Sala.
2a) Copa Diputació: Soro III i Hèctor – Santi II, Fèlix Víctor II.
8) Bellreguard, diumenge 31-5-15 (17 h):
1a) Copa Diputació: Genovés II i Jesús – Miguel, Dani i Conillet.
2a) Raspall.
9) Xàbia, diumenge 31-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall local.
2a) Raspall Promoció.
10) Alzira, diumenge 31-5-15 (17 h):
1a) Raspall Sub-23: Nalda i H.Ibiza – Feo i Lorja.
2a) Professionals Raspall.
11) Pobla, dilluns 1-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Diputació: León, Xavi i Monrabal – Fageca, Raül i Hèctor II.
12) Borriana, dilluns 1-6-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-25: Pujol i Natxo – Soro i Hèctor.
13) Guadassuar, dilluns 1-6-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-25: Lluís i Nèstor – David i Pablo.
2a) Professionals.
*Di-25: Francés i Josep – Ferrer i Hèctor II.
14) Massamagrell, dimarts 2-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-26: Colau i Raül – Pere Roc II i Pere.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 28-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dj-21: Ferran i Raül – Pablo i H.Ibiza.
2a) Pabo i Tonet II – Lluïset i Gabi.
2) La Llosa, dijous 28-5-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Sub 23: Montaner i Ricardet – Feo i Lorja.
3) Bellreguard??, divendres 29-5-15 (17 h) (Partides d’Oliva):
1a) Sub 23: Montaner i Ricardet. – Nalda i Ibiza.
2a) Monjo i Sanxis – Guille i Canari.
4) Vilanova, divendres 29-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Fede i Jordà – Momblanc i Raül G.
5) Genovés, divendres 29-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
6) Bellreguard, dissabte 30-5-15 (17 h):
1a) Badenes i Ricardet – Kilian i Raül II. Juvenils.
2a) Waldo i Moro – Punxa, Coeter II i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 30-5-15 (16:15 h) Partides contra el Càncer:
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Pepe i Sidahmed – Ian i Gabi.
8) Bellreguard, diumenge 31-5-15 (17 h):
1a) Copa Diputació: Genovés II i Jesús – Miguel, Dani i Conillet.
2a) Escoto i Miravalles – Caxu i Sanchis.
*Dg-24: Waldo i Sanxis – Guille, Alberto i Ricardet.
9) Alzira, diumenge 31-5-15 (17 h):
1a) Sub-23: Nalda i Ibiza – Feo i Lorja.
2a) Sergio i Dorín – Guille i Roberto.
10) Xàbia, diumenge 31-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall
2a) P.Salvà i Arabí – Murillo i Arnau.
11) Xeraco, diumenge 31-5-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sub 23: Pablo i Seve – Montaner i Ricardet.
12) Vilanova, dilluns 1-6-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Professionals.
13) Bellreguard, dimarts 2-6-15 (17 h) (Partides d’Oliva):
1a) Sub23: Montaner i Ricardet – Verger i Molina.
2a) Professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte passat, 23 de maig va ser la última jornada Lliga en 1era. i 4rta.


4.-Partides LLARGUES. Jornada 13ena.
· Diumenge 31 de maig.
1a) 1) Benimagrell – Parcent. 2) Alfàs – Murla A. 3) Sella – Benidorm – Descansa = Murla B.
2a) 1) Tormos – Sella 2) Vila – Campello -3) Murla – Finestrat 4) Xaló – Mutxamel
3a) 1) Agost – Crevillent B. 2) Parcent – Crevillent A. – Descansa = Tibi i FondóNeus.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS. 1era Categoria 9ena jornada.
· Dissabte 30 de maig.
1) Almenara – Xest.
2) Museros – Quart A.
3) Almussafes – Moixent.


6.-Partides ESCALA i CORDA. Campionat Sub-18 Individual.
· Vila-Real, divendres 29 de maig. Semifinals (17 h):
1a) José Sdor – Salva
2a) Lluïs – Marc.
– FINALS a La Pobla de Vallbona, dilluns 1-6-15 (17 h)


7.-Partides RASPALL JUVENIL Tecnificació. Semifinals:
1a) La Llosa, dimecres 27-5-15 (19:30 h): Rafa i Pepe – Eliseu i Rafa M.
2a) Xeraco, dijous 28-5-15 (19:30 h): Pau i Xavier – Josep i Diego.


94 Visites

Deixa un comentari