Partides interessants de pilota per a la setmana

Un dia més ací teniu les partides de la setmana als diferents trinquets i competicions. Com van anunciar la setmana passada, este dimarts no vàrem tenir programa en directe així que a continuació vos portem a més de les partides, alguns dels resultats que s’han donat.
Feu bona tria i seguiu gaudint del nostre esport.
Alguns resultats de la setmana:

· Copa Diputació:
Eliminats per a 2ona fase: 1) Pere Roc II, Santi i Carlos. 2) Genovés II i Jesús.

· Raspall Cadet Parelles, lliga acabada:
1) Joan A. i Adrià 14 5 +65
2) Pau Mullet i Aarón 10 5 +20
3) Crist.i Ivà 9 5 +5
4) Diego Xapa i Emi 8 5 +5
5) Emil i Jonhat 4 5 -35
6) Carlos i Gerard 0 5 -60.
– Semifinal Xeraco, dijous 21:
1) Joan i Adrià 25 – Diego i Xapa i Emi 10.
2) Crist. i Ivà 25 – Pau i Aarón 0.

· Raspall Juvenil Parelles:
1) Rafa (Alz) i Pepe (Can.) 11 5 +35.
2) Pau G (Gav). I Xav (Alc) 10 5 +25
3) Josep (Can) i Diego-(Xàb) 10 5 +30.
4) Eliseu (Ont) i Rafa (Benisuera) 10 5 +25
5) Víct. (Rafelgu) i Aarón (Laguar) 4 5 -30
6) Robert(Quatr) i Chofre (Piles) 0 5 -85.
– Semifinal La Llosa, dimecres 27: 3r-4t) Rafa i Pepe 25 – Eliseu i Rafa M 15.
– Final: Pau G. i Xavier 25 – Josep i Diego 10.

· E. i C. VIII Copa Diputació València.
Vilamarxant, divendres 29: Pujol i Natxo 60 – Tr. Pere R. 35
Pedreguer, dissabte 30: Soro i Hèctor 50 – Tr. Santi II 60.
Bellreguard, diumenge 31: Genovés i Jesús 50 – Tr. Miguel 60
La Pobla, dilluns 1: Tr. León 40 – Tr. Fageca 60.
– Classificació:
Gr.A: 1) Fageca 6 3 +20. 2) León 5 3 +20. 2) Miguel 5 3 +5 4) Genovés 2 2 -45.
Gr.B: 1) Pujol 8 3 +55. 2) Santi II 5 3 +5. 3) Soro 5 3 +15. 4) Pere Roc II 0 3 -75.
– Properes 2ona fase:
1era ronda:
1) Genovés, divendres 5-6-15: Miguel – Fageca
2) Dénia, divendres 5-6-15: Soro III – León.
3) Pedreguer, dissabte 6-6-15: Pujol II – Santi II.
Semifinals:
1) Massamagrell dimarts 9-6-15: 2) Guadassuar dimecres 10-6-15:
Final: Pelaio, dissabte 13-6-15.

· E. i C. – Sub-18 Individual:
– Semifinal:
Vila-Real, divendres 29: 1) José Sdor. 60 – Salva 40. 2) Lluís Vega 55 – Marc Giner 60.
– Finals La Pobla dilluns 1: 3r-4t): Salva 45 (lesió dit) – Lluís 40. Final): J.Sdor. 55 – Marc Giner 60.

· Sub-23 Raspall:
La Llosa, dijous 28: Mont. i Ric. 25 – Feo i Lorja 15.
Piles, divendres 29: Pablo i Seve – Mata i Pau.
Xeraco diumenge 31: Pablo i Seve 20 – Mont. i Ric.25
Alzira diumenge 31: Nalda i Ibiza – Feo i Lorja.
Oliva, dimarts 2: Mont. i Ric. – Verger i Mol.

· Semifinals Raspall Aficionats. Anada, dissabte 6-6-15. Tornada, dissabte 13-6-15.
1era:
1) Cocentaina – Xeraco A. 2) Alzira A – Bicorp A.
3era:
1) Canals A – Oliva A.
4rta A:
1) Planes. – Gavarda B. 2) C. Rugat – Quatretonda B.
4rta B:
1) (Alqueria A. – Gavarda) – Oliva C

· Llargues, jornada 13, diumenge 31:
1era:
1) Benim.10 – Parc.1 2) Alf. 5 – MurA.10 3) Sella 10 – Benid.1 -Descansa = Murla B.
2ona:
1) Torm.10 – Sell.2 2) Vila 10 – Camp.2. 3) Murl.10 – Finest.1. 4) Xaló – Mutx.l
3era:
1) Agost 10 – Crevillent B 5. 2) Parcent 10– Crevillent A 7. –Descansa = Tibi i FondóNeus.

· Frontó Aficionats 1era Cat. Jornada 9:
1) Almenara 0 – Xest 41. 2) Museros 39 – Quart A 41. 3) Almus.41 – Moix.34.


