Partides interessants de pilota per a la propera setmana


Seguidores i seguidors del món de la pilota, com cada setmana, tot i que no hem fet programa en directe estes festes, ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets i modalitats per a què trieu les que més vos agraden. Gaudiu del nostre esport. Bones festes!
Partides interessants de la setmana:

1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 17-4-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dj-27: Marc i Conillet – Ferrer i Jesús II.
2a) Professionals.
*Dj-10: Santi II i Herrera – Pablo i Natxo.
2) Benidorm, dijous 17-4-14 (18:30 h) Tr. Diputació Alacant: Ferrer i Jesús II – Àngel, Joan i Paulino.
3) Sueca, divendres 18-4-14 (16:45 h):
1a) Tr. Diputació Promeses Alacant: Marc, Víctor II i Alvàn – Giner, Conillet i Sacha.
2a) Genovés II i Jesús – Adrià I, Tomàs II i Monrabal.
4) Vilamarxant, divendres 18-4-14 (18 h.):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Salva – León i Natxo.
5) Pelaio, dissabte 19-4-14(17 h.): Soro III i Hèctor – Alvaro, Raül i Hèctor II.
6) Pedreguer, dissabte 19-4-14 (16:30 h):
1a) Tr. Diputació Promeses Alacant: Francés i Jordi – Maravilla, Sala i Adolfo.
2a) Tr. Diputació Alacant: Pujol II, Santi i Monrabal – Rodrigo, Xavi i Tomàs II.
7) Alzira, dilluns 21-4-14(16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-14: Lluis Vega – Ricardo. .
2a) Professionals.
*Di-14: Fageca i Hèctor – Santi II i Pere.
8) Massamagrell, dimarts 22-4-14(16 h.):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-15: Soro III i Salva – Pujol II i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 17-4-14 (17 h):
1a) Xaveli II i Muro – Jeffry i Nèstor. (Falta al 7).
2a) Escoto i Brisca – Domingo i Dorín. (100 €).
2) La Llosa, dijous 17-4-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Pablo i Guillem – Iàn i Borja.
3) Piles, divendres 18-4-14 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Tr. Filósofo 2ona Semifinal: Moltó i Moro – Monjo i Coeter II. (100 €)
4) Bellreguard, dissabte 19-4-14(17 h):
1a) Pepe i Josep – Guille i Roberto. (50 €).
2a) Marrahí i Canaris – Punxa i Alberto. (150 €)
5) La Llosa, dissabte 19-4-14(17 h):
1a) Aficionats.
2a) Sergio i Brisca – Domingo i Miravalles.
6) Bellreguard, diumenge 20-4-14(17 h): No n’hi hauran Partides. Pàsqüa.
7) Xeraco, diumenge 20-4-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
*Dg-13: Lliga Camp.-Aficionats: Xeraco – Alzira.
2a) ªProfessionals.
*Dg-13: Ferràn i Jeffry – Mata i Nèstor (50 €)
8) Genovés, diumenge 20-4-14 (11:30 h)?: Juvenils ¿
*Dg-13: Caxu i Miravalles – Sergio i Xoto
9) Oliva, dimarts 22-4-14(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dm-15: Moltó i Canari – Escoto i Coeter II.
10) La Llosa, dimarts 22-4-14(16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-8: Lluïset i Sanxis – Pepe i Sidahmed.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 19-Abril: No n’hi Hauran Partides.
Jornada 7, Dissabte 26-Abril:
-1era: 1) Alzira – Genovés A. 2) Valldigna – Bicorp A. 3) CocentainaA – Xeraco.
-2ona: Ondara A: Descansa.


4.-Partides de LLARGUES.
· Diumenge 20-Abril: No n’hi hauran Partides.
Jornada 12, Diumenge 27-Abril:
-1era: 1) Benimagr.A – Alfàs. 2) Parcent – Tibi. 3) Murla – Benimagr.B. 4) Laguar – Sella.
-2ona: 1) Tormos – Sella. -2) CampelloB – Murla A. 2) MurlaB – Campello A. 4) Castells – Benidorm.


5.–Partides FRONTÓ AFICIONATS Parelles 1era Categoria.
· Dissabte 19-Abril: No n’hi hauran partides.
Jornada 6, Dissabte 26-Abril:
1) Museros A – Benicarló. 2) Quart – Vilamarxant. 3) Almussafes B – Almussafes A.
5 Visites

Deixa un comentari