Partides interessants de pilota per a la propera setmana


Amigues i amics del món de la pilota, una setmana més ací a continuació teniu les partides de pilota més interessants per a què gaudiu del nostre esport. Com és habitual en destaquem algunes per ser–ne de més renom. Com sempre també, recordeu d’assistir a les partides del més menuts que són el futur.
Partides per a la setmana:

1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 20-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Ferrer i Jordi – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Marc i Conillet – Francés i Paulino.
2) Sueca, divendres 21-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Vicent (Pablo II) i Natxo II (Cristià) i Feridor – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Adrià II, Pere i Conillet – Miguel i Hèctor.
3) Genovés, divendres 21-2-14 Sub-23 (18:30 h?): Pablo II, Cristià i Feridor – Ferrer i Jordi.
4) Vilamarxant, divendres 21-2-14 (18:30 h.): Pujol II i Hèctor II – Boni i Salva.
5) Vila-real, divendres 21-2-14 (18:30 h.): Alvaro i Monrabal II – Genovés II i Carlos II.
6) Pelaio, dissabte 22-2-14 (17:30 h): Soro III i Pere – Santi II, Jesús i Carlos II
*Ds-8: León, Santi i Tomàs II – Pablo o Pedro (Miguel) i Fèlix.
7) Pedreguer, dissabte 22-2-14 (16:30 h):
1a) Maravilla i Herrera – Pablo i Jesús II.
2a) Bancaixa 1era Semifinal Absoluta: Víctor, Dani i Colau II- Fageca, Xavi Monrabal
8) Petrer, dissabte 22-2-14 (17 h.): Sub-23: Francés i Paulino – Ferrer i Jordi.
9) Bellreguard, diumenge 23-2-14 (16:30 h): Bancaixa 1era Semifinal B: León, Santi i Tomàs – Rodrigo, Raül i Hèctor.
10) Murla, diumenge 23-2-14 (11:30 h): Giner, Sala i Adolfo – Marc i Conillet.
11) Alcàsser, diumenge 23-2-14 (11 h.?): 2 Partides Lliga Semifinals – Cespiva.
12) Benidorm, dilluns 24-2-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha Partides.
13) Alzira dilluns 24-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Francés i Paulino – Giner, Sala i Adolfo.
2a) Professionals.
*Di-17: León i Pere – Alvaro i Natxo.
14) Borriana, dilluns 24-2-14 (18 h.) Professionals.
*Di-27: Angel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
15) Massamagrell, dimarts 25-2-14 (15:30 h) Bancaixa 2ona Semifinal Absoluta: Víctor, Dani i Colau II – Fageca, Xavi i Monrabal.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 20-2-14 (16:30 h):
1a) Cespiva-sub-18 Semifinals: Pablo i Lorja – Ian i Ibiza.
2a) Semifinal Cespiva-sub-23 (2n.- 3r.): Mata i Roberto – Murillo i Ricardet.
3a) Camp.-Hivern (B): Raúl i Leandro III – Escoto i Josep.
2) La Llosa, dijous 20-2-14 (16:30 h):
1a) Xiquets
2a) Lluiset i Sagasta – Domingo i Enrico.
3) Genovés, divendres 21-2-14 (17 h.):
1a) Juvenils
2a) Dani i Guillem – Caxu i Sidhamed
*Dv-14: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 21-2-14 (16:30 h):
1a) Ferràn i Nèstor – Jordi i Brisca.
2a) Campionat Hivern-A: Guille i Moro – Moltó i Sanxis. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 22-2-14 (16:30 h):
1a) Monjo i Sagasta II – Pepe i Xoto. (50 €).
2a) Marrahí i Alberto – Ricard, Canari i Miravalles (150 €).
6) La Llosa, dissabte 22-2-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Cespiva-Juvenil- Semifinal: Nèstor Badenes i Adrià – Ian i H.Ibiza.
3a) 1era Semifinal Sub-23 (1r – 4t): Víctor i Borja – Pau i Molina.
7) Xàbia, diumenge 23-2-14 (11:30 h.)- Professionals?
*Dg-26 Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 23-2-14 (16:30 h):
1a) Bancaixa 2ona Semifinal Absoluta, 1era partida: León, Santi i Colau II – Rodrigo, Raül i Hèctor.
2a) Moltó i Dorín – Punxa i Coeter II. ().
9) Xeraco, diumenge 23-2-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Ferràn i Roberto – Nalda i Brisca. ( 100 €)
10) Vilanova Castelló, dilluns 24-2-14 (16 h.): Professionals?
*Di-2: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.
11) Oliva, dimarts 25-2-14 (16:30 h):
1a) Cespiva: Pablo i Lorja – Pau Salvà i Robert.
2a) Professionals.
*Dm-11: Raúl i Leandro III – David i Xoto.
12) La Llosa, dimarts 25-2-14 (16:30 h):
1a) Cespiva: Nèstor i Adrià – Ian i Robert.
2a) Professionals.
*Dm-18: Sergio i Sidahmed – David i Xoto.


3.-Partides Cespiva ESCOLA i CORDA sub-23 – 2ona Fase.
-Pelaio, dijous 20: (16:45 h) Montcada – Sella. (18 h)Orba – Petrer.
-Sueca, divendres 21: (16:45 h) Vila-real – Montcada.
-Petrer, dissabte 22: (18:30 h) Sella – Petrer.
-Murla, diumenge 23: (11:30 h) Murla – Orba.
-Alzira, dilluns 24: (16,45 h) Petrer – Murla


4.-Partides RASPALL Cespiva sub-23 – Semifinals
-1era Semifinal – Bellreguard, diumenge 20-2-14: Mata i Roberto – Murillo i Ricardet.
-2ona Semifinal – Llosa, dissbate 22-2-14: Víctor i Borja – Pau i Molina.
-FINAL, Piles divendres 28-2-14


5.-Partides RASPALL Cespiva Juvenil – Lligueta Semifinals.
– Bellreguard, dijous 20-2-14 (16:30 h.): Pablo i Lorja – Ian i H.Ibiza.
– Llosa, dimarts 25-2-14 (16:30 h.): Nèstor i Adrià – Ian i H.Ibiza.
– Oliva, dimarts 25-2-14 (16:30 h.): Pablo i Lorja- Pau Salvà i Robert
– FINAL, Piles, divendres 28-2-14 (17 h.)


6.–JECV GALOTXA – Semifinals i Finals Autonòmiques.
· Alfarp, diumenge 23-2-14
-Alevins 9 h.) Pobla – Onda. 9,30 h) Albuixech – Orba ::: Final: 12,30 h.
-Benjamins 10,15 h) Vinalesa – Almassora. 10,45 h) Almussafes – Ondara ::: Final: 13 h.
-Cadets 11,15 h) Alginet – Xilxes. 11,45 h) Borbotó – Orba ::: Final: 16,45 h.
-Infantils 15,30 h) Beniparrell A – Onda 16,15 h) Monserrat – Tibi ::: Final: 17,15 h.

7 Visites

Deixa un comentari