1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 4-6-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-14: Giner i Sacha – Salva i Rafa.
2a) Professionals.
2) Genovés, divendres 5-6-15 (17 h):
1a) Sub-23 Raspall.
2a) Copa Diputació 2a fase 1a ronda: Trio Miguel – Trio Fageca.
3) Dénia, divendres 5-6-15 (?h) Copa Diputació: Soro III I Hèctor – Trio León.
4) Sueca, divendres 5-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Herrera – Marc i Carlos.
5) Vila-real, divendres 5-6-15 (18:30 h): Pere Roc i Pere – Víctor i Santi.
6) Vilamarxant, divendres 5-6-15 (17 h):
1) Juvenils.
2) Professionals
*Dv-29: Pere Roc, Santi i Carlos – Pujol i Natxo.
7) Petrer, dissabte 6-6-15 (18:30 h): Professionals
*Ds-23: Genovés II i Jesús – León, Xavi i Monrabal.
8) Pelaio, dissabte 6-6-15 (17:30 h): Professionals.
*Ds-30: León, Pere i Carlos – Colau, Raül i Monrabal.
9) Pedreguer, dissabte 6-6-15 (17: h):
1a) Ferrer i Sacha – Giner i Conillet.
2a) Copa Diputació 2a fase 1a ronda: Pujol II i Natxo – Santi II, Fèlix Víctor II.
10) Xàbia, diumenge 7-6-15 (10:30 h ):
1a) Raspall local.
2a) Raspall-Promoció.I.
11) Alzira, diumenge 7-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dg-31: Nalda i H.Ibiza – Feo i Lorja.
2a) Professionals.
12) La Pobla, dilluns 8-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Promoció.
*Di-1: Finals Sub-18- Indiv. E. i C.
13) Borriana, dilluns 8-6-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-1: Finals Individual Sub-18.
2a) Professionals.
*Di-1: Finals Individual Sub-18.
14) Guadassuar, dilluns 8-6-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-1: David i Sacha – Sergi i Pablo.
2a) Professionals.
*Di-1: Marc i Pepet – Ferrer i Conillet.
15) Massamagrell, dimarts 9-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-2: Soro i Fèlix – Puol i Santi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 4-6-15 (17 h):
1a) Feo i Raül II– Kilian i Lorja.
2a) Nalda i Roberto – Escoto i Gabi.
2) La Llosa, dijous 4-6-15(17 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Guillem – Ferran i Sagasta.
3) Piles, divendres 5-6-15 (17 h):
1a) P.Salvà i Nèstor – Badenes i Borja.
2a) Ian i Coeter II – Sergio i Canari.
4) Vilanova, divendres 5-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
*Dv-29: Fede i Jordà – Momblanc i Raül G.
5) Genovés, divendres 5-6-15 (17 h):
1a) Sub-23: Montaner i Ricardet – Mata i Pau.
2a) Copa Diputació E. i C.:
6) Bellreguard, dissabte 6-6-15 (17 h):
1a) Sub-23: Verger i Molina – Nalda i H.Ibiza.
2a) Moltó i Dorín – Punxa, Alberto i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 6-6-15 (17 h):
1a) Xiquets.
2a) Trofeu Bollo: Waldo i Sanxis – Pepe, Moro i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 7-6-15 (17 h):
1a) Pablo i Seve – Ferran i Sagasta.
2a) Guille i Gabi – Ian i Brisca.
9) Alzira, diumenge 7-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-31: Sergio i Dorín – Guille i Roberto.
10) Xeraco, diumenge 7-6-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-31: Pablo i Seve – Montaner i Ricardet.
11) Vilanova, dilluns 8-6-15(16:30 h):
1a) Promoció
2a) Sub 23: Badenes i Borja – Feo i Lorja.
12) Bellreguard (pdes. d’Oliva) dimarts 9-6-15 (17 h):
1a) Montaner i Ricardet – Verger i Molina.
2) Professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
Semifinals d’anada dissabte 6 de juny. Tornada, dissabte 13 de juny.
1era) 1) Cocentaina – Xeraco A. 2) Alzira A – Bicorp A.
3era) 1) Canals A – Oliva A.
4rta A) 1) Planes – Gavarda B. 2) C. Rugat – Quatretonda B.
4rta B) 1) (Alqueria – Gavarda) – Oliva C.


4.-Partides LLARGUES. 13ena i última jornada.
· Diumenge 7 de juny.
1era) 1) Murla A – Benimagrell 2) Parcent – Alfàs 3) Benidorm – Murla B –Descansa = Sella.
2ona) 1) Campello – Tormos 2) Sella – La Vila 3) Finestrat – Xaló 4) Mutxamel – Murla
3era) 1) Tibi – Agost. 2) FondóNeus – Parcent –Descansa = Crevillent A i Crevillent B


5.-Partides FRONTÓ- AFICIONATS 1era Cat. 10ena i última jornada.
· Dissabte 6 de juny.
1) Quart A – Almenara. 2) Xest – Almussafes. 3) Moixent – Museros.


6.–Partides RASPALL TECNIFICACIÓ.
· Finals, Xeraco dijous 4 de juny ( 19 h) :
1) Cadets ( 19 h): Joan A. i Adrià – Cristià i Ivà.
2) Juvenils (20 h): Rafa i Pepe – Pau i Xavier.

103 Visites

Deixa un comentari