Partides interessants de pilota per a la propera setmana


Amigues i amics ací teniu les partides de pilota per a esta setmana i la vinent. Des “del Racó del Tio Canya” vos recordem que el proper dimarts 1 d’abril, no hi haurà programa en directe. Recordeu que a la secció de descàrregues podeu sentir el programa d’esta setmana. Acudiu a les partides.
Partides interessants propera setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 27-3-14 (16:45 h):
1a) Marc i Conillet – Ferrer i Jesús II.
2a) 1era Semifinal – Trofeu U. València: Soro III i Xavi – Alvaro, Santi i Carlos.
2) Sueca, divendres 28-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-28: Francés i Paulino – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Rodrigo i Tomàs II – Pablo i Jesús.
3) Vilamarxant, divendres 28-3-14 (18:30 h.): Professionals.
4) Vila-Real, divendres 28-3-14 (18 h): Pablo II i Monrabal – Víctor II i Carlos.
5) Pelaio, dissabte 29-3-14 (16:30 h):
1a) Santi II i Herrera – Francés i Natxo.
2a) 2ona Semifinal -Trofeu U. València: Genovés II, Raül i Monrabal – Pujol, Fèlix i Tomàs II.
6) Pedreguer, dissabte 29-3-14 (16:30 h):
1a) Maravilla i Jordi – Marc i Conllet.
2a) Soro III i Salva – Miguel i Hèctor.
7) Petrer, dissabte 29-3-14 (17 h.): Professionals ¿
*Ds-22: Francés i Herrera – Miguel i Paulino.
8) Xest, Frontó Homenatge Antonio Núñez, dissabte 29-3-14 (17 h.):
-1) Infantils: Saúl i Marco II – Jorge i Efrén.
-2) Juvenils: Lluis i Adrià – Julio i Salva.
-3) Veterans: Genovés I i Sarasol I – Sevilla i Xato (Gestalgar).
-4) Basc-Valencià: Mikel Goñi II i Beobide – Alvaro i Adrià II.
9) Alfarp, diumenge 30-3-14 (11:30 h) – Galotxa: Roberto, Santi i Sopetes II i Benja – Moro, Xavi i Fede i Añó
10) Xàbia, diumenge 30-3-14 (10:30 h.)- Juvenils?
*Ds-23: Ferrer i Jordi – Giner, Sala i Adolfo.
11) Alzira, dilluns 31-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-24: Ferrer i Colau II – Maravilla i Guillermo.
2a) Professionals.
*Di-24: Pablo II i Pere – Santi II i Herrera.
12) Massamagrell, dimarts 1-4-14(16 h.): Professionals.
*Dm-25: Miguel i Dani – Pujol II i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 27-3-14 (16:30 h):
1a) Salva i Muro – Pablo i Raül II. (Falta al 7)
2a) Domingo i Dorín – Monjo i Brisca. (100 €).
2) La Llosa, dijous 27-3-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Dani i Víctor – Lluïset i Nèstor.
3) Piles, divendres 28-3-14 (16:30 h)-:
1a) Vercher i Tonet II – Badenes i Héctor
2a) Waldo i Canari – Marrahí i Coeter II (100 €)
4) Bellreguard, dissabte 29-3-14(16:30 h):
1a) Raül i Sagasta II– Escoto i Brisca (50 €).
2a) Guille i Moro – Moltó i Alberto (150 €)
5) La Llosa, dissabte 29-3-14(16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Monjo i Leandro III – Sergio i Miravalles.
6) Xàbia, diumenge 30-3-14 (11:30 h.) Professionals?
*Dg-26 Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
7) Bellreguard, diumenge 30-3-14(16:30 h):
1a) Ferràn i Néstor – Xaveli II i Roberto
2a) Pepe i Josep – Iàn i Sanxis
8) Xeraco, diumenge 30-3-14 (11 h.):
1a) Camp. Afic.-1era Cat.: Xeraco – Valldigna.
2a) Dani i Borja – Caxu i Tonet II. (50 €)
9) Genovés, diumenge 30-3-14(11 h)?:
1a) Juvenils?
*Dg-9: Desafiu (300€)-Aficionats.
2a) Professionals?
*Dg-9: Xaveli II i Borja – Caxu i Tonet II.
10) Vilanova Castelló, dilluns 31-3-14(16:30 h.)-Professionals?
*Di-3: Moltó i Sanxis – Ricard i Coeter II.
11) Oliva, dimarts 1-4-14(16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-18: Caxu i Nèstor – Pau i Enrico.
2a) Professionals.
*Dm-18: Guille i Dorín – Escoto i Alberto.
12) La Llosa, dimarts 1-4-14(16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-25: Vercher i Lorja – Salelles i Muro.
2a) Professionals
*Dm-25: Sergio i Coeter II – Marrahí i Sanxis II.


3.-Partides RASPALL-AFICIONATS 1era Cat. 4rta jornada.
· Dissabte, 29
1era: 1) Valldigna – Xeraco. -2) Cocentaina A – Alzira. -3) Bicorp A – Genovés A.
2ona: 1) Ondara A – Rafelbunyol.


4.–Partides de LLARGUES.
· Diumenge 30, No n’hi hauran Partides de Llargues.


5.–Partides –FRONTÓ AFICIONATS Parelles 1era Cat. 3era jornada.
· Dissabte-29-Març:
1) Benicarló – Almussafes A. -2) Quart – Museros A. -3) Vilamarxant – Almussafes B.

120 Visites

Deixa un comentari